Sayfa 1/10 123 ... SonSon
100 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Caffein %3 Kullanıcı Deneyimim ve Diğer Kullanıcı Paylaşımları

Caffein %3 Kullanıcı Deneyimim ve Diğer Kullanıcı Paylaşımları

Yanetkisiz ve tamamen güvenli olması yanında oldukça etkili tedaviler arayışımda karşılaştığım etkenlerden birisi de caffein. Yıllar öncesinden yaptığın araştırmalarda hep satır aralarında görsemde caffein içeren ürünlerde aldığım sonuç hep hayal kırıklığı idi zira bu ürünlerin temel dayanağı olan bir çalışmada caffein miktarı oransal olarak 0.005 ler gibi komik düzeydeydi. Caffein anti apoptik bir etken olmasının yani uyarıcı özelliği bilinen diğer bir özelliği ancak bilinmeyen büyük bir yönü inflamasyon sürecindeki çok olumlu etkileri. Caffein özetle ca+ iyonu nun inflamasyon sürecinde ki rolünü baskılayara mast hücrelerinden salınan histaminin degranülasyonuna sebep olarak pgd2 miktarlarını dramatik olarak etkilemeden tamamen yanetkisiz bir şekilde inflamasyonu engelleyen başarılı bir molekül. Uzun araştırmalarımda optimal dozun %2 den başladığını gördüm. Ben %3 lük saf caffein olarak kullandığımda saçlarda mükemmel bir canlanma zayıf noktalarda dökülmenin tamamen yokolması uzun vade de ise uzamayan saçlarda hızlı uzama ile yeni çıkışlar gözlemledim. Belirli bir süre tek kullanım evresinden sonra artık setipiprant ve cellagance tedavime caffeinide tam zamanlı olarak ekledim. Caffeini bu dozlarda kullanıp iyi sonuç alan arkadaşlarımızdan da dönüşler başladı. Zamanla paylaşımlar bu başlığa gelecektir. Türkiye de caffein içeren ilaçlar görünce çok sevinmiştim ancak biraz daha inceledeğimde ya dozlarının az olduğunu ya da farklı ilaç etkenleri ile kombine edildiğini gördüm yine de bazı ampul formlarını düşük dozlarda olmasına rağmen almaya çalıştım ama bu defa da caffeinin uyarıcı uyuşturucu amaçlarla kullanılması sebepleri ile kesinlikle reçetesiz satılmadığını gördüm ve yine yurtdışından almaya mecbur kaldım.
    Konu Miracle tarafından (12.03.2017 Saat 13:19 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle hocam bende uzun süredir düşünüyordum caffeini tedaviden sonra saçları korumak amacıyla kullanabilirim diye düşünmüştüm yanlış hatırlamıyorsam pge2 artışınıda sağlıyordu saf kafein türkiyede bulunmadığı için kahve tentürü yapmıştım birkaç hafta sonra denebilirm.
    Konu joker tarafından (12.03.2017 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cafeini nerden bulcaz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam alim yapilacaksa veya elinizde varsa almak istiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanetkisiz ve tamamen güvenli olması yanında oldukça etkili tedaviler arayışımda karşılaştığım etkenlerden birisi de caffein. Yıllar öncesinden yaptığın araştırmalarda hep satır aralarında görsemde caffein içeren ürünlerde aldığım sonuç hep hayal kırıklığı idi zira bu ürünlerin temel dayanağı olan bir çalışmada caffein miktarı oransal olarak 0.005 ler gibi komik düzeydeydi. Caffein anti apoptik bir etken olmasının yani uyarıcı özelliği bilinen diğer bir özelliği ancak bilinmeyen büyük bir yönü inflamasyon sürecindeki çok olumlu etkileri. Caffein özetle ca+ iyonu nun inflamasyon sürecinde ki rolünü baskılayara mast hücrelerinden salınan histaminin degranülasyonuna sebep olarak pgd2 miktarlarını dramatik olarak etkilemeden tamamen yanetkisiz bir şekilde inflamasyonu engelleyen başarılı bir molekül. Uzun araştırmalarımda optimal dozun %2 den başladığını gördüm. Ben %3 lük saf caffein olarak kullandığımda saçlarda mükemmel bir canlanma zayıf noktalarda dökülmenin tamamen yokolması uzun vade de ise uzamayan saçlarda hızlı uzama ile yeni çıkışlar gözlemledim. Belirli bir süre tek kullanım evresinden sonra artık setipiprant ve cellagance tedavime caffeinide tam zamanlı olarak ekledim. Caffeini bu dozlarda kullanıp iyi sonuç alan arkadaşlarımızdan da dönüşler başladı. Zamanla paylaşımlar bu başlığa gelecektir. Türkiye de caffein içeren ilaçlar görünce çok sevinmiştim ancak biraz daha inceledeğimde ya dozlarının az olduğunu ya da farklı ilaç etkenleri ile kombine edildiğini gördüm yine de bazı ampul formlarını düşük dozlarda olmasına rağmen almaya çalıştım ama bu defa da caffeinin uyarıcı uyuşturucu amaçlarla kullanılması sebepleri ile kesinlikle reçetesiz satılmadığını gördüm ve yine yurtdışından almaya mecbur kaldım.
    miracle cafein şampuanı var c1 alpecin
    ben ekşi sözlükte bir ara eniyi şampuan hangisi acaba diye search arattım en iyi şampuan hangsi diye kullanıcı yorumlarına baktım ekşi sözlükte en cokmemnun kalınan şampuan alman cafeinli alpecin oldugunu farkettim senin bu cafein konusuylada pararellik gösteriyor
