Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Rephairle 6800 saç teli :))

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir zamanlarda tanju çıkmıştı bir reklamda çam yağımıydı neydi. adam dayanamadı en son çıktığı bir canlı yayın programında her şeyi söyledi..yalan inamayın diye.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen ya haybeye bilmeden okuyan var ya gidecek direkt rephair ve bioxine basacak parasını Allah muhafaza : )

UYARI : Degerli misafirlerimiz. Yukaridaki esprileri ciddiye almayin.Çok degerli ve "tecrübeli" forum uyelerimiz ironi yaparak sacma sapan reklamlar yapan urunleri etik bir şekilde elestirmektedir,ve sonuna kadar da haklidirlar.Cunku bu markalardan sonuç alan bir Allahin kulu yok nerdeyse ."Bioxin,Rephair,Çam Yağı vb" markalar tarzında, "abartılı" , "kesin ve kendinden emin" bir şekilde konuşan, işkembeden sallayan(!) hiç bir ürüne gözünüz kapalı güvenip paranızı kaptırmayin. Şifalar..
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim duyduguma göre wayne rooney ile snejderde saç ektirmemişler..Rephair sayesinde bu sonuca ulaşmaşlar...en sonda tümerin üzerinde denemişler sonuc yine başarılı .Şaka bi yanada gercekten böyle sonuc veren bi şampuan çıkıyormus bu yazdıklarımızla utandırmasınlar bizi ):
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim duyduguma göre wayne rooney ile snejderde saç ektirmemişler..Rephair sayesinde bu sonuca ulaşmaşlar...en sonda tümerin üzerinde denemişler sonuc yine başarılı .Şaka bi yanada gercekten böyle sonuc veren bi şampuan çıkıyormus bu yazdıklarımızla utandırmasınlar bizi ):
    Okan kardeşim bana herseyi söyle. Bak de ki kafana tarhana sür işe yariyormuş de, ama herhangi bir sampuanin "genetik dökülme" ile dökülen saçları çıkaracağını, dökülmeyi engelleyecegini söyleme : )
    Bu yenilige kapalilik,dar görüşlülük falan degil, dar görüşlü bi adam bu forumda zaten 5 dakika durmaz. Sampuanla kesin sonuç alma meselesi tamamen akla mantiga fizik kurallarina aykırı: ) Hoş gerçi şu zamandaki sampuanlar keşke kendi görevi olan kafayi temizleme işini yapsa o bile yeter, gectim saç çıkarmayı falan : )
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okan kardeşim bana herseyi söyle. Bak de ki kafana tarhana sür işe yariyormuş de, ama herhangi bir sampuanin "genetik dökülme" ile dökülen saçları çıkaracağını, dökülmeyi engelleyecegini söyleme : )
    Bu yenilige kapalilik,dar görüşlülük falan degil, dar görüşlü bi adam bu forumda zaten 5 dakika durmaz. Sampuanla kesin sonuç alma meselesi tamamen akla mantiga fizik kurallarina aykırı: ) Hoş gerçi şu zamandaki sampuanlar keşke kendi görevi olan kafayi temizleme işini yapsa o bile yeter, gectim saç çıkarmayı falan : )
    hakikaten saçı düzgün temizleyen şampuan yapmadılar saç çıkarmaktan bahsediyorlar. Şampuanla etkin bir antiandrojen karışımı ile hergün yıkanabilir hafif bir formülle biraz şanşları olabilir saç dökülmesinde ama
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimden duydugunu bilmem de wayne rooney twitterda paylaşmıstı ektirdim diye

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saka maka google da arama yapip burayi bulan ve öyle bir okuyan kisi gidip bu losyonu alip sonra kulaklarimizi cinlatabilir. ironi yaptigimizi herkes anlayacak diye bir kural yok konuyu silsek fena olmaz bence.

Konu kalsın arama yapıp gelen görür o kadar kimse saf değildir sitemiz yeni ziyaretçi gelmesi için bu tür piyasa malı konuları şart.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 2/2 İlkİlk 12