Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yardım lütfen! Yoksa kel olacam.

Yardım lütfen! Yoksa kel olacam.

25 yaşında ve çaresiz bir genç olarak kendimi tanitsam yeridir galiba. Lise birde sadece iki ay kullandığım jöle ile saç dökülmesi başladı bende ve neler yaptıysam ne denediysem durmadı. Artık kellik dönemine geçiyorum galiba fotolarda görüldüğü gibi. O dikkat ediyorum ki, kimsenin tragini, fon makinesi, hatta son beş aydır berbere bile gitmiyorum kendim oluyorum saç trasimi. Sizden ricam acil ve etkili olarak bana bir yol gösterin lütfen. Bu saçı birazda olsa nasıl tekrar cikartabilirim.

http://www.hizli-resim.net/image/Kkb3r

http://www.hizli-resim.net/image/KkmiO

http://www.hizli-resim.net/image/KkQPw
    Konu Memetone tarafından (22.02.2017 Saat 23:23 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Jole den sac dokulmez seninki genetik kardesim siteyi biraz gez kendini uygun tedavi cikart gecmis olsun

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Miracle losyona başla hocam, Yanında dermaroller edin bir tane onuda düzenli kullan. Biotin Hap alabilirsin saç kalitesi ve uzaması için. Tedaviyi aksatmadan devam ederseniz gayet iyi bir ilerleme kaydedersiniz. Bu arada Diğer fotoğraflar açılmıyor.
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba. Bariz bir açıklık oluşmuş ancak geri dönüşümü imkansız değil ama sabretmeniz lazım. Nasıl saçlarınızı 1 günde kaybetmediyseniz kısa sürede toparlamasını beklemeyin. Tedavilere en az 6 ay zaman verin. Daha önce kullandığınız bir şey var mı? Hızlı toparlanmasını istiyorsanız agresif bir tedavi şart bence.

1.5 mm dermastamp + minox %5 (içerisine 3gr azelaik asit) + proscar 1/5 kullanabilirsiniz. Forumda oral ilaçlara her ne kadar sert bir yaklaşımla karşı çıkılsada Finasterid dediğimiz etken yıllardır yurtdışında etkin olarak kullanılan bir etken işlevi inkar edilemez ve FDA onaylı. Eğer maddi durumunuz iyiyse yazdığım tedaviye günde 1 defa 100mg RU58841 ekleyin Miracle abi ile iletişime geçerek sizi alım grubuna dahil edebilir.

Hele ki daha önce tedavi uygulamadıysanız özellikle minoxu hiç kullanmadıysanız dermastamp ile 6 ayda çok iyi sonuçlar almanız hiçte imkansız değil.Dermastamp ve minox muhakkak kullanın çünkü seyrekliğiniz geniş bir alan. Başarılar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Not: Minox başlarda şok dökülme yapabilir ancak korkmayın saç toparlayacaktır. Minoxa bulaşma kardeşim diyenler olacaktır kişisel görüşüm aldırma okumadığım makale kalmadı minox kadar f/p bir etken varsa söylesinler herkes kullansın hele ki sizin gibi açıklığı genişleyen ve saçları minyatürleşen kişilerde. Minoxu akıllıca kullanırsanız çok iyi bir silah bunu Miracle abide defalarca vurguladı forumda ancak bizim milletimiz sadece minox kullanarak agresif tipte genetik dökülmeleri engellemeye çalışıyor tabi başarıya ulaşamıyor suçlu minox oluyor. Suçlu minox değil araştırmaktan yoksun insanlar.

Alıntı m4a1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyona başla hocam, Yanında dermaroller edin bir tane onuda düzenli kullan. Biotin Hap alabilirsin saç kalitesi ve uzaması için. Tedaviyi aksatmadan devam ederseniz gayet iyi bir ilerleme kaydedersiniz. Bu arada Diğer fotoğraflar açılmıyor.
    Ilginiz için çok tskler hocam suan prp düşünüyorum, sacimin rengi ve gürlüğü eskisinden daha iyi uyguladığım herhangi bir şey yok şimdi fakat son iki senedir çok düzenli olarak üzüm cekirdegini her gün tüketiyorum bu çekirdekler de kendi bagimizdan topladigim uzumler yani doğal sacimı hep kısa tutarım bunun da etkisi var diye düşünüyorum birde aşırı yağlı saçlarım bu yağa çözüm bulsam iyi olur diğer fotolarıda attım hocam bu arada ihtiyacınız varsa sizede üzüm cekirdegini gönderebilirim karşılıksız sadece Allah razı olsun derseniz kafi

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Bariz bir açıklık oluşmuş ancak geri dönüşümü imkansız değil ama sabretmeniz lazım. Nasıl saçlarınızı 1 günde kaybetmediyseniz kısa sürede toparlamasını beklemeyin. Tedavilere en az 6 ay zaman verin. Daha önce kullandığınız bir şey var mı? Hızlı toparlanmasını istiyorsanız agresif bir tedavi şart bence.

1.5 mm dermastamp + minox %5 (içerisine 3gr azelaik asit) + proscar 1/5 kullanabilirsiniz. Forumda oral ilaçlara her ne kadar sert bir yaklaşımla karşı çıkılsada Finasterid dediğimiz etken yıllardır yurtdışında etkin olarak kullanılan bir etken işlevi inkar edilemez ve FDA onaylı. Eğer maddi durumunuz iyiyse yazdığım tedaviye günde 1 defa 100mg RU58841 ekleyin Miracle abi ile iletişime geçerek sizi alım grubuna dahil edebilir.

Hele ki daha önce tedavi uygulamadıysanız özellikle minoxu hiç kullanmadıysanız dermastamp ile 6 ayda çok iyi sonuçlar almanız hiçte imkansız değil.Dermastamp ve minox muhakkak kullanın çünkü seyrekliğiniz geniş bir alan. Başarılar.
    Ilginiz için çok tskler form da çok yeniyim sizce prp mi yoksa sizin söylediğiniz uygulamalar mi?

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hocam hiçbir tedavi uygulamadim fakat bitkisel sampuanlar kullandım ama şimdi prp düşünüyorum sizce bu uygulamalar mi yoksa prp mi hangisi daha iyi sabırlı bir insanimdir

bence saçınızın durumu o kadar umutsuz değil. uygun tedavilerle toparlarsınız kesinlikle. burda belirtilen ve sitede bulunan tedavilere bir göz atın. sabır göstererek uygularsanız tatmin edici sonuçlar alırsınız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hiç tedavi uygulamadıysan minoxla çok hızlı sonuçlar alabilirsin. PRP uygulmasınında muhakkak faydası olur ancak ona harcayacağın parayı RU58841 harca çok etkili bir etken. Tedavinde başarılar vakit kaybetmeden başla. Yazın ortalarına doğru olumlu sonuçlarını burada bekliyoruz. Başarılar.

Sayfa 1/2 12 SonSon