    Konu bendeniz tarafından (17.03.2017 Saat 02:02 ) değiştirilmiştir.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Arkadaşlar, uzun zamandır işlerin yoğunluğu sebebiyle yazamyorum ama seyrek de olsa siteye göz atıyorum yeni gelişme var mı diye.. Bundan 2 ay önce seti ve min cafe losyonu almı yapıldığını duydum..Üstat Miracleye toplu seti siparişi geçtim....2014 Eylül ayından beri sitenin müdavimiyim ve tedavileri özellikle Miracle losyonu 2,5 yıldır düzenli kullanıyorum..Bunun yanındad ayda 2 dermastamp ve şakaklara azel keto estriol kremleri kullandım yoğun olarak. Son 6 aydır Miracle losyonu sadece aldactone ile yapıyorum çünkü Miracle losyon ve krem ile şakaklar 2,5 yıl boyunca önçizgi daha güçlenip 1-2 cm öne geldi gelişme yavaşda olsa devam ediyordu fakat en büyük sıkıntım sol ve sağ lokal yerlerdeki seyrek yerlerdi sıkıntım yoğun tüylü fakat tüyler çok uzun zamandır stabil haldeydi..Arada minoxil falanda kulladım ama o tepedki tüyler sarı ,ince ve cansız olarak kalmaya devam etti. Ne yaptıysam o yerlere gözle görülür bir level atlatamadım,fakat şakaklara en az 2 level atlattım.. Ama stabilde kalsa yine Miracle losyona devam ettim sadece aldactone ile,Çünkü saçı hem daha canlı gösterip, hem geriye gidişi önleyip hemde en büyük sıkıntım yılların sorunu olan yağlanmamı kesmişti. neyse lafı uzattım,,, Ben üstattan seti ve bu cafein losyonu aldım günde 1 sefer kullanmakiçin....Cafeın losyon hazır olduğu için gelir gelmez kullanmaya başladım..Ama seti toz halde olduğu için hem terazi lazımdı, hem dmso, hem günlük karışım hazırlamak zor olduğu için vakit bulamadım 1 ay boyunca sadece aldactonelu losyonun yanına günde 1 ama yoğun bu cafeınlı minoxlu losyonu kullandım..Özellikle ilk kullandığımda alnıma damlayan bu cafeınlı losyon alnımı kıpkırmızı pancar gibi yapmıştı etkenlerin saf,yoğun ve ne kadar etkili olduğunu o an anladım lakin bnm asıl beklentim seti dendi. Bu losyonu sadece yan destek için kullanmıştım çünkü toz minoxla falan uğraşmak istemiyordum..hazır losyon sonuçta kullanımı daha rahat yoğun iş temposunda rahat oluyor.....
    Bu cafeınlı losyonu kullanmaya başladıktan sonra garipşeyler gözlemledim..sanki şakaklarda,şakak köşelerinde sol ve sğ ön çizgide bir atak gibi bişey gördüm,,başlarda önemsemedim ama 15 günden sonra buralar ayna karşısında özellikle de ışık yokken gözümü tırmalamaya başladı...Şöyle bir aynanın karşısında yakın çekim flaşlı kamerayla yaptığım çekim sonucu cidii çıkışlar farkettim, daha da enteresanı kafamdaki o sağ ve sol lokal yerlerde çok hafif kararma farkettim..o bölgedeki ince tüylerin uzadığını ve termal kılların çıktığını gördüm ve heyecanlandım....Başlarda kimseye Miracleye bişey demedim ,dedim kendi kendime dur hemen heyecan yapma,,bu atakın bu losyonla ilgisi yok,zaten miracle losyon ve kremler 6 ayda bir ufak ataklar yapıyor onlarla alakalı,,,,,,sonra 1. ayın sonuna doğru gelişmeleri dikkatle gözlemeye devam etiim, ilerleme ve harejet çok garip bir şekilde devam ettiğini gördüm,özellikle şakaklar ve ön çizgi haline geldi,,hatta ve hatta alnın orasında zınk diye bir kalın kıl çıkışı gördüm,, fesübhanallah dedim,,sonra Miracleyede özelden yazıpbilgi verdim,,losyonu kullanmaya başladıktan ve bu gelişmeleri gördükten sonra inanılmaz bir özgüven oluştu,,,bu gelişmeleri gördükten sonra dedim ki ''iyi setiprantı hemen kullanmamışım.Yoksa bu çıkışları ve bu ciddi hareketleri kesin setipranta bağlardım dedim.'' elimdeki setiyi bekletiyorum çünkü bu cafeinli losyonun gücünün sınırlarını görmek istiyorum...bu ilerleme durup stabil hale gelirse o zaman asıl jokerimi yani setiprantı sahaya sürerim...Ama böyle devam ederse uzun süre seti kullanmaya ara vericem gibi..2,5 yıl boyunca saçlarımı hep rsimledim....gelişmeleri resimlerle sizlerle paylaşıcam arkadaşlar,,
    Bu arada arkadaşlar iş yoğunluğum dolayısıyla özelden gelen mesajlara cevap yazamayabilirim şimdiden hakkınızı helal edin,,,,Sitede payitahtı herkes bilir. En hardcore en sert, en kaslı ve en damarlı tedavileri ben kullandım tabi topikal olarak (topikal 3 ayrı antiandrojen losyon kullandığım dönemler, vajinal kremler, 5 ayrı krem karışımı), öyle 2 günde aa saçım çıktı işe yarıyor aa saçım dökülüyor etken işe yaramıyor diycek kadar siteye yeni takılan ergenlerden değilim şükür bunun altını çizmek isterim....
    gelişmeler hakkında gelecek ay yine yazıcam olumlu veya olumsuz ama şu anki gidişat tahmin edemeyeceğim kadar mucize gibi , hala inanamıyorum.. Allah'a binlerce şükür olsun....

