5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Önerilerinize açığım

Lightbulb Önerilerinize açığım

İyi günler. 25 yaşındayım saç dökülme sorunu için doktora gittim kan testi yaptı ve değerlerinde bir eksiklik-fazlalık görmedi. Genetik dedi. Belki başından savdı tam bilmiyorum da. Saçlarımda git gide seyrelmeye başladı. Şuan için bıttım sabunu kullanıyorum belki psikolojik belki başka sebep dökülme durdu diyebilirim ama yeni saçlara nasıl kavuşabilirim. Evet belki saçma bir soru oldu ama 25 yaşında seyrek saçlara sahip olmak insanı ruhen çökertiyor. Her türlü yorumunuza açığım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abi bn 18 yasinda kel olani gordum 25 gec degil genetik dokulme icin neyse bnce miracle losyon ve biotin hapiylabaslayin olmadi diger secenekleri denersiniz

Fotoğrafları yanlış eklemişim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Setipiprant gibi sıfır yanetkili çok etkili bir ürün varken fazla macera arama saçı çıkarmak için cellagance ise mükemmel bence ikisini de kullanıyorum gerekirse cb0301 de ekleyebilirim ilerde oda güzel bir alternatif.

Valla ben 20 yaşındayım saçım senden az saçım var 19 yaşındayken senin kadar saçım vardı inan bana benim yaşlarımda çok daha zor senin yaşındada zor muhtemelen senin yaşına geldigim de kelligin son aşamasına gelmiş olurum bunun kesin bi çözümü olmalı 20 yaşında 30 yaşında gibi gözükmek zor gerçekten

Bu Konudaki Etiketler