Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç Similasyonu Dövmesi Şadi Filiz Üstündağ ŞF Academi

Posta gazatesinde Canan Danyıldız tarafından yapılan röportajda Tanju Çolak şadi üstündağ ile ortak oldugunu belirtmiş haberin linkini ve resmini yayınlıyorum
    ayrıca belirteyim benim anlattıgım her şey belgeli resimli ve ispatı var beni rezile çevirdiler diye kafamdan uydurup yazmıyorum şadi üstündağ ile ilgili daha yayınlamadıgım bir sürü belge var
    http://www.posta.com.tr/tanju-colak-...haberi-1248167

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    al işte!!!şimdi küfretsem ban yiyecem ama durum tam küfürlük.biçok gözlemden sonra şunu anladım.abi biz ne yazık ki yalancı bir milletiz.simulasyoncusu yaparım der rezil eder saç ekimcisi berbat bi ekim yapar kelliğe çare buldum diyen bilimadamı bizi dünyaya rezil etmekten öteye geçemez.sonra eleştirince "insanımızı eleştirmek için de yer arıosunuz" diyorlar napalım biz de yalan mı söyleyelim onlar gibi.Arkadaş bilmiosan bilmiorum de.yani 3 kr kazanacan diye ne gerek var karakterini satmaya.kardeşim öncelikle geçmiş olsun.bana yapılmış gibi zoruma gitti yemin ederim.sana tavsiyem öncelikle git çıkar kafandaki dövmeyi.sonra ifşa edebildiğin kadar ifşa et bu herifi.hergün 3-4 sitede yaz bana sorarsan.bu gibileri rezil etmek lazım.ben öyle yapardım.Allah sabır versin ne diyim.
    + 1111111111111111

Arkadaşlar şadi filiz üstündağ şf academi sözleriyle beni kendine inandırıp kandırdı en azından başka kurbanlar olmasın araştırmacı olanlar yazdıklarımızı görebilir similasyon yaptırmayı düşündügüm zaman internette yeterli bilgiler bulamamıştım daha önce similasyon yaptırmış olanlar yeterli bilgi paylaşmamış paylaşan kişilerde genelde kendi reklamını yapan kişiler olmuş ama ben başıma geleni paylaştım alın size paylaşım ayrıca youtube bununla ilgili üç video yükledim yutube videolarının linkini ekliyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=QRwJ...ature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=ElqyeSsC_PE
    https://www.youtube.com/watch?v=cfmD...ature=youtu.be
    şadi filiz üstündağ şf academy yorum
    Bad Hair SMP scalp-micropigmentation
    Konu vest tarafından (08.02.2017 Saat 06:36 ) değiştirilmiştir.

hocam adınıza çok üzüldüm büyük geçmiş olsun,çok olumlu bakıyordum bu saç similasyon işine,inan fikrim değişti bunları görünce,Türkiye'deki doktorlar çoğunluklu olarak çok şerefsiz oluyor nereden kimden prim kazanacağım diye bakıyor,devlet hastanesine gidiyorum özel doktor öneriyor bana isim veriyor yav,paranın çok fazla değer kazandığı bir piyasada insanlarda böyle oluyor malesef,

hocam lazerle tamamen sildirebildiniz mi?

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler şu anda silme işlemi devam ediyor yüzde olarak dersek yüzde 70 yakını gitmiştir bana söylenen işlemi yapan acemi birisi olmasa şu anda silme işlemi büyük ihtimalle biterdi hem fazla boyamış hemde fazla derine girmiş ayrıca yeni bilgilerde vermek istiyorum şadi üstündağ ve ikiz kardeşi yetenek sizsiniz tarzı yarışmaya katılmış oradan elenince dizilerde üçüncü sınıf rollerde şansını denemiş oradada tutunamayınca nasıl kolay. yoldan çok para kazanırım diye düşünüp 2 aylık egitim alıp saç similasyon işine başlamış bunları uydurmuyorum. siz bile biraz araştırırsanız internette bu bilgilere ulaşabilirsiniz
    Konu vest tarafından (27.01.2017 Saat 15:31 ) değiştirilmiştir.

