Sayfa 12/151 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
1504 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

miracle
    Guest
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben izlediklerimin yalancısıyım 2sini de deneyen biri 192 daha iyi demiş sonuçta birkaç sefer dolaştırdıgımızdan iğneleri basınç sayesinde derine inmesi de önemli olmalı
    540 iğne ile eşit kuvvet basinci altında 192 igneden daha az derine batacaktir ama bu hangi kuvvetten sonra geçerli ?? Yani 540 İğneli dermarolleri 192 lik dermaroller in girdiği derinliğe ulaştıracak kuvvete 3 yaşınmizdan beri sahibiz...

Moderatör
    Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    540 iğne ile eşit kuvvet basinci altında 192 igneden daha az derine batacaktir ama bu hangi kuvvetten sonra geçerli ?? Yani 540 İğneli dermarolleri 192 lik dermaroller in girdiği derinliğe ulaştıracak kuvvete 3 yaşınmizdan beri sahibiz...
    yine de 540 iğne saça takılırsa sorun oluşturabilir iğnenin çok da önemi yok bence ya yeter ki kullanalım

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şef tavsiyen için teşekkürler az önce gittigidiyor.com'dan sipariş verdim. 192 iğne tüm başlıklar titanyum gold seri diye geçiyor temizleme spreyili felanda vardı, o yüzden ebay'dan almadım. Birde ebay'dakileri çoğu 1 mm üzeri ve çoğu çinden geliyor güvenemedim

Moderatör
    Alıntı bunalıyorum_aristo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şef tavsiyen için teşekkürler az önce gittigidiyor.com'dan sipariş verdim. 192 iğne tüm başlıklar titanyum gold seri diye geçiyor temizleme spreyili felanda vardı, o yüzden ebay'dan almadım. Birde ebay'dakileri çoğu 1 mm üzeri ve çoğu çinden geliyor güvenemedim
    tecrübelerinizi paylaşın kullanmaya baslamadan önce de resimlerinizi çekin lütfen

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğrafları her gün çekiyorum, şimdi ise haftalık olarak çekmeyi düşünüyorum. Bakalım derma roller ne katacak

Moderatör
    Topical Dutasteride anladıgım kadarıyla minox olmasa da dutas topikal etkili gibi elseve koymayı deneyebilirim ilerleyen zamanda

Bütün konuyu okudum. Güzel sonuçlar almışsın dutası da tedaviye eklemek istiyorum. Şu an miracle losyon kullanıyorum. Minox olarak ta rogaine foam kullanıyorum onun içine katma durumum yok dutası normal minoxil bende deriyi değiştiriyor pul pul dökülüyor. Rogainede Allahtan öyle bişey yok. Dutası miracle losyona katsak olmaz mı

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Topical Dutasteride anladıgım kadarıyla minox olmasa da dutas topikal etkili gibi elseve koymayı deneyebilirim ilerleyen zamanda
    İşe yarar ama minox ile daha hızlı sonuç alınır.

Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün konuyu okudum. Güzel sonuçlar almışsın dutası da tedaviye eklemek istiyorum. Şu an miracle losyon kullanıyorum. Minox olarak ta rogaine foam kullanıyorum onun içine katma durumum yok dutası normal minoxil bende deriyi değiştiriyor pul pul dökülüyor. Rogainede Allahtan öyle bişey yok. Dutası miracle losyona katsak olmaz mı
    Katabilirsin ama etkileşime girme ihtimalleri olabilir buna dikkat etmen gerekir.

O yüzden her zaman diyorum ki ne bulursan karıştır olmaz, kimyasal madde bunlar reaksiyona girmeleri söz konusu olabilir ve bununla ilgili hiçbir veri yok elimizde.

Ben şahsen gözümü karartım da minox içine dut attım.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Öncelikle merhabalar. Bi arkadaşımın tavsiyesiyle daha önceki sitede takip ettim. Daha sonra yine aynı arkadaşın tavsiyesiyle buraya geldim İlaca başlayalı 13 gün oldu. Küçük tüyler kararmaya başladı az da olsa. Yan etkilerine gelince. Valla isteksizlik dışında şu anda hiç bi problemim yok. O da bence psikolojik bir durum. Çok teşekkür ederim şimdiden. İnşallah başarıyla sonuçlanırda bu dertten kurtuluruz

anladım kardeşim ne yapacam ben miracle bi çözümün var mı o zaman losyonla ikisini ard arda süremeyiz etkileşim deride de olabilir neyle karışım yapabilirim miracle ?

Sayfa 12/151 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler