Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Gidici olan saclara kalici cozumler lazimmm okuyup gecmee yardimci ol

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mınox+dut - mıracle losyon - tretın azalderm ve ketoral krem - nızoral sampuan ve bıotın ıle tedavıye baslamayı dusunuyorum . bu ılacları ılk defa kullanıcam faydasını gorurmuyum cıkarmam yada eklemem gereken ılaclar var mı ?
    Dermarolleri de katabilirsin tedaviye. Tedavini kendin bulacaksın biz sadece tavsiye verebiliriz. Kendini, vücudunu iyi dinle, ihtiyaca göre tedavi uygula.[/QUOTE]

Dostum benım kendım ıcın uygun tedavıyı bulmam 3 ile 6 ayı bulur. Buda benım ıcın rısk demek cunku hıc yararda gormeyebılırım yada olan saclarımdan da olabılır ılacın kımde ne etkı yapacagı hıc bellı olmuyor cunku mınox+duttan bı beklentım var acıkcası ama mıracle losyon daha yenı oldugundan aklımda soru ısaretlerı var bunları uzun zamandır kullananların burda bı konuda bılgı vermesı gereklı bırakınca etkısı gıdıcek mı yoksa saclar daha mı kotu olacak . Mınox+dut karısımı senın nıck ıle gecıyor sanırım bunu forumda ılk deneyenlerdensın senden baska deneyenlerde var mı senın gıbı ıyı sonuc alan baskalarıda var mı ? Uzun sure mınox kullanımında saclar basladıgı noktaya gerı donuyor bunu bı cok alanda okudum hatta vıdeolarını ızledm mınox+dut ıle boyle bısey yasayabılır mıyız dongu olayı nasıl olacak

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mınox+dut - mıracle losyon - tretın azalderm ve ketoral krem - nızoral sampuan ve bıotın ıle tedavıye baslamayı dusunuyorum . bu ılacları ılk defa kullanıcam faydasını gorurmuyum cıkarmam yada eklemem gereken ılaclar var mı ?
    1-2gün arayla bir diğerine başlamak şeklinde başla hepsine bir anda baslama[/QUOTE]

aynı anda baslama mıyım mı dıyosun baskan

Moderatör
    Alıntı volkani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-2gün arayla bir diğerine başlamak şeklinde başla hepsine bir anda baslama

aynı anda baslama mıyım mı dıyosun baskan[/QUOTE]

evet sırayla başla maksat biri faydalı olmazsa bütün tedaviyi bırakmak yerine sadece onu çıkartır kalanıyla devam edersin

mınoxla yenı sac olusumunu saglar mıracle losyonuylada dht yı baskılarım olmaz mı

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı volkani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermarolleri de katabilirsin tedaviye. Tedavini kendin bulacaksın biz sadece tavsiye verebiliriz. Kendini, vücudunu iyi dinle, ihtiyaca göre tedavi uygula.
    Dostum benım kendım ıcın uygun tedavıyı bulmam 3 ile 6 ayı bulur. Buda benım ıcın rısk demek cunku hıc yararda gormeyebılırım yada olan saclarımdan da olabılır ılacın kımde ne etkı yapacagı hıc bellı olmuyor cunku mınox+duttan bı beklentım var acıkcası ama mıracle losyon daha yenı oldugundan aklımda soru ısaretlerı var bunları uzun zamandır kullananların burda bı konuda bılgı vermesı gereklı bırakınca etkısı gıdıcek mı yoksa saclar daha mı kotu olacak . Mınox+dut karısımı senın nıck ıle gecıyor sanırım bunu forumda ılk deneyenlerdensın senden baska deneyenlerde var mı senın gıbı ıyı sonuc alan baskalarıda var mı ? Uzun sure mınox kullanımında saclar basladıgı noktaya gerı donuyor bunu bı cok alanda okudum hatta vıdeolarını ızledm mınox+dut ıle boyle bısey yasayabılır mıyız dongu olayı nasıl olacak[/QUOTE]

Saç tedavisinde herhangi bir tedaviyi bırakırsan saçların eski haline döner bu kaçınılmaz bir şey.

Min+dut kullandıkça etkisi kaybolmuyor merak etme.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=Invincible;5379]Ben hayatımda bir doktorun şu şu şunlar senin seçeneklerin bu olursa böyle olur, şu olursa şöyle olur dediğini duymadım. Üstelik birkaç ay öncesine kadar neredeyse her ay cildiyeciye gitmeme rağmen( hesapladım da toplamda 8 dermatoloğa gitmişim )

Bizim doktorlar (hepsini aynı kategoriye koymak elbette doğru değil ) hastasından daha çok prezantabllar ile dolayısıyla ilaç firmalarıyla ilgilendiklerinden azıcık da olsa yönlendirme ihtiyacı hissediyorlar.Bugün ingiltere başta olmak üzere gelişmiş ülkelerde tomografi başta olmak üzere insanları kanser eden tedavi yöntemleri yasaklanırken bizim ülkemizde sorgusuz sualsiz doktorların başvurduğu bir yöntem. Bu yüzden ülkemiz ilaç tüketiminde dünyada ilk iki üçlerde maalesef.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 2/2 İlkİlk 12