Saç ile ilgili olan hemen hemen her üründe resmen sömürülüyoruz anlattıgım gibi diger işlerde umdugunu bulamayınca 2 aylık egitimden sonra bu işi yapıyor yani istesek biz bile bir kaç gün bu işle ilgili kurs görsek bu işi yapabilecegiz reklamada agırlık verdikmi gelsin paralar bu işler bu kadar kolay olmamalı aslında bu kişiyi daha önce ifşa edecektim ama ilk zamanlar insan şoka ugruyor ilk zamanlar benim için çok zordu ozamanki psikolojimi anlatsam sayfalar yetmez ama şimdi bayagı bir atlattım
    Konu vest tarafından (05.02.2017 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir.

Bizleri tamamen para olarak görüyorlar ayrıca ilerde saç similasyon işinde bir patlama olacagını öngörüyorlar sohbetimizde bunu kendi söylemişti zaten bir kaç yıl önceyle kıyasladıgınızda artış oldugunu kendinizde gözlemleyebilirsiniz bu iştede paralar dönmeye başladı hatta tanju çolak bile şadi üstündağ ile ortak oldugunu gazatede röportajda açıkladı bir kaç mesaj önce bu bilgiyi bulabilirsiniz sonuçta bende ömür boyu bu konuya yazacak degilim işim bitince bende sonunda bırakacagım bu yazacaklarımız inşallah silinmezse similasyon araştıranlar şadi filiz üstündağ şf academy ifşa oldugu için ona gör tedbirlerini alırlar

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam size küçük bir eleştiri yapmak istiyorum izninizle.bence yeterince araştırmamışsınız.şimdi şf academynin videolarını izledim beğenmedim zaten yaptığı işi beğenmemeyi bırak altta yorumları bile kapatmış yani apaçık ben sahtekarım diye bağırıyor adam.kardeşim madem iyiyim diyorsan yaptığın işi yoruma niye kapatıyorsun öyle değil mi.Serkan bozkurtla atışmanızı gördüm forumdonanımhaberde o da aynı şekilde kapatmış yoruma.bu sahtekarlıktır.net.şimdi bunları yazıyorum niye?olur biri okur da vazgeçer inşallah diye.bu sahtekarlara parasını kaptırmaz diye.belki birini kurtarırız diye.sizin olan oldu bikere.bu saatten sonra o dövmeyi sildirirsiniz merak etmeyin artık üzülmeyin de parayı görünce bikaç seansta silerler.Ondan sonrası önemli.Ekiminizi beğendim fena durmuyor.Eğer silindikten sonra hala fut izini kapatmak istiyorsanız ben hishair ve aldemar camposa bakmanızı tavsiye ederim.Ben izledim videoları fena durmuordu yoruma da açık.Tekrar Allah sabır versin.selametle...

Skorfit geçmiş olsun dileklerin için teşekkürler araştırma işine gelince adamın youtubede videosunda özellikle Tgrt televizyonundaki. konuşmasında kendinden o kadar emin ve bilgili konuşuyorki şaşırırsın adam bir iki ay egitim alıyor agzıda laf yapınca sonuç bu oluyor. serkan bozkurt la bir atışmam olmadı başka birisi onun soyismi de bozkurt büyük ihtimal onunla karıştırdın adamın saçları seyrekti madem çok güzel yöntem sen niye kendi kafana uygulatmadın yazmıştım adam bozulmuştu. ayrıca videoyuda kaldırmış zaten şadi üstündağ benim yorumlarım dan sonra videolarını yoruma kapadı. yorumlara. resimlerim ve forum sitesinin linkini eklemiştim hemen silip kapadı gerçekleri görmek zor geliyor ama bizim için önemli olan onun görmesi degil o görmek istemesede araştıranların görmesi benim yorumlarım yazdıklarıma dikkat ederseniz hakaret küfür yok adamların o kadar çok açıkları varki hiç zorluk çekmeden. yazabiliyorum hangi açıklarını yazayayım diye inanın şaşırıyorum bildiklerimi yazdıgım daha yüzde 50 bile degildir

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon