Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Diane Saç Dökülmesinde de işe yarıyorsa demekki

SaçımınDoktoru Üyesi

Diane Saç Dökülmesinde de işe yarıyorsa demekki

Mrb arkadaslar uzun bir aradan sonra 3 tel sacimla yine burdayim. Daha once sampuana dianeyle dokulmeye mudahele etmistim ama gerek sampuanin buyyk olmasi gerekse de homojen dagilim olmamasi nedeniyle ilk 20 yikamada etki var ondan sonra etki gormemeye basliyordum.Tecrubeli arkadaslara bir sorum olacak. Eger diane 35 benim dokulmeyi durduruyorsa dokulmemin sebebi nedir? Antiandrojen dht reseptor vs? Ve bu etken benim sac dokulmemi durduruyorsa bana stabil bir tedavi onerisi yaparsaniz cok mutlu olurum yalniz agira kacmadan

şampuanlar bence asla dökülmeye bir fayda sağlamaz .Dökülmeye faydalı olabilmesi için deri altına geçmelidir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam o evreyi biz coktan gectik. Dianeyi sampuanda cozul kullandim genetik dokulmeye birebir etkisi var ama az ama cok sonucta var.yukarida demek istedigim bu durumda yalniz dianeyle nasil bir losyon hazirlarim ??

Alıntı darkll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam o evreyi biz coktan gectik. Dianeyi sampuanda cozul kullandim genetik dokulmeye birebir etkisi var ama az ama cok sonucta var.yukarida demek istedigim bu durumda yalniz dianeyle nasil bir losyon hazirlarim ??
    Tresan Tonic al, içine gönlüne göre diane at, al sana losyon

Yanekisiz bir çok etken var onlarla başlayın tedavilere.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanekisiz bir çok etken var onlarla başlayın tedavilere.
    Hocam yanetkisiz etken derken neyi kastettiniz dogal tedavilere malesef cevap vermiyor.Diane iyi geldigine gore buna alternatif nasil bir etken onerirsiniz ?

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam yanetkisiz etken derken neyi kastettiniz dogal tedavilere malesef cevap vermiyor.Diane iyi geldigine gore buna alternatif nasil bir etken onerirsiniz ?
    Ru yada seti deneyebilirsin günlük 50 mg Ru ya cevap verir diye düşünüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam kolay ulasilabilir etkenler olursa benim icin cok daha iyi olur acikcasi ru falan fiyatini gectim her ay pesine dusup arastiramam vaktim yok cunku.Bana basit bir tedavi onerisi gerekiyor her seyi her yerde bulabilecegim ve en az yanetki hic olmazsa daha iyi olur.ben zaten diane bana yeterli oluyor diyorum bu cercevede ne gerektigini ogrenmek istiyorum.sacim seyrek olani korusam yeter beklentim fazla degil.

Hocam kolay ulasilabilir etkenler olursa benim icin cok daha iyi olur acikcasi ru falan fiyatini gectim her ay pesine dusup arastiramam vaktim yok cunku.Bana basit bir tedavi onerisi gerekiyor her seyi her yerde bulabilecegim ve en az yanetki hic olmazsa daha iyi olur.ben zaten diane bana yeterli oluyor diyorum bu cercevede ne gerektigini ogrenmek istiyorum.sacim seyrek olani korusam yeter beklentim fazla degil.
    Her ay koşturman gerekmiyor bazı etkenler için groupbuy grubumuz var pazarlık edip alıyoruz beraber hormonlarını etkileyecek bir ilaçla tedaviye başlamaman için alabilirim seni de groupbuy a.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her ay koşturman gerekmiyor bazı etkenler için groupbuy grubumuz var pazarlık edip alıyoruz beraber hormonlarını etkileyecek bir ilaçla tedaviye başlamaman için alabilirim seni de groupbuy a.
    Tesekkur ederim.Iyi olur hocam beni de almanizi bekliyorum.

Sayfa 1/2 12 SonSon