Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 3ay civarı min-dut kullanıyorum ama bir gelişme yok

SaçımınDoktoru Üyesi

3ay civarı min-dut kullanıyorum ama bir gelişme yok

3 ay falan oldu hemen hemen ama gözle görülür bir ilerleme yok gibi geliyor bana ilk başlarda küçük küçük tüyler var gibiydi azda olsa ama şimdi onlarıda görmüyorum , saçlarımı yıkarkende her gün 60-70tel falan dökülüyordur , sabah akşam 5 fıs kullanıyorum ama sonuç yok kısaca , oral ilaçlarada bulaşmam zaten,cell de saç çıkışı sağlamamıştı, son çare olarakta miracle losyona mı başlasam ? zaten başkada seçenek kalmıyor
    biotin multi vitamin çinko vs. falan ağızdan alınan besin takviyelerinin hiçbirininde saç çıkarmaya etkisi olduğunu düşünmüyorum

edit: 4 ay oldu arkadaşlar hala bir gelişme yok ne yapmalıyım ?
    Konu denixex tarafından (19.02.2017 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genelde herkes min+dut'u sabah-akşam 5 kez püskürtün diyor, ben saçım komple ıslanana kadar sadece akşamları uyguluyorum (sabahları vaktim olmuyor). 4 ayda olumlu sonuçlar aldım. Yanlız hafif yan etkisi oluyor sabahları baş ağrısı ile uyanıyorum bu konuda karar senin. Küçük kıllar çıkıyor yazmışsın, vitamin kullanıyor musun? solgar - medobiocomplex vb vitamimler ile oral takviyeyi tedavine ekleyebilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelde herkes min+dut'u sabah-akşam 5 kez püskürtün diyor, ben saçım komple ıslanana kadar sadece akşamları uyguluyorum (sabahları vaktim olmuyor). 4 ayda olumlu sonuçlar aldım. Yanlız hafif yan etkisi oluyor sabahları baş ağrısı ile uyanıyorum bu konuda karar senin. Küçük kıllar çıkıyor yazmışsın, vitamin kullanıyor musun? solgar - medobiocomplex vb vitamimler ile oral takviyeyi tedavine ekleyebilirsin.
    biotin çinko multi vitamin falan kullandım kullanıyorum hocam ama bitince almayacağım bir daha , bende sadece ilk başta kalple ilgili yan etki oldu gibi hissetmiştim , ama şuan hiçbir yan etki ve etki yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardes Ben Bose sorcam bi ilacin yarilanma omru me demek mesela dudasterid yarilanma omru 3 hafta diyelim me demek bu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes Ben Bose sorcam bi ilacin yarilanma omru me demek mesela dudasterid yarilanma omru 3 hafta diyelim me demek bu
    Yarı ömür, genel olarak, azalmakta olan bir maddenin baştaki miktarın yarısına düşmesi için gereken zaman. Yani 3 hafta boyunca dutastaride vücutta kanda kalıyor demek oluyor aynı zamanda

SaçımınDoktoru Üyesi
    Eyvallah kardes bilgi icin saol

@denixex
    Vitaminler etkisini 5-6 ay sonra gösteriyor.
    Kalp ile ilgili sıkıntın varsa acilen kardiyo testi yaptırmalısın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @denixex
    Vitaminler etkisini 5-6 ay sonra gösteriyor.
    Kalp ile ilgili sıkıntın varsa acilen kardiyo testi yaptırmalısın.
    ilk haftalarda yapmıştı hocam bu kalp çarpıntısı olayını artık olmuyor ama dediğiniz gibi doktora gitmekte fayda var

SaçımınDoktoru Üyesi
    4 ay oldu min-dut losyonla ilgili hala bir gelişme yok ne yazık ki ? benim şakaklar minoxile neden tepki göstermiyor acaba yav ? başka ne yapabilirim ?

Challange losyon şakaklar için oldukça etkiliymiş. Konu başlığına göz atabilirsin.

Sayfa 1/2 12 SonSon