Sayfa 90/151 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon
1504 sonuçtan 891 ile 900 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DHT tam alt sınırda da o yüzden 2 dut çok etkiler tabi, %20 azaltıyorsun sonuçta az mı

2. Aydan sonra sonuç alman gerekiyor, almıyorsan dozları 2 katına çıkar.
    Hocam kusurabakma baya meşgul ettim sana ama bu alt sınır tam olarak ne oluyor?Yani vücudumdaki hormon oranımı az?
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kusurabakma baya meşgul ettim sana ama bu alt sınır tam olarak ne oluyor?Yani vücudumdaki hormon oranımı az?
    DHT erkeklerde referans aralığı 250 – 990 pg/mL eğer senin DHT oranların 260-250 civarı ise en küçük sistem emilimiyle bu değerler aşağılara düşer ve yan etki görürsün. Sakal çıkmaması, vücut tüylerinin dökülmesi gibi.

Mesela başka birinin 800 civarıdır, sisteme karışanla birlikte, atıyorum 100 puan aşağı inse bile güvenli sınırlar içindedir ve yan etki görmez.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Çok teşekkür ederim hocam peki tahlil yaptırmak istesek nasıl yaptırabiliriz?Ve çok şükür cinsel olarak pek yan etki görmedim.Son olarak vitaminseldir diye ayın 26 sına cildiyeden randevu almıştım.Hangi bölüme görünmem daha sağlıklı olur?Cildiyeyemi gideyim ürolojiyemi?

Ekledikçe ekliyorumspor falan yapsak bu seviyeyi yükseltebilirmiyiz?
    Konu landonxx tarafından (12.02.2015 Saat 16:57 ) değiştirilmiştir.

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    Haftada 2 kez konazol.

Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim hocam peki tahlil yaptırmak istesek nasıl yaptırabiliriz?Ve çok şükür cinsel olarak pek yan etki görmedim.Son olarak vitaminseldir diye ayın 26 sına cildiyeden randevu almıştım.Hangi bölüme görünmem daha sağlıklı olur?Cildiyeyemi gideyim ürolojiyemi?

Ekledikçe ekliyorumspor falan yapsak bu seviyeyi yükseltebilirmiyiz?
    DHT testini kolay kolay yaptıramazsın ancak İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde bulabilirsin.

Sen dozunu azalt, ekstra bir şeye gerek kalmaz.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Çok teşekkür ederim hocam.Minoxun bitmesine az kaldı.Bidahaki minoxa7-8 tane atarım dut.Valla bu mevzu saçtan daha fazla gerdi beni desem yeridir.İstanbuldayım yinede baktırabilirsem baktıracağımbi.Normal hormon testinde görünmez herhalde dimi.
    Birde oral kullanmayı düşünüyordum.Demekki oral kullansak ne olacaktı kimbilir?

27.03.2015 avodart
    Min-dut losyon
    Haftada 2 kez konazol.

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaslar 33.gün fotolarımı hikayemde paylaştım yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkdaslar normal kullanımda rogaine foam mı etkili yoksa minoxil forte mi ? ( kendi düşüncem minoxil daha etkili çünkü 4 tüp foam kullandım ama saç çıkısı cok agır olmustu...) eğer foam da en az minoxil kadar etkili derseniz forteyi bırakıcam kabuklanma sorunundan dolayı...ve tabi ki içine dutas katabilirsem.

Alıntı saçsızlığındüşmanı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkdaslar normal kullanımda rogaine foam mı etkili yoksa minoxil forte mi ? ( kendi düşüncem minoxil daha etkili çünkü 4 tüp foam kullandım ama saç çıkısı cok agır olmustu...) eğer foam da en az minoxil kadar etkili derseniz forteyi bırakıcam kabuklanma sorunundan dolayı...ve tabi ki içine dutas katabilirsem.
    Etklili olmaması için bir neden yok ikisinde de etkin madde minoxidil.

İçine dut atma olayına gelirsek, duyduğum kadarıyla foam'ın kutusu açılmıyor. Hiç foam kullanmadım kullananlar daha iyi açıklar.

Öncelikle;

Sonrasında;

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam dün foamı sıvı haline getirmeye calıstım minox kutusunda ama epey bi katı oluyo.bu minox kutusunun dar olmasından da kaynaklanıyo bence

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba Arkadaslar,

Min-Dut losyonum bitti bugun carsı ıznınde malzemeleri aldım.Ama bu sefer Avodartın uzerınde 0,5 Mg yazıyordu.Dogru olan Avodartımı aldım acaba.Fiyatı 36 tl civarıydı.. Sanki ilk aldıgım avodart daha ucuz ve 100 Mg diye hatırlıyorum.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Sayfa 90/151 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler