Sayfa 53/151 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
1504 sonuçtan 521 ile 530 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acnelyse i minoxdan once sakaklara sür mercimek kadar iyi bile olur Ama sadece geceleri

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı faradi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnvincible hocam bugün yüzdeki sivile için dr a gittim bana acnelyse diye krem şeklinde bir ilaç verdi. sen de bi ara sivilce için ilaç kullandığını ve bunun saçlarını döktüğünü söylemiştin. bu ilaçla senin ilaç aynı mı acaba ? sivilce çok yok eğer ilaçlar aynıysa hiç bulaşmayayım.
    Baya iyi takip etmişsin konuyu.

Bende dökülme yapan azaldermdi, acnelys sivilcelere çol faydası var yalnız çok sürme 2 günde kipkirmizi olur yuzun, nereden mi biliyorum ( bkz:ben) şakaklara sürebilirsin baya baya kıllanma olmuştu bende, yakin zamanda tekrar qlmayi dusunuyorum zaten.

Ha bir de doktor yazabiliyor mu bunu ya, ben yazdiramamistim sağlık ocağında

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle losyon gercekten gùclù bir losyon ben 2 haftadır kullanıyrum böyle ara ara kafamda karıncalanmalar oluyor calısıyor birseyler yapıyor ben bunu kullanırken minox kullanmaya gerek duymuyorum kremlerle desdekliyorum tabi aylar sonra ne olcak merak ediyrum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baya iyi takip etmişsin konuyu.

Bende dökülme yapan azaldermdi, acnelys sivilcelere çol faydası var yalnız çok sürme 2 günde kipkirmizi olur yuzun, nereden mi biliyorum ( bkz:ben) şakaklara sürebilirsin baya baya kıllanma olmuştu bende, yakin zamanda tekrar qlmayi dusunuyorum zaten.

Ha bir de doktor yazabiliyor mu bunu ya, ben yazdiramamistim sağlık ocağında
    Bilmem reçeteye yazdi bende gittim aldim ..bir de hipokort diye bi ilaç verdi içeriğinde hidrokortizon asetat varmis iltihapli deri hastaliklarinda kullaniliyormus
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyon gercekten gùclù bir losyon ben 2 haftadır kullanıyrum böyle ara ara kafamda karıncalanmalar oluyor calısıyor birseyler yapıyor ben bunu kullanırken minox kullanmaya gerek duymuyorum kremlerle desdekliyorum tabi aylar sonra ne olcak merak ediyrum
    Her zaman diyoruz kişi kendi tedavisini kendi bulmalı.

Alıntı faradi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmem reçeteye yazdi bende gittim aldim ..bir de hipokort diye bi ilaç verdi içeriğinde hidrokortizon asetat varmis iltihapli deri hastaliklarinda kullaniliyormus
    Ben de yazdiriyim o zaman

Yeni Üye
    Arkadaşlar merhaba, forumu 2 gündür takip edip yorumları okuyup anlamaya çalıştım fakat ilaç isimleri o kadar yoğun kullanılmış ki anlamakta zorluk çekiyorum. Hangisi ilaç ismi hangisi kozmetik ürünü inanın bilmeyen için anlaması çok zor. Ayrıca bir konu açıldığında içeriğinde değişmeler olmuş zamanla bu da kafamı karıştırdı. Ben 28 yaşındayım son 8 yıldır periyodik olarak azar azar hep saçım dokuldu şu an çok kötü değil ama şakak bölgesi ve tepe bölgesi baya seyrelip hafiften açılmaya başladı. Sizce ne yapmam gerekiyor daha önceden hiç saç bakım ürünü kullanmadım. Forumda 2 konu elit olmuş biri bu, diğeri doğum kontrol hapı olan konu. Hangi karışım daha mücizevi farkları neler. Bir de benim gibi zamana bağlı uzun süreli ve azar azar da olsa sürekli saç dökülmesi yaşayıp bu gibi durumlarda ne gibi ilaç, losyon, kozmetik ürünü vs. kullanılacağını bilen öneren var mıdır? Herkese geçmiş olsun , Teşekkür ederim şimdiden

Oncelikle minoxidil gecmisin yoksa bence once miracle losyon hazirla. Alacagin ilaclar antiandrojen konusunda mevcut.Eger yakin zamanda minox kullandim yada şok dokulme(zayif saclar dökülüp guclu olarak cikmasi) yaşarım sıkıntı olmaz dersen minox dutas karisimini kullanabilirsin. MIRACLE LOSYON da basta yapar ama minoxda daha fazla.Dutas avodart denen ilacin icindeki etken madde. 10 adet avodart hapini icindeki sıvıyı minox sisesine dok.gunde 10 fis uygula.sabah 5 aksam 5 seklinde yap.
    Konu alpser tarafından (29.10.2014 Saat 10:43 ) değiştirilmiştir.

seyrelmeler zaman icinde sana dokulme az gelse bile artiyor.Yillar gectikce sac seyrelmesi gitgide ortaya cikiyor. Bu ilaçlar eger sende etkisi olursa olani yuzde yuz korursun belki incelmis saclarin cikar belki yeni saclar bile olusturabilirsin ki bu biraz yapı şans işi.Bazi arkadaslar sacsiz alanda saç cikartti ve bir suru ispatli fotolar mevcut. Ama herkeste olurmu bilemiyorum bende senin gibi bekleyenlerdenim sonucu.Hayirlisi artik.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alpser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle minoxidil gecmisin yoksa bence once miracle losyon hazirla. Alacagin ilaclar antiandrojen konusunda mevcut.Eger yakin zamanda minox kullandim yada şok dokulme(zayif saclar dökülüp guclu olarak cikmasi) yaşarım sıkıntı olmaz dersen minox dutas karisimini kullanabilirsin. MIRACLE LOSYON da basta yapar ama minoxda daha fazla.Dutas avodart denen ilacin icindeki etken madde. 10 adet avodart hapini icindeki sıvıyı minox sisesine dok.gunde 10 fis uygula.sabah 5 aksam 5 seklinde yap.
    miracle başta dökülme yapıyor mu ben 1 haftadır miracle kullanıyorum 3 haftadır minoxil dökülme bu hafta biraz arttı bunu minox mu yoksa miracle mı yapıyor anlamadım

Bence minox yapiyor.Zaten heryerde minoxun ilk kullanimda 1 ve 2 ay saci döktüğü söyleniyor.

Sayfa 53/151 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler