Sayfa 51/151 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
1504 sonuçtan 501 ile 510 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada buradaki arkdaşların bahsettiği eski forum'da tartıştığınız kişide dutas+minox ve aldactone diane losyonları kullanıyormuş imzasında gördüm buda çok ilginç bir anektod

Bu durum bazı kişilerde oluyor. İnşallah yakın zamanda geçer hocam.

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    desenize ona xpecia tableti yan etki yapıyo o zaman losyonunun da yapması gerekmez miymiş diye
    ozaman vericeği cvb kesinlikle şu sekılde olacaktır. ya o kadar zamandır burdayım ılk defa sızden duyuyorum her yazan on kısıye bıle ılk defa sızden duyuorum cvbını verıo : )

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnv. losyon kullananlar kervanına ben de katıldım bakalım hayırlı olsun.1 şişeye 10 tane attım günde 1 akşamları kullanacağım sadece.İlk defa dün akşam kullandım bu kadar hızlı etki etmesi normal mi bilmiyorum ama daha bugün sabah tarağı saçta gezdirince normalden çok saç döküldü.
    Minoxil-dutasterid'in etkisiyle ilgili enteresan bir gelişme yaşadım. Saçımın dökülmesi tamamiyle durmadığı için bir ara minoxil-dutasterid kullanmama kararı aldım. Acaba sebep minoxiilden mi kaynaklanıyor diyordum.1 hafta 10 gün kadar boyunca sadece miracle losyon kullandım, bu sırada dökülmem 4. ve 5. günde iyice arttı. 10. güne geldiğimde dökülme dahada çoğalmıştı. Sonra tekrar minoxil-dutasterid losyona devam ettim. Saçlarım 1 haftada tekrar toparladı. Sonra bu 20 günlük dökülmeyi iyice gözlemleyince şunu fark ettim. Minoxil-dutasteridle beraber miracle losyonu kullandığım sürede dökülen saçlar ince ve zayıf olanlardı. Sadece miracle losyonu kullandığımda yaşadığım dökülmede kalın saçlarıda görüyordum ve dökülmede giderek artıyordu. Buradan çıkardığım sonuçta; Minoxil-dutasterid zayıf saçları dökerek daha sağlıklı saçların çıkmasına, sağlıklı saçların güçlenmesine ve miracle losyonun etkisini artırmasına imkan sağlıyor. İlerleyen aylarda etkisini fazlasıyla göreceğini düşünüyorum.
    Minoxil + Dutasterid (12 saat'de bir 5 Fıs)
    Miracle Losyon (12 saat'de bir 12 Fıs)
    Dermaroller (1 gün aralıklı)

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    minox-dutas karışımını bende kullanıyorum..burdan tüm kullanıcı arkadaşlara sormak istiyorum.özelliklede invincible kardeşime..bu karşımı kullandıktan belli bir süre sonra jinekomasti gibi belirti gözlemlediniz mi.
    bende var demiyorum geçmişte 8 ay gibi süre 1/4 proscar kullandım.biraz fark ettim ki sağ göğsüm sol göğsüme göre daha büyük..ama yapısal olarak bariz bir sarkma filan yok.sadece sanki hassasiyet fark ediyorum bu aralar..(yumuşama gibi)
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kamil155 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minox-Dutaş karışımını gece uyumadan önce sürüyorum ve bir kaç gecedir baş ağrısıyla uyanıyorum ya da sabah uyandığımda başım ağrıyor oluyor. Bu durum normal mi, geçici midir?
    O minoxun yaptığı yan etki ilerleyen zamanlarda muhyemelen geçer

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada buradaki arkdaşların bahsettiği eski forum'da tartıştığınız kişide dutas+minox ve aldactone diane losyonları kullanıyormuş imzasında gördüm buda çok ilginç bir anektod
    Işte buna yüzsüzlük denir

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minox-dutas karışımını bende kullanıyorum..burdan tüm kullanıcı arkadaşlara sormak istiyorum.özelliklede invincible kardeşime..bu karşımı kullandıktan belli bir süre sonra jinekomasti gibi belirti gözlemlediniz mi.
    bende var demiyorum geçmişte 8 ay gibi süre 1/4 proscar kullandım.biraz fark ettim ki sağ göğsüm sol göğsüme göre daha büyük..ama yapısal olarak bariz bir sarkma filan yok.sadece sanki hassasiyet fark ediyorum bu aralar..(yumuşama gibi)
    Valla ben oral kullanirken jinekomasti oldu diye bırakmıştım sonra 1 aylık bir novaldex kullandım baya bir eski haline döndü. Arada hassasiyet oluyor ama.

SaçımınDoktoru Üyesi
    valla ben de ereksiyon olamama sorunu hasıl oldu Bu miracle losyondan mı yokda minox+duhas tan mı bılemıycem Ne yapsam diye kara kara dusunuyorum

Alıntı aleko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben de ereksiyon olamama sorunu hasıl oldu Bu miracle losyondan mı yokda minox+duhas tan mı bılemıycem Ne yapsam diye kara kara dusunuyorum
    Oranları düşür

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende herhangi bir yanetki durumu yok. Yalnız şunu söyleyim losyonları kullanmaya başlayan arkadaşlara tavsiyem hemen sonuç almak için oranları artırmayın, ilk 2 ay normal dozlarda kullanın zaten verim alacağınızı düşünüyorum. Sonra yetersiz olduğunu düşünürseniz yavaş yavaş oranları artırın. Bünye meselesi bu elimizden gelen bir şey yok. Sabretmeniz çok önemli
    Minoxil + Dutasterid (12 saat'de bir 5 Fıs)
    Miracle Losyon (12 saat'de bir 12 Fıs)
    Dermaroller (1 gün aralıklı)

Alıntı bunalıyorum_aristo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende herhangi bir yanetki durumu yok. Yalnız şunu söyleyim losyonları kullanmaya başlayan arkadaşlara tavsiyem hemen sonuç almak için oranları artırmayın, ilk 2 ay normal dozlarda kullanın zaten verim alacağınızı düşünüyorum. Sonra yetersiz olduğunu düşünürseniz yavaş yavaş oranları artırın. Bünye meselesi bu elimizden gelen bir şey yok. Sabretmeniz çok önemli
    Aynen katılıyorum durumu çok net bir şekilde özetlemişsin

Sayfa 51/151 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler