Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yaş 22 / 3-4 senelik agresif dökülme. Acil tedaviye ihtiyacım var :/

Yeni Üye

Yaş 22 / 3-4 senelik agresif dökülme. Acil tedaviye ihtiyacım var :/

Selamlar yaş 22. Yaklaşık 3 senelik bir dökülme var. Son 1 senedir şiddeti arttı. Şakaklardan sonra tepe bölgesi ciddi anlamda seyreldi. Kuruyken diret belli olmuyor ancak hafif süzersen ortaya çıkıyor.

Islak veya ışık altında zaten söylemeye gerek yok ciddi bir seyrelme belli oluyor. 20 li yaşlarda saçı kaybetmek çok can sıkıcı.

Hiç tedavi uygulamadım. 1 senedir aklımda fakat bir türlü başlayamadım. Sadece bioxin kullanıyorum belli süredir.

İyi bir tedaviye ihtiyacım var, lütfen derin bir tedavi şekli önerin arkadaşlar. Bilgilenmeye ihtiyacım var :/

Minoxil,miracle losyon,cellagence hangisini neyi nasıl kullanmalıyım ?

Şuan nw3 sanırım. Dökülme bitince ileride nw5 yada 6 olacak sanırım. Babamın öyleydi. Malum genetik :/

Resimler ;

Işık altında

Islak Işık altında.

Şakak bölgesi.

Yeni Üye
    Cevap verebilecek yok mu acaba ?

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçlarının durumu gayet iyi tependede açılma yok bence şakaklarına dermaroller kullan minoxil bu saç için kullanma kesinlikle gayet iyi durumun miracleye başlayabilirsin veya cellegance losyon için site yöneticisi miracle ile görüş şakaklarda cellegance daha etkilidir.

Saçların durumu çok kötü degil bence çok ileriye gitmeden durabilir minoxil kullanma hen üz saçını minoxile bagımlı yaparsın daha fazla dökülür celegance la devam et sadece bi süre ve saçın ve bu saçın geçmişinde 3-4 senelik agresif dökülme yok agresif dökülmede aydan aya farkı farkedersin ben sana 10 aylık resmimi atıyım gör agresif dökülme nasıl oluyormuş ��

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tepe kısmında da açılma var. Yana taradığı için kamufle olmuş. cellegance losyon/miracle losyon + minoxile başlamanı tavsiye ederim.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarının durumu gayet iyi tependede açılma yok bence şakaklarına dermaroller kullan minoxil bu saç için kullanma kesinlikle gayet iyi durumun miracleye başlayabilirsin veya cellegance losyon için site yöneticisi miracle ile görüş şakaklarda cellegance daha etkilidir.
    Hocam ıslak ve ışık altında olan resimlerde tepe kısımda ki açıklığı rahatça görebilirsiniz.
    Önce şakaklar sonra tepe de açılma başladı. Pek bir bilgim yok dermaroller ne işe yarar tam olarak. Ek takviye tarzı bir şey mi. Miracle ve cellegance başlamayı düşünüyorum.

Yeni Üye
    Alıntı korkusuz korkak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçların durumu çok kötü degil bence çok ileriye gitmeden durabilir minoxil kullanma hen üz saçını minoxile bagımlı yaparsın daha fazla dökülür celegance la devam et sadece bi süre ve saçın ve bu saçın geçmişinde 3-4 senelik agresif dökülme yok agresif dökülmede aydan aya farkı farkedersin ben sana 10 aylık resmimi atıyım gör agresif dökülme nasıl oluyormuş ��
    3-4 senelik genel dökülme var hocam. Agresif dökülme başlangıcı, son yarım senedir var. Şiddeti arttı,artmaya devam ediyor artık dur demem lazım.

Yeni Üye
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tepe kısmında da açılma var. Yana taradığı için kamufle olmuş. cellegance losyon/miracle losyon + minoxile başlamanı tavsiye ederim.
    Minoxile bağımlı olma durumu vs sıkıntılı olur mu sizce ? Ne gibi bir etki yaratır ? Şok dökülme vs ?

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaşım 22 iken benim de böyle saçım vardı.şuan yaş 25 ve tepede açılma mevcut.derhal önlem alman lazım belli gidici seninkiler de.bi 50 mg seti ile başla olmazsa sabah akşam 50 mg toplam da 100 mg yap olmadı sabah cell akşam seti yap yanına yeşil çay iç günde iki bardak.oral ilaçlardan uzak dur.saçlarını korumak için çok uygun bi durumdasın şanslısın yani dostum.hadi Allah yardımcın olsun

Sayfa 1/2 12 SonSon