8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Buyrun bir de benim hikayemi dinleyin :)

Buyrun bir de benim hikayemi dinleyin :)

Merhabalar yaşım 25 öncelikle siteyi uzun zamandır takip ediyorum buradaki yararlı bilgiler sayesinde artık herşeye daha alternatifli bakıyorum ben öncelikle piyasada denemediğim ürün kalmamıştır scwarzkopf revigen rausch saç tentürü tutun da hepsini kullandım aslında iki yıldır bu ürünleri kullanmadım ama psikolojikmidir anlamadım saçlarım seyrelecek dökülüyor ve yine 2 yıldır aralıksız yeşil çay içerim sabah akşam günde 2 defa sallama ama ne kadar doğaldır bilmiyorum içtikten sonra da soğutup saçıma kompres uyguluyorum spor da yaparım miracle de kullanmıştım 1 ay galiba kısa süre olduğu için pek bişey anlamadım saçlarımın şakak kısımları giderek seyreliyor ve bu psikolojimi çok bozdu bir de sizin değerli fikirlerinizi alayım dedim herkese sağlıklı günler.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi image.jpg‎   image.jpg‎   image.jpg‎  

Saçlar norwood 2 skalasında gibi duruyor. Tavsiyem; Saçlı kısımlara düzenli olarak dermaroller ve Miracle losyon, saçsız kısımlara da dermaroller, Miracle losyon ve Minoxil+Dutasterid karışımı uygulaman. Bir 6 ay kadar denemeni öneririm.

hocam peki proscar falan kullanmamı önerirmisiniz spirulina ve solgar biotin falan ile de desteklesem acaba

Yeni Üye
    Alıntı Öncesaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam peki proscar falan kullanmamı önerirmisiniz spirulina ve solgar biotin falan ile de desteklesem acaba
    Proscar gibi ilaçları oral yoldan falan kullanmayın bence vücudunuzun hormonal dengesini bozmayın ileride ciddi sıkıntılar yaşarsınız

Hocam peki oral olarak ne önerirsiniz

Yeni Üye
    Alıntı Öncesaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam peki oral olarak ne önerirsiniz
    oral olarak saç dökülmesi için ilaç kullanmayı tavsiye etmem

Sana tavsiyem endokroloji ve metobolizma bolumune git guzel bir hormon testi ve diger testlere baktır (ben eskisehirde vitamin D b 12 felan bunlara baktırabildim ).Proscara girmeni tavsiye etmiyorum bende kardesim cunku metabolize olması biraz problem o ilacın.Ama risk alacagım diyorsan senin taktirindir.Losyonlar hakkında fikir sahibi arkadaslar daha detaylı bilgi aktaracaklardır.Kolay gelsin.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şakaklara cellagance iyi geliyor hele bir de dermastamp uygulasan daha iyi olur bi dene istersen dostum