7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Seyrek saç ve geniş alın

Yeni Üye

Seyrek saç ve geniş alın

Benim saçlarım seyrek ve alnim geniş. Bu dökülme riskinin olduğunu mu gosterir. Zaten sol şakak seyreldi korkuyorum😐

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bi resim paylasirmisin kardes gormeden tedavi onerilmez uygulanmaz

Yeni Üye
    Tedavi dgil sadece bu özelliklere sahip kişiler dökülme riski mi taşır onu soruyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kbnkbn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavi dgil sadece bu özelliklere sahip kişiler dökülme riski mi taşır onu soruyorum
    Hocam o oyle belli olmaz ana baba tarafinin sac lari nasil kel varmi bnde geniş alinliyim

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ne dememizi bekliyorsun ki? Görmeden saçlarını ne diyelim, tahmin de mi bulunalım?

Alıntı kbnkbn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu özelliklere sahip kisiler risk tasimaz genetik yatkinligi olanlar risk taşır ailendeki erkeklere bak dayilarin amcalarin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Her insanda az ya da cok yasla beraber seyrelme dogal, genis alinli olunca belki serelme daha bariz gözukebilir o ayri bir konu ama ben su ana kadar kafa yapisiyla sac dökulmesini iliskilendiren bir calisma görmedim, ilk defa böyle bir soruyla karsilastim acikcasi. Sac dökulmesi genetik ve bir cok faktörlere bagli, kafa yapisiyla ilgili bir sey diyemeyecegim cunku yeterli bir bilgim yok sahsen.