Sayfa 120/151 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon
1504 sonuçtan 1.191 ile 1.200 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Alıntı awerty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bioxcin'de minoxidil var mı gerçekten ? b11 complex diye ne olduğu belirsiz birşey vardı eskiden
    bende olmadığını sandığım için eczacıya o kalsın dedim etken maddesi aynı dedi bi baktım o yüzden

Yeni Üye
    Alıntı drmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende olmadığını sandığım için eczacıya o kalsın dedim etken maddesi aynı dedi bi baktım o yüzden
    bioxin'e karşı ön yargım var ama dediğiniz gibiyse alınabilir belki de

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    indirime girmiş acaba tarihi mi geçiyor dedim 2017 son kullanma tarihleri baya şaşırdım bioxin 8 kat etkili şampuan + minoxidil %5 içeren losyonu 40 tl .
    minoxil de 40 tl o yüzden kullananlara sorayım dedim
    3 tanesini 90'ana mı ne almıştım, eczacı kadın bir tane de hediye etmişti. Dediğim gibi ben memnun kalmadım. Fakat belki minoxil forte da kullansam, spectral da kullansam girecekti döngüye bilmiyorum. Yine de..

Alıntı awerty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bioxcin'de minoxidil var mı gerçekten ? b11 complex diye ne olduğu belirsiz birşey vardı eskiden
    Bioxin değil zaten bunun ismi yanlış hatırlamıyorsam Bioxinin. Şişelerinde yazıyot %5 Minoxidil içerir diye. Attığı kazığı anlayan firmanın müşterilerine daha uygun fiyattan minoxidil maddesini vermek istemesiymiş.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kordinaryus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazılmış ama ingiliççe. güzel ama ingiliççe. translate kullanmak istemiyorum hassas bir konu olduğu için, gidip olmayacak bir şey katarım karışıma daha kötü olur. rica ediyorum sadece bilgisi olan biri türkçeye çevirip 2-3 cümlede anlatacak.
    Yahu oranları yazıyor işte bunu anlamak için ingilizceye gerek yok. %bilmem kaç şundan bilmem kaç bundan diyor.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 şişe minox alıp içine 20 avodart sıkıp sadece akşamları kullanmayı düşünüyorum 2 ay. 2 ayın sonunda fayda görürsem bi kutu daha kullanırım ama daha fazla minoxil kullanmam. ne dersiniz?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kordinaryus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 şişe minox alıp içine 20 avodart sıkıp sadece akşamları kullanmayı düşünüyorum 2 ay. 2 ayın sonunda fayda görürsem bi kutu daha kullanırım ama daha fazla minoxil kullanmam. ne dersiniz?
    60 ml.20 avodart sıkarak da kullandım bir kaç ay,emin ol çok fazla bir değişiklik olmuyor,o yüzden 8-10 adet yeterli.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    60 ml.20 avodart sıkarak da kullandım bir kaç ay,emin ol çok fazla bir değişiklik olmuyor,o yüzden 8-10 adet yeterli.
    önceden 6 ay minoxil kullandım, döngü müdür nedir faydadan çok zararı oldu. korkuyorum yine aynı şey başıma gelecek diye. 2 ay kullanıp etkilerini takip edeceğim bakalım.

Yeni Üye hanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Minoxil 25 derece altında muhafaza edilmesi gerek yazıyor prospektüsünde. Bulunduğum yerde sıcak 28-30 derece civarında. Dutasteride eklenmiş minoxili buz dolabında 3-5 derecede saklamak yada 28-30 derece sıcaklıkta saklamak herhangi etki bakımından zarar verir mi acaba bu konuda bilgisi olan?

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxil 25 derece altında muhafaza edilmesi gerek yazıyor prospektüsünde. Bulunduğum yerde sıcak 28-30 derece civarında. Dutasteride eklenmiş minoxili buz dolabında 3-5 derecede saklamak yada 28-30 derece sıcaklıkta saklamak herhangi etki bakımından zarar verir mi acaba bu konuda bilgisi olan?
    Güneş ışığı almayan serin bir yer ideal, buzdolabına gerek yok.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selam arkadaşlar 27 yaşında bi bayanım.10yıldır saç dökülmem var.tepe bölgemde seyreklik oldu.şimdiye kadar hiç bi test yaptırmadım.hiç bi tedavide uygulamadım.polikistik over hastalığım var ondan olduğunu düşünüyorum.bana yardım edermisiniz kel kalmak istemiyorum daha bu yaşta var olan saçımı koruyup birde açık olan yerleri nasıl kapatabilirim

Sayfa 120/151 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler