9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: miracle losyon hazırlama yardım!!

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    Birde kuzenlerimin ve abimin saçı böyle değil diyorsun bir dermatolog görünüp kan testi yaptır. Belki vitamin eksikli bir dökülmelidir. Konunda bahsettiğin ek olumsuz durumlarda var hızlı kilo kaybı vs. Bu durumlarda tetiklemiş olabilir. Çok fazla etken var gibi saçını olumsuz etkileyecek. Bunları düzeltmeniz gerekli ilk önce.

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde kuzenlerimin ve abimin saçı böyle değil diyorsun bir dermatolog görünüp kan testi yaptır. Belki vitamin eksikli bir dökülmelidir. Konunda bahsettiğin ek olumsuz durumlarda var hızlı kilo kaybı vs. Bu durumlarda tetiklemiş olabilir. Çok fazla etken var gibi saçını olumsuz etkileyecek. Bunları düzeltmeniz gerekli ilk önce.
    öncelikle detaylı cevabınız için çok teşekkür ederim.
    o sağlıksız durumu kilo verme vs. son zamanlarda düzenli ve dikkatli beslenerek çözdüm diyebilirim tekrardan kilo almaya ve kendimi dinç hissetmeye başladım.
    her şeyden önce ilk minox kullanmıştım doktor vermişti 20 gün falan kullandım dediğiniz gibi aşırı kaşıntı ve pullanma yaptı dayanamayıp bıraktım.
    10 gün sonra ygs sınavı var onun için çalışamıyorum evden verilen paraya kaldım inşallah sınavdan sonra işe girip çalışacağım ozaman daha etkili tedavilere başlayacağım şimdilik amacım bu zor zamanda boş kalmamak ve daha kötü hale gelmesine engel olmak.