Sayfa 140/151 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon
1504 sonuçtan 1.391 ile 1.400 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

minoxil'i en uygun nerden alabilirim

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enginoztruk11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxil Forte'nin içerisine 10 adet Avodart... bu kadar mı şuanda başka şey eklıyormusunuz yoksa sadece bu ıkı madde mı

kardeşim bı sorum daha olucak.. mıracle losyonmu daha ıyı yoksa senın bu karısımınmı...
    harıka bır basarı elde etmıssın de onun icin soruyorum..
    ben olan saclarımı korumak ıstıyorum... tepede ve ust bölgelerde açılmalar sacımı korumak ve acılan yerlerı kapatmak için
    senın yapmış oldugun karısım yetermı..
    ben suan mıracle losyon kullanıyorum yan etkı olarak başım gun içinde şidetli olmasada hafiften ağrıyor...
    sidik yarıştırmaya gerek yok ikisi de çok etkili losyon, değiştire değiştire kullanın işte

Alıntı Emsi34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar minoxil forte kullaniyorum etkisi ilk zamanlara göre azaldi gibi belkide tamamen bitti ne yapmam lazim taktik verirseniz iyi olur
    Anti-androjen eklemen gerekiyor tedaviye miracle olur, min-dut olur veya başka bir şey ama şart.

Alıntı ricko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Siteyi yaklaşık 2 haftadır takip ediyorum. Yaşım 31. 20 yaşımdan beri yavaş yavaş şakaklardan gerilere doğru açılma oldu. Bu forumdaki yazılardan yola çıkarak minoxil ve avodart (10 tabletin için minoxile dökerek) bugün tedaviye başladım. Sormak istediğim 2 şey var :

1) Birkaç forumda minoxil'in panik atak krizini tetiklediğini, bunu yaşayan kişinin kalp krizi geçirir gibi hissettiğini okudum. İşim gereği zaman zaman yüksekte çalışıyorum. (bayağı yüksek ) Eğer böyle bir durum olursa bu benim ölüm nedenim olur. Aranızda böyle bir şey yaşayan oldu mu? Minoxil'in böyle bir yan etkisiyle karşılaştınız mı? Kalp çarpıntısı vs..

2)Minoxil'i sabah kullanma imkanım yok. Sadece akşamları 5 fıs şeklinde kullansam etkili olur mu? Akşamları 5 yerine daha fazla dozajda kullansam 2-3 saat arayla ciddi bir sorun yaşama ihtimalim var mı?

Sorularıma cevap verebilirseniz çok makbule geçer. Şimdiden hepinize sağlıklı, gür saçlı hayatlar diliyorum.
    1- Valla olma ihtimali çok çok düşük, bugüne kadar da baş ağrısı ve kalp hızında biraz artış dışında herhangi bir yan etki yaşayan görmedim.
    2- 2-3 saat arayla kullanacağına günde bir kez kullan, sabahları da kremlerle idare et.

Alıntı enginoztruk11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxil'i en uygun nerden alabilirim
    Eczanelerde uygun oluyor bazen, internet üzerinden satışı bildiğim kadarıyla yasaklandı.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar vavendu.comda minoxil forte 3lu set 83 tl. Bende bu forumdaki tavsiye üzerine aldım orjinalligini test etmiş urun orjinalmis. Bosuna eczanelere 55tl bayilmaniza gerek yok

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamın Aleyküm öncelikle arkadaşlar Invincible kardeşim anladığım kadarıyla gördüğün yan etkiler sebebiyle dutasteride yi oral olarak kullanmayı bırakmıssın peki minox içine katarak hiçbir yan etki görmüyor hissetmiyor musun ? Avodart (Dutasteride) okuduğum kadarıyla finastan çok daha fazla yan etkileri olan bir ilaç..Şuan cinsel yönden durumun nedir ?

son resimlerini güncellermisin bu ay için de bende senin tedavini uygulamaya başlıyacam sormak istedigim ço şey var aslında sana ama mesaj atılmamasını istemişsin

Arkadaşlar merhaba ben 21 yaşında bir kadınım ve saçlarım polikistik yüzünden dört buçuk aydır dökülüyor. Şuan hormon ilaçlarımı kullanıyorum fakat saçımda seyreklik oluşmaya başladı hatta saçımın en az üçte birini kaybettim. Bu yaşta kel kalmak beni çok korkutuyor. Önlem almak için minoxa başlayayım dedim. Bir de doktorumdan izin alıp oral duta başlayacağım. Sizce döngü yaşamamak için ne yapmalıyım? Erkeklerin saçı kısa olduğu için bu döngü olayı kadınlarda daha büyük bir sorun sanırım. Malum zaten saçlarımız uzun çıkan saçlar da yeterince büyümeden döküldüğünde çok kötü olur. Siz ne tavsiye edersiniz? Ek olarak ailemde kellik olmasa da büyüklerin saçları biraz seyrek. Doktorun dediğine göre bu da etkiliyor olabilirmiş

Hocam dermorollerden sonra kök hücre extireli serum veya krem kullanmak inanılmaz sonuçlar veriyomus bu dogru mudur

HellKeePeR
    Guest
    Alıntı nevruz27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam dermorollerden sonra kök hücre extireli serum veya krem kullanmak inanılmaz sonuçlar veriyomus bu dogru mudur
    Konu hakkında bilgisi olan varmı? Bende dermastamp sonrası direk minoxil sıkıyorum

Alıntı HellKeePeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu hakkında bilgisi olan varmı? Bende dermastamp sonrası direk minoxil sıkıyorum
    Dermarstamp sonrası minox kullanımının etkiyi arttırdığına dair çalışmalar var, tabi yan etki riskinin arttığını da göz ardı etmemeli.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    çok farklı birşey sorucam. androcuru veya herhangi bir dutası reçetesiz alabiliyormuyuz. doktorlar reçete etmezde böyle bir sebeb için.

Sayfa 140/151 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler