Sayfa 113/151 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon
1504 sonuçtan 1.121 ile 1.130 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Konuyu açan arkadaşım gelişimi gerçekten çok etkileyici.

Bende 3 aydır Miracle losyon kullanıyorum. Dün Min-Dut losyonu da ekledim. 10 tane avodartı sıktım minoxun içine. Hayırlısı olur inşallah. Her ay konuma fotoğraf eklerim

arkadaş bi soru soruyoruz bir kişide yardımcı olmazmı yazık

Alıntı CİVİL MÜHENDİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş bi soru soruyoruz bir kişide yardımcı olmazmı yazık
    penetrasyon konusunda bir şey diyemem ama minox sürerken kafanda yanma olup miracleda olmamasının sebebi minoxun alkol oranının çok daha yüksek olmasından kaynaklanıyodur.

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Invincible Selam..

Bikalutamid Losyon Hakkındaki Düşüncelerini Paylaşabilirmisin ? Herhalde 5-6 Ay Oldu Kullanmaya Başlayalı..

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Invincible Selam..

Bikalutamid Losyon Hakkındaki Düşüncelerini Paylaşabilirmisin ? Herhalde 5-6 Ay Oldu Kullanmaya Başlayalı..

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CİVİL MÜHENDİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar elimde majistral ilaç hazırlayan ezzacı bir tanıdığımın verdiği minox-retinoik asit karışımı var bunun içine avodart atmayı istiyorum fakat bu abim bana dutasteridi önermiyor öyle kafaya görede atılmaz penetrasyonu bozarsın dedi.finasteridli minoxidil hazırlıyor ancak dutasterid daha kuvvetli olmasına rağmen bu maddeyle ilgili kayda değer hiçbir araştırma olmadığını söylüyor ve yan etkisi kkonusunda uyardı.şimdi minox-retinoik asit karışımı içine avodart atsam dediği gibi karışımın penetrasyonu bozulurmu bu çok kafama takıldı sonuçta boşa kürek çekmek istemem.mesela aynı sıkıntıyı miracle losyondada görüyorum yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum hatta ona güvenip 6 aydır kullandığım minox-finans karışımını bıraktım ve saçlarımdaki yoğunluk azaldı bu minox-finas bırakmamdanmı yoksa miraclenin penetrasyon açısından yetersiz olmasındanmı bilemiyorum ama bu penetrasyon olayı önemli minox-finas kullanırken sürdüğümde kafamda hafif bir yanma oluyordu miraclede ise hiçbirşey hissetmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim
    Öncelikle uzun zamandır girmiyordum siteye, yeni gördüm sorunu.

Ben losyonların fazla karıştırılmamasından yanayım. Birçok etken madde optimum etkiyi göstermeyebilir tek bir losyon içerisinde. Böyle bir şey denemedim ancak ben önce retinoik asiti sürüp ardından min+dut uyguladım ve herhangi ters bir etki görmedim. Bundan mütevellit herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Tabi kesin bir şey söyleyemem.

Penetrasyona çok takılmamak lazım çünkü minox bu işi gayet iyi yapabiliyor.

Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Invincible Selam..

Geçen ayda foto atıcam demiştim, atamadım. Fakat bu sefer foto gelecek, önümüzde ki hafta fotoları atıp, gözlemlerimi detaylı bir şekilde yazıcam.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Min-dut kullanmaya basladım sakaklara sıkıyorum birer fıs ama ilk günden soydu we çok kuruttu bu normal mi İnvincible hocam

SaçımınDoktoru Üyesi
    min dut bayaga soyuyor deriyi ama 3 hafta sonra deri alisiyor.Ilk kullanimda ayni sorunu bende yasadim
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    min dut bayaga soyuyor deriyi ama 3 hafta sonra deri alisiyor.Ilk kullanimda ayni sorunu bende yasadim
    Aynı şekilde baya baya soydu deriyi. Ne zaman geçecek diye bekliyorum. Neden böyle bir şey yapıyor acaba

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ben sonucu çok merak ettim... Tedavinin son durumu nedir, arkadaşlar?

Sayfa 113/151 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler