Sayfa 143/151 İlkİlk ... 4393133141142143144145 ... SonSon
1504 sonuçtan 1.421 ile 1.430 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Arkadaşlar internette güvenilir 3lü minox kampanyası olan bir site biliyor musunz?

n11 de bioxcinin marka minoxidil var 52 tl'ydi galiba
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Son durumun nedir Invincible ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son durumun nedir Invincible ?
    Ozan35 senin durumun nasıl, androcur ve minoxla devam ediyordun bir turlu saç çıkmıyordu en sonunda basarmistin istediğin gibi olmuştu, yine mi başa döndün yoksa

gecenlerde bir arkadasımın arkadasına min-dut u onerdım hatta hazırlatıp kullanmasını sagladım.. cok degil ıkı kullandı ve bana telefon actı ve soyle dedi... " abı acayıp yan etkılerını gördum dutasterını ınternetten arastırdım cınsel bölgesınde agrı hissedıyormus ve meme ucları sızlıyormus cok korkmus ve doktora gıtmısn" ama o ıkı gunde kafasında cok hızlı bir şekılde tuylenme olmus birdada konusmadık... ama bundan 3 ay once yıne o arkadasımın enıstesıne hazırladım mın-dut ve mıracleyı onda buna benzer sorunlar cıkmamıs ve saclarıda fırlamıs bana oncesı ve sonrası resımlerını gönderecek bende sıteye atıcam ınsallah

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı enginoztruk11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecenlerde bir arkadasımın arkadasına min-dut u onerdım hatta hazırlatıp kullanmasını sagladım.. cok degil ıkı kullandı ve bana telefon actı ve soyle dedi... " abı acayıp yan etkılerını gördum dutasterını ınternetten arastırdım cınsel bölgesınde agrı hissedıyormus ve meme ucları sızlıyormus cok korkmus ve doktora gıtmısn" ama o ıkı gunde kafasında cok hızlı bir şekılde tuylenme olmus birdada konusmadık... ama bundan 3 ay once yıne o arkadasımın enıstesıne hazırladım mın-dut ve mıracleyı onda buna benzer sorunlar cıkmamıs ve saclarıda fırlamıs bana oncesı ve sonrası resımlerını gönderecek bende sıteye atıcam ınsallah
    2 günde saç mı çıkarmış yahu ahahaha

Yeni Üye
    kardeşim henüz yeni sıtede,paylasımın çok saol iyikı varsın kullanma sıklığı nedır ve ne kadar bekleticez sacta lütfen yazarmısın.

Yeni Üye
    kardeşim öncelikle merhaba yaptığın paylasımlar için gerçekten çok saol,
    paylaştığın mınox -dutas formulunu hangi sıklıkla kullanmalıyım birde ,nekadar bekletiyoruz saçta ,bunlara ilave olarak ne önerirsin .

arkadaşlar bende gelişme olmuyor
    bu yerli minoxili yerine başka minoxil kullanmak istiyorum
    iran minoxili nasıldır kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum
    ya da başka ne kullanabilirim

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Invincible mesaj kutunu boşaltabilir misin
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Sayfa 143/151 İlkİlk ... 4393133141142143144145 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler