Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mınox+dut - mıracle losyon - tretın azalderm ve ketoral krem - nızoral sampuan ve bıotın ıle tedavıye baslamayı dusunuyorum . bu ılacları ılk defa kullanıcam faydasını gorurmuyum cıkarmam yada eklemem gereken ılaclar var mı ?
Dermarolleri de katabilirsin tedaviye. Tedavini kendin bulacaksın biz sadece tavsiye verebiliriz. Kendini, vücudunu iyi dinle, ihtiyaca göre tedavi uygula.[/QUOTE]

Dostum benım kendım ıcın uygun tedavıyı bulmam 3 ile 6 ayı bulur. Buda benım ıcın rısk demek cunku hıc yararda gormeyebılırım yada olan saclarımdan da olabılır ılacın kımde ne etkı yapacagı hıc bellı olmuyor cunku mınox+duttan bı beklentım var acıkcası ama mıracle losyon daha yenı oldugundan aklımda soru ısaretlerı var bunları uzun zamandır kullananların burda bı konuda bılgı vermesı gereklı bırakınca etkısı gıdıcek mı yoksa saclar daha mı kotu olacak . Mınox+dut karısımı senın nıck ıle gecıyor sanırım bunu forumda ılk deneyenlerdensın senden baska deneyenlerde var mı senın gıbı ıyı sonuc alan baskalarıda var mı ? Uzun sure mınox kullanımında saclar basladıgı noktaya gerı donuyor bunu bı cok alanda okudum hatta vıdeolarını ızledm mınox+dut ıle boyle bısey yasayabılır mıyız dongu olayı nasıl olacak