Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç Similasyonu Dövmesi Şadi Filiz Üstündağ ŞF Academi

Saç Similasyonu Dövmesi Şadi Filiz Üstündağ ŞF Academi

Arkadaşlar daha önce saç ektirmiştim açıklıgıma göre çok iyi sonuçlarda aldım çevremdeki herkes yeni halimi begenmişti dogrusunu söylemek gerekirse bende yeni halimi begenmiştim işte insanoglu hep daha iyisini istiyor arkada fut izi dedigimiz bir iz vardı beni asıl rahatsız eden fut iziydi bunu kapatmak için saç similasyonu nantıklı gelmişti youtube de videolarını izledigim şadi filiz üstündağın anlatması çok hoşuma gitmişti
    kendisi ilede konuştugumda çok bilgili ve kendinden emin konuşuyordu neyse işlem yaptırmaya karar verdim fut izi için gittim ama yan taraflarada kendi kafasına göre girince üst taraflarda hali ile daha seyrek kaldı orada işlem yapılırken insan anlamıyor sonuçta bol ışık var üst taraflaraıda yaptırmak için beni ikna etti üst taraflarada yaptırdık eve gittigimde çocuk kafamı boya kalemi ile boyadıgımı sandı eşim şok geçirdi ben bu yapılan işlemin bir oturma süreci oldugunu ongün sonra gerçek sonucun ortaya çıkacagını söyledim çünkü banada öyle söylemişlerdi ama günler geçtikce daha kötü hal aldı
    https://www.youtube.com/watch?v=QRwJ...ature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=ElqyeSsC_PE
    https://www.youtube.com/watch?v=cfmD...ature=youtu.be
    şadi filiz üstündağ şf academy yorum
    Bad Hair SMP scalp-micropigmentation
    Konu vest tarafından (08.02.2017 Saat 05:16 ) değiştirilmiştir.

Bana ispanyada egitim aldığını ve bu işi yıllardır yaptıgını söyledi bir ara kaşlarımada taktı kendi kaşını eşinin yaptıgını ve banada eşine kaşımı yaptırman telkininde bulundu ama ben sonra yaptırız diye geçiştirdim

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    al işte!!!şimdi küfretsem ban yiyecem ama durum tam küfürlük.biçok gözlemden sonra şunu anladım.abi biz ne yazık ki yalancı bir milletiz.simulasyoncusu yaparım der rezil eder saç ekimcisi berbat bi ekim yapar kelliğe çare buldum diyen bilimadamı bizi dünyaya rezil etmekten öteye geçemez.sonra eleştirince "insanımızı eleştirmek için de yer arıosunuz" diyorlar napalım biz de yalan mı söyleyelim onlar gibi.Arkadaş bilmiosan bilmiorum de.yani 3 kr kazanacan diye ne gerek var karakterini satmaya.kardeşim öncelikle geçmiş olsun.bana yapılmış gibi zoruma gitti yemin ederim.sana tavsiyem öncelikle git çıkar kafandaki dövmeyi.sonra ifşa edebildiğin kadar ifşa et bu herifi.hergün 3-4 sitede yaz bana sorarsan.bu gibileri rezil etmek lazım.ben öyle yapardım.Allah sabır versin ne diyim.

Ama daha sonra tesadüf eseri ögrendimki egitimini 2 aylık egitim görüp türkiyeden almış ve bu işide beş altı aydır yapıyor eşinin yaptıgını söyledigi kaşlarınıda egitim aldığı hocası yapmış bu söylediklerim hepsi hocasının facebook sayfasında var beraber resimleri var yani söyledigim herşey ispatlı egitimini türkiyeden alabilir benim kızdıgım kendince daha havalı duruyor diye bu işi ispanyadan ögrendim demesi ayrıca bu işlerde tecrübeli oldugunu söylemesi beş altı aydır bu işleri yapan acemi birisine bana para verse yine yaptırmazdım şadi filiz üstündağ şf academy yorum
    Konu vest tarafından (05.02.2017 Saat 07:01 ) değiştirilmiştir.

Arkadaşlar bunu yazmamın sebebi içinizde mutlaka similasyon düşünen vardır ben kendisine inanarak yandım en azından siz tedbirinizi alın youtubede videolarını izleyin öyle güzel anlatıyorki ama işin içine girince öyle degil şimdi sildirmek için ugraşıyorum üç farklı uzmanla görüştüm üçüde işlemin çok acemice yapılmış oldugunu fazla bastırarak derine uygulandıgından silinmesinin daha uzun sürecegini söylediler

Similasyon yaptırdıgım kişi gerçekmi bilmiyorum tanju çolakada işlem yapmış youtubede videolarını görebilirsiniz ayrıca posta gazatesinde. Tanju çolakla yapılan bir röportajda Tanju Şadi üstündağ ile ortak oldugunu. ve birlikte iş yaptıgını söylemiş isterseniz röportajın linkini atarım ayrıca resimlerimide büyük ihtimal akşam yüklerim

Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    al işte!!!şimdi küfretsem ban yiyecem ama durum tam küfürlük.biçok gözlemden sonra şunu anladım.abi biz ne yazık ki yalancı bir milletiz.simulasyoncusu yaparım der rezil eder saç ekimcisi berbat bi ekim yapar kelliğe çare buldum diyen bilimadamı bizi dünyaya rezil etmekten öteye geçemez.sonra eleştirince "insanımızı eleştirmek için de yer arıosunuz" diyorlar napalım biz de yalan mı söyleyelim onlar gibi.Arkadaş bilmiosan bilmiorum de.yani 3 kr kazanacan diye ne gerek var karakterini satmaya.kardeşim öncelikle geçmiş olsun.bana yapılmış gibi zoruma gitti yemin ederim.sana tavsiyem öncelikle git çıkar kafandaki dövmeyi.sonra ifşa edebildiğin kadar ifşa et bu herifi.hergün 3-4 sitede yaz bana sorarsan.bu gibileri rezil etmek lazım.ben öyle yapardım.Allah sabır versin ne diyim.
    Geçmiş olsun dileklerin için teşekkürler sildirme işlemine başladım insanları şadi filiz üstündağ ŞF Academi hakkında elimden geldigi kadar uyarmaya çalışıyorum kendisi ile konuşmamızda kendi yaptıgı işe bakmadan üç farklı similasyoncuya bunlardan birisi egitim aldıgı kişi sonradan ögrendim digeri ünlü dövmeci diye geçen ve dövme kitabıda olan üçüncüsü yine bu işlerde tanınan birisi bu üçü hakkında atıp tutup sen onların yaptıgı işleri bir görsen diye gözümü korkutup kafamı resmen boyamaktan beter etti şadi filiz üstündağ iki aylık egitim görüp bu işlerde beş altı aylık tecrübesi olan birisi şadi filiz üstündağ şf academy yorum
    Konu vest tarafından (05.02.2017 Saat 07:01 ) değiştirilmiştir.

Arkadaşlar bana işlem yapılırken yemin ederim şüphelenmedim degil ortalama yirmi dakikada bir eşi geliyor yüzüm dönük ama kafa göz işaretleri yapıyorlar hissediyorum artık işleme başlanmış ikisinin acemi oldugu konusunda şüphelendim ama yüzlerine ne yazıkki söyleyemedim onlarda bundan faydalanıp kafamı boyayıp rezile çevirdiler aradan bir kaç gün geçtikten sonra ben işlemin fiyasko oldugunu anlayıp aradıgımda bana işlemin oturma süresi oldugunu beklemem gerektigini söyledi yani klasik oyalama taktikleri en sonunda bu nasıl organik bitkisel boya dedigimde ne yapalım boyayı aldıgımız yer bize organik bitkisel oldugunu söylüyor şikayetiniz var ise boya aldıgımız yere dava açın diyor adam kullandıgı boyadan haberi yok sadece kulaga hoş geldigi için organik bitkisel diyor hem senin kefil oldugun boyaya sorun oldugunda boya firmasıyla niye müşterini muhatap ediyorsun
    Konu vest tarafından (05.02.2017 Saat 18:46 ) değiştirilmiştir.

Şadi filiz üstündağ videolarında ve konuşmamızda yaptıgı işin her zaman arkasında oldugunu övünerek anlatıyordu işlem fiyasko ile sonuçlanınca sildirme işine bile yardımcı olmadı similasyon yaptırdıgım paranın bir kaç katını birde sildirmek için harcadım ayrıca lazer aşırı derecede acılı şadi filiz üstündağ da işlem yaptırdıgıma dair kafanızda soru işaretleri kalmasın diye yazıyorum resimlerde yazan telefon numarasını google de araştırınca karşınıza çıkan sonuç fotografınıda ekledim

(şadi filiz üstündağ ŞF Academi yorum)

Arkadaşlar şadi üstündağ ve eşinin yaptıgı iş sözde kullandıgı organik bitkisel boya ile kafamı bitkisel hayata soktu resimlerde hiç bir oynama yok yüzlerce resim arasından bir kaç tanesi ben en azından banane demeyip sizleri uyarmak için gerçekleri yazdım yaptırdıktan sonra silinmesi okadar kolay degil bana uygulayan gibi acemi birisi uygularsa daha zor silinir
    ORGANİK VE BİTKİSEL BOYALARDAN BİTKİSEL HAYATA YOLCULUK

şadi filiz üstündağ şf academy yorum
    Bad Hair SMP scalp-micropigmentation
    Konu vest tarafından (05.02.2017 Saat 06:58 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon