Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sakal kıran

Sakal kıran

Bugün cilt doktoruna gittim sakallarda minik minik boşluklar oluşuyordu.Sakal kıran olduğunu söyledi ve advantan krem yazdı. Saçla uğraşırken birde bu çıktı stresten oluyormuş.Saçlara yayılmaz inşallah bu konuda bilgisi olan var mı tavsiye edebilceği tedaviye çözüm olacak cevaplarınızı bekliyorum.

Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün cilt doktoruna gittim sakallarda minik minik boşluklar oluşuyordu.Sakal kıran olduğunu söyledi ve advantan krem yazdı. Saçla uğraşırken birde bu çıktı stresten oluyormuş.Saçlara yayılmaz inşallah bu konuda bilgisi olan var mı tavsiye edebilceği tedaviye çözüm olacak cevaplarınızı bekliyorum.
    Advantan iyi geldi mi sakal kıran için forland ?

Valla duzenli kullanmadim ondan ne desem yalan olur protopic yazdi doktor onu da kullanmadim düzgün ama daha etkili gibi benimki stres kaynakli anladigim kadariyla ondan stresten uzak durmaya çalışıyorum

Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla duzenli kullanmadim ondan ne desem yalan olur protopic yazdi doktor onu da kullanmadim düzgün ama daha etkili gibi benimki stres kaynakli anladigim kadariyla ondan stresten uzak durmaya çalışıyorum
    Bir cozum bulabildiniz mi acaba devam ediyor mu hala

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alışılmış bir cevap olucak ama gerçekten sarımsagın cok faydası olduğunu söylüyorlar sakal kıran için..
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alışılmış bir cevap olucak ama gerçekten sarımsagın cok faydası olduğunu söylüyorlar sakal kıran için..
    Ben millete sasirirdim sakaldada dokulmemi olur diye basima geldi. Sarimsak etkili olsa bile bir turlu ispatlanmis garanti bir cozum diye lanse edilmiyor nedense. Ya da etkin kullanim sekliyle ilgili bir sikinti var

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ***Edit***
    Konu Violator tarafından (20.11.2016 Saat 22:23 ) değiştirilmiştir.

Arkadaşlar, sakal kıran oluşan bölgelerde eski sakallarına geri kavuşan var mı?
    Ben de küçük beyaz sakallar çıkmaya başladı, doktor da eski sakalların geri gelir dedi fakat ben durumu olumsuz görüyorum.

Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, sakal kıran oluşan bölgelerde eski sakallarına geri kavuşan var mı?
    Ben de küçük beyaz sakallar çıkmaya başladı, doktor da eski sakalların geri gelir dedi fakat ben durumu olumsuz görüyorum.
    Sakallarınız etkili bir tedavi ile geri gelecektir. Minox bu konuda gayet başarılı deneyebilirsiniz.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Saç için düzenli min+dut kullanıyorum. Avadort içerikli minoxili sakallara da sıksak nasıl olur acaba ?

Sayfa 1/2 12 SonSon