Sayfa 102/151 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
1504 sonuçtan 1.011 ile 1.020 arası

Konu: Minoxil+Dutasteride Losyonu ( by Invincible )

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben de miracle losyon kullnırken testis agrılarım cok fenaydı bırakıtm sadece minoxil+duhasterid ile revigen losyon kullanıyorum saclarım 15 senedır dokuluyordu dokulmeyı kestı yenı sac olusumu 3 aydır yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selamlar konumda son ay fotolarını paylaştım döngüdeyim.Ve şakaklarım çok hızlı bir şekilde geriliyor.Şakaklar için ne yapmam gerekir.Yani resileri çektiğimde beri 10 gün geçti geçmedi ama gözle görülr farkta geriledi.Hemen hemen 21 gün dür oral avodart kullanıyorum.İlk bir hafta 2 günde bir aldım,sonraki geçen sürede arka arkaya 2 gün alıp 1 gün ara verdim.Acaba dutasında çizgi bozulmasında etkisi varmıdır.Yani şu an için sadece min-dut oral dut,şakaklar ve üst tarafta keto azelderm kullanıyorum.Yani şakakların geri dönüş şansı varmıdır?Dut geri getirebilirmi acaba?1.5 ay önceki şakaklar olsun bana yeter.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    sıpıro dht typ1 mı 2 mı baskılıyor arkadaslar

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıpıro dht typ1 mı 2 mı baskılıyor arkadaslar
    Bütün androjenlerin bağlandığı foliküldeki reseptörü kapatıyor hormon üretimine bir baskısı yok ancak sekonder etkisi vardır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar konumda son ay fotolarını paylaştım döngüdeyim.Ve şakaklarım çok hızlı bir şekilde geriliyor.Şakaklar için ne yapmam gerekir.Yani resileri çektiğimde beri 10 gün geçti geçmedi ama gözle görülr farkta geriledi.Hemen hemen 21 gün dür oral avodart kullanıyorum.İlk bir hafta 2 günde bir aldım,sonraki geçen sürede arka arkaya 2 gün alıp 1 gün ara verdim.Acaba dutasında çizgi bozulmasında etkisi varmıdır.Yani şu an için sadece min-dut oral dut,şakaklar ve üst tarafta keto azelderm kullanıyorum.Yani şakakların geri dönüş şansı varmıdır?Dut geri getirebilirmi acaba?1.5 ay önceki şakaklar olsun bana yeter.
    Yan etkiler olmazsa bana göre en iyi ilaçtır oral dut.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    invincible min dut a gunde 1 kez mi devam ediyorsun sen gec kuruma olayi oluyor mu sıkıntı buna alternatif nasil uygulama duzeni yapabiliriz.
    miracleyi sonra siksak daha cabuk kuruyabilir mi. min dutu bir kez kullanma ile iki kez kullanma arasinda aman aman bir fark olur mu. maliyeti azaltip 2 aya yaymak istiyorum 50tlyi ve zaman sorununu azaltmak.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    invincible min dut a gunde 1 kez mi devam ediyorsun sen gec kuruma olayi oluyor mu sıkıntı buna alternatif nasil uygulama duzeni yapabiliriz.
    miracleyi sonra siksak daha cabuk kuruyabilir mi. min dutu bir kez kullanma ile iki kez kullanma arasinda aman aman bir fark olur mu. maliyeti azaltip 2 aya yaymak istiyorum 50tlyi ve zaman sorununu azaltmak.
    2 kez uyguluyorum, önce bika yarım saat sonra min+dut+ru.

Eğer ki olanı korumaksa amacın yeterlidir günde 1sefer, yok ben saç çıkartayım istiyorsan minoxun dozu az gelir.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eğer ki olanı korumaksa amacın yeterlidir günde 1sefer, yok ben saç çıkartayım istiyorsan minoxun dozu az gelir.
    Üstad min+dut+ru yu uygulamaya geçirmişsin,gözlemlerin nasıl,ben de bayağıdır düşünüp duruyorum ama henüz hayata geçiremedim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    dutasterid i miracle losyona ekleyebilir miyiz, olursa dozajı ne kadar olmalı. ya da sadece elseve ile birlikte kullanabilir miyiz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

is geregi 2 hafta seminer 1 hafta gezi vs. oluyor her dönem temmuzdada sözüm var kel denmeye baslayan dokulmeler yasadim 1 haftalik 2 haftalik aralik hic vermediniz mi hemen negatif bir etki olur mu. atiyorum ozel bir gunum var bugun surmeyeyim gibi araliklar veriyor muydunuz.

Sayfa 102/151 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler