8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: elseve taktigi

Yeni Üye

Unhappy elseve taktigi

Arkadaslar elseve artik her yerde stoklarda bile cok fazla var ilk piyasaya spekülasyon yayip insanlari endiseye suruklediler aslinda yeni ürün cikardilar ama bu ürünü eski elsevin yerine cikarmis gibi bi taktik uygulayarak insanlarin bütün stoklardaki ürünü almasini sagladi bildigi iz gibi ilk vratislerdeydi sonra marketlerde ve bir milyoncu dukkanlarindaydi simdi sade internetten ama ilk zamanlarda bole bi bilgi yaydiklari gibi ürunleride her yerden cekip insanlari endiseye suruklediler bu bi satis taktigi. Simdi her yerde gorebilirsiniz internette sizin gorusleriniz nasil bilmiyorum goruslerinizi belirtin sizde

SaçımınDoktoru Üyesi
    ahahaha Dostum L'Oréal firması Dünyanın en büyük kozmetik şirketi. 2015 yılı net karı 3,297.4 Milyar EURO Yani forumda ürün bitiyor diye algı yapacak bir şirket değil

http://www.loreal-finance.com/_docs/..._EN_110216.pdf

Yeni Üye
    elseve kozmetiklerde marketlerde bulunmuyor. Yeni bi şisesi çıkmış oda bi işe yaramıyor. Forum ahalisi nerden temin ediyor acaba bu ürünü?

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı de_loca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elseve kozmetiklerde marketlerde bulunmuyor. Yeni bi şisesi çıkmış oda bi işe yaramıyor. Forum ahalisi nerden temin ediyor acaba bu ürünü?
    Temin edemiyoruz. Migros sanal markete giriyorsunuz bakıyorsunuz, oh varmış diyorsunuz. Ertesi gün sipariş vereceğiniz zaman bir bakmışsınız yok olmuş. Durum bu... Ben de Schwarzkopf'un uyduruk sıvı saç kremlerine kalıyorum...

Yeni Üye
    İnternetteki stoklarda kalanlarla temin edebilirsiniz sadece iu an sanırım. Onlarda 15 tllik ürünü 20 tlye satıyorlar kargo dahil mi bilmiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    rossmanlara iyi bakın
    Tedavim;

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Keşke bir de zahmet edip alabileceğimiz bir yer gösterseydiniz Elseve Arginine bende hiç bir yerde bulamıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben yüzüm için losyon yapıyordum elsevle garnierde de spiro tam çözünmüyor alternatif birşey lazım