Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: hayırlısı ile tedavime başlıyorum..

[IMG][/IMG]

Üsteki resim bu gün saçımı yıkadıktan sonra çekildim Flash kullanmadan güneş ışığı ile çekildim altta ki ise
    35 40 gün önce çekildi 3 numaraya vurmuştum 32 gündür de cell losyon kullanıyorum sizce durum ne şekilde ilerliyor
    Konu Hburak tarafından (17.02.2017 Saat 21:30 ) değiştirilmiştir.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaşın gereği oral ilac kullanma. Anti androjen kullanmayi cok istiyorsan topikal finasterid kullan.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Saçların düz galiba saçlarının yan taraflarını uzatıp açıklığı kapatabilirsin hem psikolojik açıdan da iyi gelir.

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Topikal finasterid oralla ayni etki verio
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

Deneyeceğim bende

Alıntı şakak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçların düz galiba saçlarının yan taraflarını uzatıp açıklığı kapatabilirsin hem psikolojik açıdan da iyi gelir.
    Aynen hem düz hemde hızlı uzuyor ama ne yapsam şakaklar kapanmıyor uzunken sadece sag şakak açık kalıyor.

Bilemiyorum acaba cell losyonun yanında miracle de hazırlayıp beraber mi kullansam dedigim gibi ikisini aynı anda kullananlar var

Arkadaslar donusumlu olarak bebe sampuani ve fyto sarimsakli sampuan kullaniyorum ancak daha etkili sampuan ariyorum oneriniz var mi ?
    Birde tepe bolgesinde gelisme var gibi geliyor ancak sakaklar gerilemeye basladi hatta sakaklarda olan saclar da dokuldu acaba yanlis birsey mi yapiyorum.
    Dokulmemde bazen 10 tel anca oluyor bazen de 35 40 tel oluyor dengesiz bir sekilde dokulme var

arkadaşlar bemiks bepanthen evigen ampullerinin nasıl hazırlandığını sitede bulamadım eczaneden temin ettim nasıl hazırlanacağını bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Banned
    Alıntı Hburak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bemiks bepanthen evigen ampullerinin nasıl hazırlandığını sitede bulamadım eczaneden temin ettim nasıl hazırlanacağını bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Bir miktar boş şampuan kabının içine biraz şampuan döküp içine ampülleri kırın. Kısa süreli olsun aksi durumda bozulacaklardır. Ya da saf zeytinyağı ve benzer yağlarla karıştırıp topikal da uygulayabilirsiniz.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon