Sayfa 14/151 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
1504 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

Yeni Üye
    Forumu baya inceledim çok iyi hazırlanmış öncelikle hayırlı olsun.

Bende tedavilere başlayacağım aklıma takılan birkaç soru var. Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Tedaviye miracle losyon, minox-dut ve bunun yanında solgar biotin alarak başlamayı düşünüyorum. Minoxun içine 10 tane Avodart la başlıycam. Sonuçları her ay paylaşacağım.

Bu losyanları sürdüğümüzde en az kaç saat bekletmeliyiz? Sürüp işe gittiğimizde kötü görüntü oluşturur mu? Birde tedavi sırasını şu şekilde yapsm sizce nasıldır?

Hergün Keto-Azelderm sonrasında miracle losyon. Kuruduktan sonra minox-dut kullansam ve de biotin alsam etkili bir şekilde kullanmış olur muyum?

Alıntı karya_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bende tedavilere başlayacağım aklıma takılan birkaç soru var. Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Tedaviye miracle losyon, minox-dut ve bunun yanında solgar biotin alarak başlamayı düşünüyorum. Minoxun içine 10 tane Avodart la başlıycam. Sonuçları her ay paylaşacağım.

Bu losyanları sürdüğümüzde en az kaç saat bekletmeliyiz? Sürüp işe gittiğimizde kötü görüntü oluşturur mu? Birde tedavi sırasını şu şekilde yapsm sizce nasıldır?

Hergün Keto-Azelderm sonrasında miracle losyon. Kuruduktan sonra minox-dut kullansam ve de biotin alsam etkili bir şekilde kullanmış olur muyum?
    herbir losyon uygulamasına göre değişmekte emilim aslında kremler çok hızlı 5 dk da emiliyor losyon kurudumu emilme yeteneği sona eriyor ki buda kullandığınız doza göre değişir. Kullanma sıranızı losyon azel/keto ve mim/dut olarak öneriyorum. Başarılar diliyorum.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karya_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kremler sıkıntı olmaz ama losyonlarda maalesef kötü bir görüntü oluşuyor.Sabah işe giderken de en azından bir yarım saat kafanızda duracak şekilde ayarlarsanız sıkıntı olmaz.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Yeni Üye
    Arkadaslar bu losyonu simdi yaklasik 3 haftadir kullaniyorum ve asiri isteksizlik var bende... 1 hafta öncesi daha hersey yerindeydi... Sizce ne yapmaliyim ?

Alıntı Horoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu losyonu simdi yaklasik 3 haftadir kullaniyorum ve asiri isteksizlik var bende... 1 hafta öncesi daha hersey yerindeydi... Sizce ne yapmaliyim ?
    İnvicible arkadaşımızın tavsiyesi gelecektir ama şuan nacizhane günde 1 e düşürmeniz yerinde olacaktır diye düşünüyorum. Bu arada oluşan boşlukta Azel/keto karışım yada allerset losyon sürmenizi önerebilrim. İnvicible arkadaşımızın yorumunu bekleyin ama siz yinede...

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnvicible arkadaşımızın tavsiyesi gelecektir ama şuan nacizhane günde 1 e düşürmeniz yerinde olacaktır diye düşünüyorum. Bu arada oluşan boşlukta Azel/keto karışım yada allerset losyon sürmenizi önerebilrim. İnvicible arkadaşımızın yorumunu bekleyin ama siz yinede...
    zaten günde 1 defa kullaniyorum kardes

Moderatör
    duştan sonra kullanmayın hemen gözenekler açık oldugundan emilim artar

zaten günde 1 defa kullaniyorum kardes
    Günde 1'den ziyade dut oranını düşür.Ya cildinde ki emilimin çok yüksek, ya da DHT oranların tam sınırda.

Günde 2 kez kullanmaya devam et sen, yalnız DHT oranların sınırdaysa bu losyon sende işe yaramayabilir.Ben buradan senin saçını diğer androjenlerin döktüğü kanısına varıyorum, o yüzden miracle losyon kullanmanı öneririm.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 buçuk ay oldu kullanalı. Dökülme daha önce bahsettiğim zamanlara göre azaldı. Finas ve minoxil ile Tüy formundan çıkaramadığım saçı, bu tedavi ile çıkarıyorum inşaallah. Sonuçlar ikinci ay sonlarına doğru çok daha güzel olacak diye tahmin ediyorum. Tabi allahın izniyle...

Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 buçuk ay oldu kullanalı. Dökülme daha önce bahsettiğim zamanlara göre azaldı. Finas ve minoxil ile Tüy formundan çıkaramadığım saçı, bu tedavi ile çıkarıyorum inşaallah. Sonuçlar ikinci ay sonlarına doğru çok daha güzel olacak diye tahmin ediyorum. Tabi allahın izniyle...
    Böyle geri dönüşler alınca insan mutlu oluyor yahu ben gerçek etkiyi 2. aydan sonra almaya başlamıştım, çok daha iyi olacaktır saç durumun.

Öncelikle;

Sonrasında;

Sayfa 14/151 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler