Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle Losyonda Değişiklik yapmak istiyorum tavsiyeniz ?

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Miracle Losyonda Değişiklik yapmak istiyorum tavsiyeniz ?

Merhabalar yakşalık 2 ay kadar miracle losyon kullandım Altactone ve diane 35 ile Ölçülerini yarı yarıya kullanmama rağmen çok iyi etkileri oldu devam etmek istiyorum ama yan etkilerinden korkuyorum kasık ağrısı ve biraz unutkalın yaptı çok önemli derecede değil tabi sizce nasıl bir değişiklik yapıyım diane çıkartıp avodart veya anducor katsam nasıl bir etki olur yorumlarınızı merakle bekiyorum

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eyyup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar yakşalık 2 ay kadar miracle losyon kullandım Altactone ve diane 35 ile Ölçülerini yarı yarıya kullanmama rağmen çok iyi etkileri oldu devam etmek istiyorum ama yan etkilerinden korkuyorum kasık ağrısı ve biraz unutkalın yaptı çok önemli derecede değil tabi sizce nasıl bir değişiklik yapıyım diane çıkartıp avodart veya anducor katsam nasıl bir etki olur yorumlarınızı merakle bekiyorum
    Muhtemelen androcur ve avodart ta yan etki yapacaktır. Fotoğraf atarsanız daha iyi yardımcı oluruz.

Hocam şuan için fotoğraf atamam ama saçımın durumunu şöyle söyleyim şakaklar alın geniş şakaklarda açılma ve biraz tepede açılma var onun dışında saçlarım sağlam en azından arka taraflar öyle callange losyonu kullanıyorum ama bir türlü etkisini göstermedi bir hafta oldu tabikide çok az bir süre ama dökülme konusunda azalma bile olmadı hatta biraz artış oldu sebebi nedir bilmiyorum belki miracleye ara verdim ondandır şimdi tekrar başlamak istiyorum spirodan yana korkum yok ama diane35 mı avadortmı yoksa androcur mu yapsam hangisini yan etkisi az olur onu düşünüyorum losyonun içerisine allersetde ekliyecem bakalım ne olucak

Hocam şuan için fotoğraf atamam ama saçımın durumunu şöyle söyleyim şakaklar alın geniş şakaklarda açılma ve biraz tepede açılma var onun dışında saçlarım sağlam en azından arka taraflar öyle callange losyonu kullanıyorum ama bir türlü etkisini göstermedi bir hafta oldu tabikide çok az bir süre ama dökülme konusunda azalma bile olmadı hatta biraz artış oldu sebebi nedir bilmiyorum belki miracleye ara verdim ondandır şimdi tekrar başlamak istiyorum spirodan yana korkum yok ama diane35 mı avadortmı yoksa androcur mu yapsam hangisini yan etkisi az olur onu düşünüyorum losyonun içerisine allersetde ekliyecem bakalım ne olucak
    Diane35 ve avodart farklı etken maddeler o yüzden losyonu bozmanızı önermem. Dozu biraz daha azaltabilirsiniz. Allersette ekleyin tabiki

Yeni Üye
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diane35 ve avodart farklı etken maddeler o yüzden losyonu bozmanızı önermem. Dozu biraz daha azaltabilirsiniz. Allersette ekleyin tabiki
    Hocam miracle yaparken diane kullanmasak, sadece spiro ile nasıl olur. Aldactone + dekort + elseve yani. Spirodan yana korkum yok ama diane kullanmak istemiyorum. S5 Cream tarzı bişey olur mu diane'siz?

Alıntı Meow29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam miracle yaparken diane kullanmasak, sadece spiro ile nasıl olur. Aldactone + dekort + elseve yani. Spirodan yana korkum yok ama diane kullanmak istemiyorum. S5 Cream tarzı bişey olur mu diane'siz?
    Bende Onu merak ediyorum dianesiz miracle olmaz sanırım etkisi az olur diye düşünüyorum alternatif ne olabilir ?

Diane deki etinil estradiol ün saça etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum sipreteron asetattan ziyade. Ama siz yinede sadece spiro ile de kullanıp görebilirsiniz etkiyi.

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diane deki etinil estradiol ün saça etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum sipreteron asetattan ziyade. Ama siz yinede sadece spiro ile de kullanıp görebilirsiniz etkiyi.
    Peki hocam 3-5 aylık kullanımda kalıcı yan etki söz konusumu yani çekinmek gerekiyomu yoksa yan etkileri kullanmayı bırakınca geçiyomu onu çok merak ediyorum ?
    Konu muros tarafından (26.03.2017 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir.

Peki hocam 3-5 aylık kullanımda kalıcı yan etki söz konusumu yani çekinmek gerekiyomu yoksa yan etkileri kullanmayı bırakınca geçiyomu onu çok merak ediyorum ?

Bu direk sizle alakalı bir durum eğer benim gibiyseniz en ufak bir yan etki görmezsiniz bir çok şey denedim ben. Ama topikal tedavilerde kalıcı yan etki görmek de zor yani. Genelde topikal tedaviler bıraktıktan sonra 1 2 gün içerisinde yan etki kalmaz.

Hormon ve türevlerinin bir şekilde vücutta tanınan bilinen molekülller olması sebebiyle daha iyi tolere edildiğini söyleyebilirim ancak finasterid vb gibi tamamen yoktan üretilmiş sentetik molekülller topikalde olsa kalıcı yanetki yaşatabilir her ne olursa olsun hormon etkileşimsiz tedaviler öneriyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/2 12 SonSon