Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Burak Özviçit Saç Dökülmesi

Banned

Burak Özviçit Saç Dökülmesi

Güneş gazetesinin haberine göre; oyuncu sevgilisi Fahriye Evcen ile Haziran ayında dünya evine girmeye hazırlanan Burak Özçivit son zamanlarda saç dökülme sorunu ile karşı karşıya... Özçivit'in yakın çevresinin iddiasına göre yakışıklı oyuncu arkadaş tavsiyesiyle Nişantaşı'nda ünlü bir saç uzmanına gitti. Saçlarının dökülme nedenini öğrenen oyuncu tedaviye bir an önce başlamak istediğini söyledi.

Fakat saç uzmanı 'Yoğun bir program uygulayarak saçlarının dökülmesini tamamen durdurabiliriz fakat hormonlarınızla ilgili bir sıkıntı olabilir, baba olma ihtimaliniz malesef küçük bir ihtimal bile olsa düşebilir' dedi. Bu cümle karşısında hiç duraksamayan Özçivit, 'Önemli değil yeter ki saçlarımı kurtarın, benim önceliğim saçlarım' şeklinde yanıt verdi. Ünlü bir şampuan markasının reklam yüzü olan Özçivit'in böylesine önemli bir kararı hiç düşünmeden, hatta Fahriye Evcen'e danışmadan vermiş olması duyanları şaşırttı.

BURAK ÖZÇİVİT'TEN YALANLAMA
    Burak Özçivit sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yaptı: Bugün gazetelerden birinde, hakkımda yayınlanan haber tümüyle gerçek dışıdır. Kamuoyunun bilgisine sunarım...
    Tabi ki benim için önemli olan saçlarım der Saçları olmazsa burak özçivit beyefendi burak özçivit olmaz. Hormon tedavisi yapılacağına göre muhtemelen saç dökülmesi de genetiktir. Bize de Burak ağabeyimize bu kervana hoşgeldiğini söylemek düşer.

http://www.posta.com.tr/burak-ozcivi...haberi-1277126
    Konu DoktorCan tarafından (15.03.2017 Saat 19:11 ) değiştirilmiştir.

Genetiği ''Tamamen'' bide nasıl durduruyorlar acaba.

Yalnız burak ozçivitinde saçları hiç dokulucek gibi durmuyo zaten suanki sacı bile cok iyi bide 32 yaşında ne kadar dokulucek bu yastan sonra dogal tedavilerle bile durdurabilir bence.

Banned
    40 yaşında bile gider. Genetik neye göre kodlanmışsa o günü bulduğunda yıkım başlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ulan bu forum harika bir detay be
    Televizyon pek izlemem, bugun bilgisayar karsisina gectigimde 3-5 bir sey atistirirken ses olsun diye televizyonu acayim dedim. Direkt bu Burak'in sac reklami geldi karsima. Tabi reklam sac uzerine olmasa da ben direkt saclara focus oldugumdan adamin sakaklardaki acilmasinin barizligini ve hacimdeki dususu direkt fark ettim. Bunun uzerine bu haber gulumsetti.net bir sekilde erkek tipi dokulmesi var. Aynisi kivanc'ta da var mesela. Bu adamlarin 30lu yaslarda basladi dokulmesi.Benim gibi 20lerde baslayan adamlar bunun bir sans oldugunu dusuyordur muhtemelen

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saç uzmanına gitmiş bence uzman dht'den başka birşey bilmiyor ondan baba olamazsın demiş bu forumun değerini iyi bilmek gerekiyor diye düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Genetik dökülme 20. yaşında başlar değil mi? Mesela benimki de 20 yaşında başladı 21, 22 yaşında saçlarım hepten gitti. Demek ki bu işin yaşı yok. @DoktorCan

Ben bir şey merak ediyorum;

Madem ki saçlar damar yoluyla beslenemediği için dökülüyor, o zaman lokal bir tedavi ile neden saç dökülmesi engellenemiyor? Cevap kandaki DHT'de mi....

Ama saç kökler için önemli olan kan yoluyla beslenmesi değil mi? Mesela biz soğan suyu vb. kullandığımızda saçlar tekrar canlanıyor? Tedaviyi bıraktığımızda da saçlar tekrar zayıflıyor. Stephan'ın saçları gibi.

bence yalan haberdir bu en azından once dogal tedavi dener guya doktor cocuk yapma sansiniz biraz azalır demiş ne yani direk oral ilaç mı vericek.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Haber dogrumu

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence haber yalandır.Adamın instagramdaki fotoğraflarına baksanıza , kap kara ve kap kalın saç telleri var.Doğru olsa bile adamda para gani bir yerde bulur çözümünü
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Sayfa 1/2 12 SonSon