Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Erken yaşta saç dökülmesi.

Yeni Üye

Erken yaşta saç dökülmesi.

Merhabalar yaşım 21 fazlasıyla saçım çok dökülüyor bu beni psikolojik olarak etkiliyor moralim bozuluyor fön çekmekten Korkuyorum kullandığım bi kaç şampuan ve ilaçta pek etki etmiyor şuan kullandığım şampuan biraz iyi gibi duruyor fakat içimde endişe var saçlarıma az bi fön çektiğimde tel tel oluyor alnımın olduğu kısımda saçlarım korkuyorum şuan çok şükür gür saçlarım ama ileride böyle olmaz diye korkuyorum 😑
    Saçımı kuruttuktan sonraki manzara.
    http://i.hizliresim.com/7qVZom.jpg

Benim yaşım 17. Benim'de duştan sonra 30-40 arası gidiyor. Bence siz bize saç çizginizi yada şakakların fotosunu atın. Ancak öyle yorum yapabilirler. Saygılar...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Lavaboya dökülen saçlardan çok kafanda duran saçların genel durumuna bakmamız gerek tavsiye için dostum Onların fotoğrafını yolla öneri verecek kişiler olacaktır.

Yeni Üye
    http://i.hizliresim.com/M06Lr7.jpg saç bu durumda şuan b saçım gür farkındayım fakat çok dökülüyor ileride sıkıntı llmasın suan bir tane şampuan kullanıyorum işe yarıyor sanırım tam bende anlamadım artık psikolojik olarakta etkiliyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçlar fırça ama bu demek değil ki ileride böyle olacağı kesin. Normal saç döngüsü olabilir dökülmen. Ailede kellik durumu nasıl? İçinin rahat etmesi için bir dermatolog doktoruna gidip kan testi yaptır belki vitamin eksikliği kaynaklı dökülme oluyor olabilir. B12-Çinko vs.

Banned
    Alıntı FuzZy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/M06Lr7.jpg saç bu durumda şuan b saçım gür farkındayım fakat çok dökülüyor ileride sıkıntı llmasın suan bir tane şampuan kullanıyorum işe yarıyor sanırım tam bende anlamadım artık psikolojik olarakta etkiliyor
    Şampuanlar psikolojiktir Ya da dolgun gösteriyordur.

Yeni Üye
    Babamın saçları gür yaşına rağmen gayet iyi 54 yaşında ama açık yok sadece şakakları biraz açık oda yaştan olsa gerek fakat abimle benim biraz önler açılıyor acaba diyorum oğlan dayıya çeker muhabbeti var şimdi komik gelebilirde düşünüyorum aklıma geldi �� ya ben kafaya takan biriyim stres yapıyorum çok ondan mı diyorum acaba bilmiyorum bi kaç ilaç şampuan fln kullanıyorum biraz dökülmeyi kesti gibi tedirginim hala
    Yorumlarınız teşekkür ederim

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı FuzZy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babamın saçları gür yaşına rağmen gayet iyi 54 yaşında ama açık yok sadece şakakları biraz açık oda yaştan olsa gerek fakat abimle benim biraz önler açılıyor acaba diyorum oğlan dayıya çeker muhabbeti var şimdi komik gelebilirde düşünüyorum aklıma geldi �� ya ben kafaya takan biriyim stres yapıyorum çok ondan mı diyorum acaba bilmiyorum bi kaç ilaç şampuan fln kullanıyorum biraz dökülmeyi kesti gibi tedirginim hala
    Yorumlarınız teşekkür ederim
    "Erkek dayıya çeker" söylemi birtakım deneylerle ispatlanmıştır.dikkat edin

Yeni Üye
    Şöyle bir durumda var şimdi büyük dayımda önleri açık küçük dayımda açılma yok çok bu nasıl olacak ��

Sayfa 1/2 12 SonSon