Arkadaşlar, daha önceki araştırmalar ışığında hep şöyle denmemiş miydi bize 'Minox ve kafein ters mekanizmalarda çalışıyor: biri damar büzücü diğeri damar genişletici.' Bu yüzden biz minoxu tercih ediyorduk. Ne oldu da aynı anda 2 sini kullanmaya başladık? Hem de aynı losyonda? Kaçırdığım bir şey mi var? Yeni bir araştırma, bilimsel veri. vs?
    Minox(sabah-akşam)
    Loreal Serioxyl -Gün aşırı

Bitkisel yağ karışımları (haftada 2/3 kez)
    Dermarol kullanımı (her gün)

B12+ Xpecia + Biotin (günde birer tablet)

şampuan: Fiyto sarmısak özlü, ve 3d men, dönüşümlü.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bunu nasıl nereden alacağımızı nasıl bir ürün olduğunuda deseniz ne güzel olurdu Miracle Bey.

Ben de uzun süredir seti'ye ek olarak caffein kullanmayı düşünüyordum. Yorumlar bu düşüncemin isabetli olduğunu gösterdi. En kısa sürede caffein losyonu da tedavime ekleyip sizlerle etkileri paylaşacağım.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    önemli olan deriyi harekete gecirmesi ters mekanizma olması sorun değil kafein dht mınox damar ıcın
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Sayfa 1/10 123 ... SonSon