Sayfa 73/151 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
1504 sonuçtan 721 ile 730 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KoCaKuRT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki gündür acayip çarpıntım var öyle böyle değil :/
    Günde bir kullan, çarpıntı minoxun yan etkilerinden birisi.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde bir kullan, çarpıntı minoxun yan etkilerinden birisi.
    Günde bir kullanıyorum zaten, yatmadan önce sürüyorum :/

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tansiyon hastası falan mısınız yoksa? Minox bir tansiyon hastası arkadaşıma çarpıntı yapmıştı. Dutasteridin yapacağını sanmıyorum, o sadece sürünce biraz yakıyor. Minox yapar ama Invincible'nin dediği gibi.

Alıntı KoCaKuRT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde bir kullanıyorum zaten, yatmadan önce sürüyorum :/
    Ara ver birkaç günlüğüne daha sonra tekrar başla, baktın hala devam ediyor o zaman bırakırsın. Çarpıntı sıkıntılı bir durum.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tansiyon hastası falan mısınız yoksa? Minox bir tansiyon hastası arkadaşıma çarpıntı yapmıştı. Dutasteridin yapacağını sanmıyorum, o sadece sürünce biraz yakıyor. Minox yapar ama Invincible'nin dediği gibi.
    Hayır değilim.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ara ver birkaç günlüğüne daha sonra tekrar başla, baktın hala devam ediyor o zaman bırakırsın. Çarpıntı sıkıntılı bir durum.
    Son 3 gündür çok çarpıntı yaptı fakat bugün de hiç olmadı nedense.
    Başlayalı henüz 1 hafta oldu zaten çok kötüye gitmezsem 1. kutuyu bitireceğim yoksa bırakırım çünkü beni perişan ediyor.

Üye
    Yer
    Kocaeli
    Ben de başladığım ilk iki gün bel altı, baş ağrısı gibi bir şeyler etkili oldu ama geçti. bende sorun olmuyor.

Bioxinin Forte kullanıyordum 1 yıldır artık Minoxil Forte'ye geçtim. Diğer losyonun içinde de Dutas vardı bunun içine de 10 tane attım. Ama bu sprey böyle diğeri gibi değil. Diğeri 1-2 saat felan ıslak ıslak sulu şekilde kalıyordu saçta bu ise sürünce sanki deri direk emiyor gibi yağlı bir tabaka kalıyor sadece 1 saat felan.

Gidip eczaneden aldım sahte olma olasılığı var mı ki ? Sizlerde nasıl durum ?

Alıntı kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bioxinin Forte kullanıyordum 1 yıldır artık Minoxil Forte'ye geçtim. Diğer losyonun içinde de Dutas vardı bunun içine de 10 tane attım. Ama bu sprey böyle diğeri gibi değil. Diğeri 1-2 saat felan ıslak ıslak sulu şekilde kalıyordu saçta bu ise sürünce sanki deri direk emiyor gibi yağlı bir tabaka kalıyor sadece 1 saat felan.

bioxin forte'nin içeriğinden kaynaklı olabilir.

Öncelikle;

Sonrasında;

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bende de hemen kuruyor, içiniz rahat etmiyorsa minoxil sitesinden aldığınız eczeneyi aratabilir, orjinal olup olmadığı hakkında kesin bilgiye ulaşabilirsiniz.

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de hemen kuruyor, içiniz rahat etmiyorsa minoxil sitesinden aldığınız eczeneyi aratabilir, orjinal olup olmadığı hakkında kesin bilgiye ulaşabilirsiniz.
    Taşyıcı oranları farklıdır yani alkol ve ppg oranları. Bu kuruma zamanını değiştirir bu ölçü değildir orjinallik açısından.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 73/151 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler