5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Oral NO alımı düşünceleriniz çok önemli

Oral NO alımı düşünceleriniz çok önemli

Arkadaşlar bilindiği üzere Minoxidilin etkisi NO ile damar genişlemesi yaparak Saçı ve saç köklerini beslemek hatta uyuyan kökleri uyandırmak ve saçları çıkarmak. Buraya kadar tamam şimdi ise elimde Kyani adlı markanın Nitro Fx i bulunmakta içeriğinde NO bulunmakta ve bu ürün Takviye edici gıda olarak geçmekte... Arkadaşlar oral kullanımların topikal olarak daha hızlı etki ettiğini biliyoruz peki şimdi bu ürün hakkında görüşleriniz nelerdir ? Saygılar

Yeni Üye
    NO güçlü bir vazodilatatördür. Oral yoldan doktor kontrolü olmadan almanın ciddi sıkıntılar yaşatacağını belirtmek isterim

Vucut gelistirme yapiyorum bir donem arginin aldim yani No onculu olan aminoasit3ay sonrasinda saclarimda gozle gorulur cikis vardi suan tekrar basladim ama surekli kullanilcak bi supplement deil bi ay kullanip iki ay ara vererek kullanimini onerebilirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı turan45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bilindiği üzere Minoxidilin etkisi NO ile damar genişlemesi yaparak Saçı ve saç köklerini beslemek hatta uyuyan kökleri uyandırmak ve saçları çıkarmak. Buraya kadar tamam şimdi ise elimde Kyani adlı markanın Nitro Fx i bulunmakta içeriğinde NO bulunmakta ve bu ürün Takviye edici gıda olarak geçmekte... Arkadaşlar oral kullanımların topikal olarak daha hızlı etki ettiğini biliyoruz peki şimdi bu ürün hakkında görüşleriniz nelerdir ? Saygılar
    bence bu tarz bitkisel olduğunu iddia eden ürünler kullanma bana çok güven vermiyor bu tür ürünler. Sporcu gıdalarından kullanabilirsin nox için örneğin arjinin yada sitrülin malat emin ol çook daha fazla güvenlidir.Ben özellikle arjinini tavsiye ederim saf formda olanlarını sertleşmeye bile çok büyük etkileri var.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Topikal olarak denenebilir.