Sayfa 81/151 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon
1504 sonuçtan 801 ile 810 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Teşekkür ederim inşallah iyi sonuçlarım olur ve bende burda sizinle paylaşırım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ya arkadaslar bu minox acayip kabuklanma yapıyo kafamda ve çok kaşınıyo ayrıca kanozo kullanıyorum ama hala cok asırı kasınıyo ve kabuklanma var.buna yapabilceğim bişey varmı?

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saçsızlığındüşmanı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaslar bu minox acayip kabuklanma yapıyo kafamda ve çok kaşınıyo ayrıca kanozo kullanıyorum ama hala cok asırı kasınıyo ve kabuklanma var.buna yapabilceğim bişey varmı?
    Minox kurur kurumaz saçını durula.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    minoxu 1 2 hafta kadar dutsuz kullanıyorum ve inanılmaz tahriş yapıyor saç derisini yani dutas atınca içine minoxun zarar veren etkiside kırılıyor bence
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaş koskoca minoxidil gibi bi madde forumlara bakıyorum herkes kan kusmuş bu kadar öcü mü bu ilaç ya?Ben bunun sorumlusu olarak acaba minoxil markasının kalitesizliğinden olabilir mi diyorum,yabancı forumları takip etmem ama oradaki adamlar eminim bu kadar şikayetçi değildir minoxtan.Kabuklanma vs. şikayetler hemen herkeste var.Ama hiç başlamak istemiyorum sonra daha kötü oluyor diyenlere katılmıyorum,saçlar ilk başlarda iyi olduğu için sonra zamanla normale dönünce minox daha kötü yaptı gibi algılanıyor bence.

Üye
    Yer
    Yurtdisi
    Maalesef yabanci forumlardaki insalarda bu döngü sorunundan sikayetci. Sansa bak ya,hormonel etki etmeyen tek ilacimiz var,ondada döngü sorunu var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaslar 15 gün önce minoxile tekrar basladım 11 gün öncede içine dutas attım ve suana kadar dökülmem durdu ama acayip kabuklanma yapıyor ve cok kasınıyor kafam hiç rahat edemiyorum ne yaptıysam engelliyemedim bu sorunu.ayrıca minoxla yıllar önce tanıstım ve inanılması imkansız sonuçlar aldım ama döngü olayı mahvetti kafayı son 1 yıldır da ara ara kullandım ama yine fayda etmedi...yani dutasteride döngü olayını yok ediyor bence cunku saç dkülmem kaç zaman aradan sonra ilk defa durdu...şöylede bişey var kabukları kafamdan aldıgımda saç oluyo içinde yani kabuk olmazsa hiç saçım dökülmeyecek..

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İste bu kapuk olayini bence ppg(propilen glikol) yapıyor.saf minox bulabilsek bu durumu da aşacağız inşallah.Belkide elsevede garnirde çözüp kullanicaz.şimdiye kadar bu losyonlarla ilgili hic buna benzer sorunlar duymadım.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Banned
    invincible sana bi sorum olcak önceden de sormuştum ama tam olarak yanıt alamamıştım.
    minoxidil finasterid kullanmışsın yanıt almışsın sonra düngüye girmişsin vs.min-dut losyonu bulmuşsun.
    1-minoxidil finasteride kullanalı ne kadar zaman oldu?
    2-minox-dut losyonu kullanalı ne kadar zaman oldu?

Invincible hocam bir sorum olcakti ben minox dut tedavisine basladim.ama dut ekleyince minox sivisi cok yogunlasti bende cok az su kattim seyrelsin diye bir sikinti olurmu acaba?

Sayfa 81/151 İlkİlk ... 3171798081828391131 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler