8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: İlk Tedavi İçin Tavsiye

İlk Tedavi İçin Tavsiye

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 2 haftadır forumu takip ediyorum, biraz da olsa bilgi sahibi oldum. Daha önce herhangi bir tedavi uygulamadım. Erkek tipi saç dökülmesinden muzdaribim.Yaşım 26. Saçlarım kalın telli ve cildim yağlı. Az önce çektiğim fotoğrafımı paylaşıyorum. Oral yolla DHT almanın yan etkilerinden çekindiğim için topikal losyon uygulamayı düşünüyorum. Şu an en aklıma yatan Miracle losyon oldu. Buna başlıcam fakat tek başına yeterli olmazsa ise ne ile destekleyebilirim bu konuda yardımınızı istiyorum. Min+Dut u döngü muhabbetinden dolayı düşünmüyorum. Cellagance' in başarılı olduğu kanısı yaygın forumda fakat onu da nasıl temin edeceğim hakkında net bir bilgi bulamadım, sanırım Miracle' dan alıyoruz ?

Yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.
    Konu Valentin tarafından (23.02.2017 Saat 10:04 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçların çok kötü durumda değil Miracle Losyon sana yeter de artar bile hocam bir şeyle desteklemene gerek yok. Başarılar dilerim.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşın söylediğinin aksine saçların iyi durumda değil ve gidici. Uzun tuttuğun için seyrek kısımlar belli olmuyor. Genetik dökülmen var. Döngüden çekinmeyip min+dut kullanmaya başlamalısın. Bunun yanında tedavine miracle losyon ekleyip oral "biotin" hapları da kullanmalısın. Son silah oral yoldan finas veya dutasterid kullanabilirsin. kendi düşüncelerim bu şekilde.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçların gidici öncellikle bu kesin tedavi uygulamazsan. 1.5mm Dermastamp+Min/Dut+Miracle Losyon bu kafayı yaz sonuna kadar doldurur. Başarılar.

Bugün Miracle' dan Cellagance aldım. Yeterli olacağını söyledi. Daha sonra da Setipiprant ile devam edeceğim.

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yol yakınken proscar ve minox kullanmalısın bence. Yaşın da uygun oral tedaviye.

Yeni Üye
    Bende proscar onerıyorum 1\4 genel bır acıklık oldugundan bence cok faydası olur proscarın.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Valentin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Miracle' dan Cellagance aldım. Yeterli olacağını söyledi. Daha sonra da Setipiprant ile devam edeceğim.
    Başarı hikayelerine araştırırsan Cellagance Losyon da çok iyidir. Bende kullanmayı düşünüyorum. Kolay gelsin.
    Konu Violator tarafından (28.02.2017 Saat 10:51 ) değiştirilmiştir.