Sayfa 2/151 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
1504 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bankopm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, sizin gibi sonuç alanı yabancı forumlarda bile görmedim tebrik ederim ve sizin tedaviden umutluyuz bu saç artışının ivmeli olarak devam edeceğine inanıyorum. Sonraki süreçte bol şans dilerim hepimiz takipteyiz.
    Son 2-2,5 hafta da yüzüm için dermarol almıştım, almışken saça da kullanıyım dedim, sonuçlar çok daha iyi olmaya başladı.

Birkaç aya seyrekliklerin kapanacağını düşünüyorum

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağır gelmez.Neden? çünkü minoxidil saç gelişimi ve oluşumu için, dut DHT için, Miracle losyon ise anti-androjen hepsinin farklı görevleri var yani.

Bayramdan önce bu konuyla ilgili bir şeyler yazmıştım sildiler neyse sıkıntı değil.
    üstat minoxidilin içine 5 tane Dutasteride hapı atıp bunu düzenli bi şeklide kullanıyoruz demi? Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  cxcxc-f190b0.jpg
Görüntüleme: 418
Büyüklüğü:  14.5 KB (Kilobyte)
ID:	69 + Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  indir (1).jpg
Görüntüleme: 431
Büyüklüğü:  7.5 KB (Kilobyte)
ID:	70= Invincible

bunu miracle losyondan öncemi sonramı kullandın veya sabah minox akşam miraclemi ?
    yanı sıra kullanım dozajın neydi 5 fıs 10 fıs, sacın uzunluguyla felan alası varmı bunun ?
    herhangi bi yan etki vs beklenmedik bi durum gözlemledinmi ?
    yanında takviye olarak başka birleşimlerde kullandınmı şapmuan krem vs. ?
    bide Dutasteride 25 gün kullanmısınız bunuda bi etkisi olmuşmudur acaba bizde oral yolla alıp yan etki gördükten sonra bıraksakmı diye düşündüm,

böyle sorular sormaktaki amacım kesinlikle sizi veya başkalarını yargılamak degil lütfen yanlış anlamayın sadece merak ettiklerim belki benim gibi merak edenlerde vardır o yüzden bu şekilde maddeledim tek amacımız sizin gibi saclarımız geri kazanmak

Miracle losyonu daha hiç kullanmadım.Önümüzde ki günler ona başlayacağım, sadece DHT bir yere kadar.

Hocam ben 10 tane dut atıyorum, yan etki "0", başta ben de dut etkisidir diye düşündüm ama 4,5 ay oldu, sonuçlar ortada

Şu sorular için bir ekleme daha yapıyım konuya bari.

Miracle losyonu daha hiç kullanmadım.Önümüzde ki günler ona başlayacağım, sadece DHT bir yere kadar.

Hocam ben 10 tane dut atıyorum, yan etki "0", başta ben de dut etkisidir diye düşündüm ama 4,5 ay oldu, sonuçlar ortada

ben 5 ile başlaym sonra 10 cıkartırım olmazsa etki tepki meselesi

bence direk onla başla dostum zaten topikal kullanıcaksın

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sana bir sorum olacaktı invincible. Senin bu 4ayda aldığın başarılı sonucun sebebi tek başına minox olabilir mi? Çünkü biliyorsun minox duzenli kullanimda,6 aya kadar cok başarılı sonuclar verebiliyor..Yani sen losyonunda dutasteridin etkisini minoxtan nasıl ayiriyorsun şu 4 aylik süreçte?Mesela daha önce 4-5 ay boyunca tek başına minox kullandin mi hiç? Hani bu aldigin sonucun içinde dutasin etkisini ayirabilme adına soruyorum? Tesekkurler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana bir sorum olacaktı invincible. Senin bu 4ayda aldığın başarılı sonucun sebebi tek başına minox olabilir mi? Çünkü biliyorsun minox duzenli kullanimda,6 aya kadar cok başarılı sonuclar verebiliyor..Yani sen losyonunda dutasteridin etkisini minoxtan nasıl ayiriyorsun şu 4 aylik süreçte?Mesela daha önce 4-5 ay boyunca tek başına minox kullandin mi hiç? Hani bu aldigin sonucun içinde dutasin etkisini ayirabilme adına soruyorum? Tesekkurler
    Aynı cevaptan bende aliyim.

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevabı çok basit, ben minoxil+dutasteride losyonuyla başlamadım ki

Öncesinde 6-7 ay minoxil ve yanında oral olarak fin ve 25 günde dut aldım.Sadece minoxil ile sonuç alsaydım, 4 ay öncesinde şu an ki halim gibi olurdum.

Ben minoxu uzun yıllardır kullanıyorum ve bu etkiyi sadece ilk kullandığımda almıştım.İnanılmaz çıkmıştı saçlarım daha sonra hep geriye gittiler ve dut ile birlikte kullanmaya başlayınca yine eski sonuçlar geri döndü.

Şu minoxilin döngü olayına da aldığım sonuçlardan sonra inanmamaya başladım.Muhtemelen etkisini kaybetmesinin nedeni DHT ve diğer androjenlerin zarar oranı, minoxun verdiği faydadan fazla gelmeye başlamasından dolayı.

Alıntı kbly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstat minoxidilin içine 5 tane Dutasteride hapı atıp bunu düzenli bi şeklide kullanıyoruz demi? Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  cxcxc-f190b0.jpg
Görüntüleme: 418
Büyüklüğü:  14.5 KB (Kilobyte)
ID:	69 + Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  indir (1).jpg
Görüntüleme: 431
Büyüklüğü:  7.5 KB (Kilobyte)
ID:	70= Invincible

bunu miracle losyondan öncemi sonramı kullandın veya sabah minox akşam miraclemi ?
    yanı sıra kullanım dozajın neydi 5 fıs 10 fıs, sacın uzunluguyla felan alası varmı bunun ?
    herhangi bi yan etki vs beklenmedik bi durum gözlemledinmi ?
    yanında takviye olarak başka birleşimlerde kullandınmı şapmuan krem vs. ?
    bide Dutasteride 25 gün kullanmısınız bunuda bi etkisi olmuşmudur acaba bizde oral yolla alıp yan etki gördükten sonra bıraksakmı diye düşündüm,

böyle sorular sormaktaki amacım kesinlikle sizi veya başkalarını yargılamak degil lütfen yanlış anlamayın sadece merak ettiklerim belki benim gibi merak edenlerde vardır o yüzden bu şekilde maddeledim tek amacımız sizin gibi saclarımız geri kazanmak
    bayılıyorum şöyle görsel şeyleri üşenmeden
    Yapanlara çok sevimli olmuş

Moderatör
    losyonu deneyecek olanlar yaşlarıyla birlikte yan etki görüp görmediklerini yazabilir bi ileriki zamanlarda yan etki görmezlerse belki hgfye katarım ben de yarılanma süresi fazla insan çekiniyor

Sayfa 2/151 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler