9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: miracle losyon hazırlama yardım!!

miracle losyon hazırlama yardım!!

merhaba arkadaşlar.
    1 buçuk aydır cell losyon kullanıyorum yaşım henüz 20 olmasına ragmen saçlarım çok kötü durumda şakaklarım artık yok diyebilirim artık yan etkisi olsun olmasın umrumda değil olduğu kadar uğraşıp doğru tedaviyi bulacağım inşallah.
    bu gün eczaneden miracle losyon hazırlamak için gerekli ilaçları aldım ancak elsevenin siyah kutulu spreyini bulamadım onun yerin pembe olanı aldım sizce bununla yapsam fark eder mi ?
    hazırlanış olarak da yorum bekliyorum..
    http://

Şakakta 1.5 ay komik bir süredir tedabinize devam edin gerekirse setipiprant allerset vb yanetkisiz pgd2 crth2 tabanlı etkenler kullanın acelecilik ve anlık kararlarla hiç bir başarı kazanamazsınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şakakta 1.5 ay komik bir süredir tedabinize devam edin gerekirse setipiprant allerset vb yanetkisiz pgd2 crth2 tabanlı etkenler kullanın acelecilik ve anlık kararlarla hiç bir başarı kazanamazsınız.
    hocam haklısınız 1.5 ay kısa süre ve hemen hemen herşeyin başındayım hatta cell losyondan da memnunum ancak artık insanların bi yerden sonra yargılar gibi 'aaa senin saçın dökülmüş şimdiden babana benzemişsin' demesi çok üzüyor onun için alternatif olarak da tedavi uygulamak istedim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ailede durumlar nasıl? Saçının fotoğrafını atarsan daha sağlıklı öneriler yapabiliriz. Emilimi arttırmak ve çıkış için dermastamp 1.5mm kullanabilirsin

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ailede durumlar nasıl? Saçının fotoğrafını atarsan daha sağlıklı öneriler yapabiliriz. Emilimi arttırmak ve çıkış için dermastamp 1.5mm kullanabilirsin
    http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...asliyorum.html
    burda hikayem var.
    babam bildiğimiz kel.
    amcalarımda kel.
    ancak kuzenlerimde benim kadar erken saçı dökülen olmadı hepsininki de 25 den sonra fark edilmeye başladı abim benden 6 yaş büyük onunki benimkinden kat kat iyi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bir şey farketmez içindekiler nerdeyse aynı sadece bu pembe elseve saçı biraz yağlı gösteriyor o yüzden gündüz kullanımda sıkıntı çıkarabilir belki onun harici hiçbir şey farketmez çözünmesi yeter.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Korumak ve bir nebzede çıkış için proscar olabilir ancak yaşın küçük 1-2 sonra düşünürsün bunu. Hızlı ve ucuz yollu çıkış istiyorsan Minox-Dermastamp 1.5mm şart.(azelaik asit ve retionik asit ile birlikte) Minoxun pullanmasına derin alışacaktır onun içinde ketokonazol şampuan kullan. (konozol öneririm nizoral saçı kurutuyor) Çıkış istiyorsan minox kullanman gerek ve sabır işi en az 6 ay süre vermelisin. Maddi durumun elveriyorsa RU58841 kullan günde 100mg. Çok etkili bir antiandrojen oral kullanamyacağın için topikal bir antiandrojen şart sana.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Birde kuzenlerimin ve abimin saçı böyle değil diyorsun bir dermatolog görünüp kan testi yaptır. Belki vitamin eksikli bir dökülmelidir. Konunda bahsettiğin ek olumsuz durumlarda var hızlı kilo kaybı vs. Bu durumlarda tetiklemiş olabilir. Çok fazla etken var gibi saçını olumsuz etkileyecek. Bunları düzeltmeniz gerekli ilk önce.

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde kuzenlerimin ve abimin saçı böyle değil diyorsun bir dermatolog görünüp kan testi yaptır. Belki vitamin eksikli bir dökülmelidir. Konunda bahsettiğin ek olumsuz durumlarda var hızlı kilo kaybı vs. Bu durumlarda tetiklemiş olabilir. Çok fazla etken var gibi saçını olumsuz etkileyecek. Bunları düzeltmeniz gerekli ilk önce.
    öncelikle detaylı cevabınız için çok teşekkür ederim.
    o sağlıksız durumu kilo verme vs. son zamanlarda düzenli ve dikkatli beslenerek çözdüm diyebilirim tekrardan kilo almaya ve kendimi dinç hissetmeye başladım.
    her şeyden önce ilk minox kullanmıştım doktor vermişti 20 gün falan kullandım dediğiniz gibi aşırı kaşıntı ve pullanma yaptı dayanamayıp bıraktım.
    10 gün sonra ygs sınavı var onun için çalışamıyorum evden verilen paraya kaldım inşallah sınavdan sonra işe girip çalışacağım ozaman daha etkili tedavilere başlayacağım şimdilik amacım bu zor zamanda boş kalmamak ve daha kötü hale gelmesine engel olmak.