Sayfa 3/151 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
1504 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler ben kesinlikle Avodart kullanacagim topical olarak ama Minoxidil ile degil. Sebebi ise gecen sene kullandigim Rogaine Foam bende bas agrisi, kalp carpintisi, hatta ensede kizariklik falan yapti, faydasini da gördüm ama dayanilmaz olunca biraktim. Son zamanlarda döngü olayi da olmustu zaten, minoxta döngü olayi var yani.

Eger benim gibi minox kullanmak istemeyen ya da döngüye giren/gireceginden cekinen varsa bence minox+dut yerine bir alternatif daha var. Aminexil.

aminexil de tansiyon ilaci olarak piyasaya cikip, sac cogalma yan etkisi yaptigindan kozmetik ürün olup devam etmis bir ürün.

Türkiye`de degilim, Avodart burada recetesiz satilmiyor ama Türkiye`den bir arkadasimdan istedim haftaya iki üc kutu getirecek bana ve Loreal Aminexil ile karistiracagim.

Simdi iki sorum var, 60 ml. aminexil icine kac tane avodart atsam ve icine baska bir seyler daha katsam mi?

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler ben kesinlikle Avodart kullanacagim topical olarak ama Minoxidil ile degil. Sebebi ise gecen sene kullandigim Rogaine Foam bende bas agrisi, kalp carpintisi, hatta ensede kizariklik falan yapti, faydasini da gördüm ama dayanilmaz olunca biraktim. Son zamanlarda döngü olayi da olmustu zaten, minoxta döngü olayi var yani.

Eger benim gibi minox kullanmak istemeyen ya da döngüye giren/gireceginden cekinen varsa bence minox+dut yerine bir alternatif daha var. Aminexil.

aminexil de tansiyon ilaci olarak piyasaya cikip, sac cogalma yan etkisi yaptigindan kozmetik ürün olup devam etmis bir ürün.

Türkiye`de degilim, Avodart burada recetesiz satilmiyor ama Türkiye`den bir arkadasimdan istedim haftaya iki üc kutu getirecek bana ve Loreal Aminexil ile karistiracagim.

Simdi iki sorum var, 60 ml. aminexil icine kac tane avodart atsam ve icine baska bir seyler daha katsam mi?
    10 adet avodart at günde 2 ml kullan extra olarak 20 ml allerset pgd2 inhibitor oral damla eklersen sağlam bir kalkanin olacak... bu arada aminexil burada uranyum kadar degerli ve pahali ne hikmetse yurt disinda ucuz olduğunu dusunuyorum ne kadar fiyatlari

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 adet avodart at günde 2 ml kullan extra olarak 20 ml allerset pgd2 inhibitor oral damla eklersen sağlam bir kalkanin olacak... bu arada aminexil burada uranyum kadar degerli ve pahali ne hikmetse yurt disinda ucuz olduğunu dusunuyorum ne kadar fiyatlari
    42 X 6 ml. = 252 ml.`si 40-50 euro civari. Miracle bir sorum daha var bahsettigin damla alerji damlasi sanirim, zyrtec ile ayni mi bunun etken maddesi. bu alerji hapi tek basina sac icin ise yariyor mudur sence? iki sene önce kullanmistim o zamanlar sacim bu kadar dökülmüyordu? simdi sen yazinca aklima geldi.

ayrica Türkiye`de olmayan ürün ihtiyaciniz olursa yardima hazirim. yanlis anlasilmasin maddi karsilik falan beklentim olmaz.

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    42 X 6 ml. = 252 ml.`si 40-50 euro civari. Miracle bir sorum daha var bahsettigin damla alerji damlasi sanirim, zyrtec ile ayni mi bunun etken maddesi. bu alerji hapi tek basina sac icin ise yariyor mudur sence? iki sene önce kullanmistim o zamanlar sacim bu kadar dökülmüyordu? simdi sen yazinca aklima geldi.

ayrica Türkiye`de olmayan ürün ihtiyaciniz olursa yardima hazirim. yanlis anlasilmasin maddi karsilik falan beklentim olmaz.
    evet aynen zrytec in etkeni ceritizine var ucuz ve sıvı formda diye allerset aliyoruz bu pgd2 inhibitörü yani sac dökülme sinde oraya cikan bir cesit mesajci enzim ben denedim ve kesinlikle etkili

Banned
    Selamlar bende geldim o forumda eminim ki çok pahalı bir hocanın Viral reklamı şişirilmiş şekilde yapılıyor. Herhangibir tedavi yada başka bir doktorun saç ekimi sonucu yeni cevaplar kısmına düşünce hemen aynı yada birkaç farklı nickten o hocanın farklı konularına yorumlar övgüler yada göstermelik sorular yazılıp güncel kısım onun ismi ile dolduruyor.. Bu durumu ilk farkedenlerden olan Erbay nickli kişi bu durumu dile getirdiği anda sitede banlandı, akabinde onun akıbetini soranlar vs. Şimdi bu ve benzeri losyonlar saç ekimi yada prp mezoterapi gibi seçimlerden önce bedava oluşu ve gözle görülür saç çoğalması meydana getirdiği için sitenin finans kaynağının işlerini sekteye uğrattı. Sonuç olarak başarı cezasız kalmadı neyse buradayız takibe devam

