8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Stoklarda olmayan elseve yerine MİNOXİL

Stoklarda olmayan elseve yerine MİNOXİL

Arkadaşlar biliyorsunuzki şu an en etkili tedavilerin başında miracle losyon geliyor.Bununla birlikte miracle losyon içeriğinde en önemli maddelerden biri olan ELSEVE X3 artık yok.

Şimdi şu konuyu tartışmaya açmak istiyorum.

Birçok arkadaş gibi bende elseve yerine altarnatif arıyorum. Ancak kimsenin aklına minoxil gelmiyor mu? Minoxil sonuçta içerisinde elseve gibi alkol olan bir ürün yani etken maddeleri çözebilir ?

Sizce minoxil ile yapılan miracle losyon nasıl olur ?

Bu tür eksiklikler çok fazla yaşanmaya paylaşılmaya başlandı distribütör ile görüşüp konuyu öğrenicem olmassa gg vb gibi site de teminde zorlanılan elseve dermaroller gliserin vb ürünler için minik bir market açacağız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tür eksiklikler çok fazla yaşanmaya paylaşılmaya başlandı distribütör ile görüşüp konuyu öğrenicem olmassa gg vb gibi site de teminde zorlanılan elseve dermaroller gliserin vb ürünler için minik bir market açacağız.
    Hocam dediğiniz gibi bir market açılsa herkes için çok iyi olur çoğu şeyi bulamıyoruz çünkü.

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Minoxil ve spiro tepkimeye giriyor diye biliyorum.Sonucunda çok kötü bir koku çıktığını okumuştum.Denemek isteyenler deneyebilir tabiki
    Onun yerine Alkol + gliserin kullanılarak yapılabilir.
    D.N: Kıbrısta marketlerde elseve oldukça fazlaydı oradan gelecek tanıdığınız varsa getirttirebilirsini,z.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alkol vs. alabileceğimiz bi site harika olur abi
    bu arada arkadaslar elseve yoksa mis gibi garnier var illa elseve olmak zorunda değil hatta benim şahsi görüşüm garnier elseveden daha iyi çözüyo etkenleri

açalım hocam mutlaka

SaçımınDoktoru Üyesi
    Carrefour ve Migros'un sanal marketlerinde hala satışı var. Daha bugün teslim aldım. Ama en az 4 adet almanız gerek Migros'un sitesinden. Daha sonra isterseniz adresinize getiriyorlar isterseniz mağazadan teslim alabiliyorsunuz. Hem güvenilir N11 gibi küçük ölçekli kozmetikçilerin mağazalarına güvenemiyorsanız alabilirsiniz.

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/...i-serum-200-ml

https://www.carrefoursa.com/d/loreal...karsiti-serum-

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende bugun 1 tane buldum aradim aradim baska bulamadim