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hakanank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar bende geldim o forumda eminim ki çok pahalı bir hocanın Viral reklamı şişirilmiş şekilde yapılıyor. Herhangibir tedavi yada başka bir doktorun saç ekimi sonucu yeni cevaplar kısmına düşünce hemen aynı yada birkaç farklı nickten o hocanın farklı konularına yorumlar övgüler yada göstermelik sorular yazılıp güncel kısım onun ismi ile dolduruyor.. Bu durumu ilk farkedenlerden olan Erbay nickli kişi bu durumu dile getirdiği anda sitede banlandı, akabinde onun akıbetini soranlar vs. Şimdi bu ve benzeri losyonlar saç ekimi yada prp mezoterapi gibi seçimlerden önce bedava oluşu ve gözle görülür saç çoğalması meydana getirdiği için sitenin finans kaynağının işlerini sekteye uğrattı. Sonuç olarak başarı cezasız kalmadı neyse buradayız takibe devam
    Aynen o olaylardan sonra bir de miracle uzaklaştırılması orada nelerin döndüğünün açık kanıtı zaten.

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    losyonu deneyecek olanlar yaşlarıyla birlikte yan etki görüp görmediklerini yazabilir bi ileriki zamanlarda yan etki görmezlerse belki hgfye katarım ben de yarılanma süresi fazla insan çekiniyor
    Bunu inan en çok ben istiyorum, çünkü böyle etki alan bir tek benim şu an ve diğer insanlara nasıl etki edecek çok merak ediyorum.

Bakalım, kullanan herkese söylüyorum, fotoğraflarınızı çekin sizlerde ki sonuçları da görelim.

Moderatör
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen o olaylardan sonra bir de miracle uzaklaştırılması orada nelerin döndüğünün açık kanıtı zaten.

Bunu inan en çok ben istiyorum, çünkü böyle etki alan bir tek benim şu an ve diğer insanlara nasıl etki edecek çok merak ediyorum.

Bakalım, kullanan herkese söylüyorum, fotoğraflarınızı çekin sizlerde ki sonuçları da görelim.
    gözlerim bozuldu artık saç ile ilgili yazı araştırma post okumaktan bildiğin göz sağlığı köşesi gerekecek siteye

Yeni Üye
    öncellikle yeni site hayırlı olsun. bende herkes gibi bu güzel ortamda belli bir saygı çerçevesinde bilgi dolu paylaşımların olmasını diliyorum.diğer forumda özellikle bu konuyu ve miracle losyonu ile ilgili konuyu uzun zamandır takip ediyordum.miracle losyonu zaman zaman kullanıp kullanmamakta kararsız kaldım fakat 2 ay kadar düzenli olarak kullandım.testislerde hafif bir ağrı hissedince miracleninde yan etki görüyorsanız bırakın uyarılarını dikkate alarak losyonu kullanmayı bıraktım. bu konuyu farketmemde tam o 2 aylık süre sonrasına denk geldi ve bu karışımdan alınan sonuçları görünce ya nasip diyerek kullanmaya başladım. bu karışımı 1 aydır kullanıyorum ve bende şimdiye kadar herhangibir yanetki göstermedi. daha erken olmakla birlikte dikkatlice baktığımda çok küçük ve sık saç çıkışları gözlemleyebiliyorum.kullanmaya devam inşallah paylaşım yapan arkadaşım kadar belirgin bir sonuç alırımda konu altında bende paylaşımda bulunurum...herkese kolay gelsin umarım herkes istediği sonucu alır...

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gençler merhaba, öncelikle geçmiş bayramınız mübarek olsun. Şef diğer sitede söylediğim gibi ilk olarak senin losyonla başladım. Miracle'nin losyon ile beraber kullanmayı düşünüyorum. Yaşım 22, yaklaşık 2 haftayı geçkin bir süredir losyona devam ediyorum. Dökülmem bazen az bazen çok oluyor. Galiba bu saçımı yıkayıp daha sonrasında ilacı sürmemle alakalı bir durum. Fakat şunu çok net bir şekilde söyleyebilirim ki hiçbir yan etki görmedim Daha öncede yazılarını birden fazla okudum, galiba kesin bir şey söylemek için 3 aylık bir ''sürekli kullanım'' gerekiyor. Bende resim çekerek paylaşacağım ve ileride arkadaşların fikir sahibi olmasını destekleyeceğim. Başarılarının devamını diliyorum.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son 2-2,5 hafta da yüzüm için dermarol almıştım, almışken saça da kullanıyım dedim, sonuçlar çok daha iyi olmaya başladı.

Birkaç aya seyrekliklerin kapanacağını düşünüyorum
    Dermaroller gerçekten degerlendirilmesi gereken bir nimet..Bende de var kullanmaya baslayacagim tekrar. Invincible sen hangi minoxili kullaniyordun?Ve de nereden tedarik ediyorsun?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Sayfa 3/151 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler