Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 2.5 ay. Dutas ve yuzde 7 minoxil ile şükür sonunda oldu (Resimli)

2.5 ay. Dutas ve yuzde 7 minoxil ile şükür sonunda oldu (Resimli)

Merhaba arkadaşlar 19 yaşımda sac dokulmem başladı yada ben 19da dokulmeyi fark ettim 6 ay isirgan kuru surdum iki uc sac alin cizgimden farkli yerlerde cikti yani etki alamadim.1 yil minox kullandim ki cogunuzun bildigi gibi 6. Ay max verimi aldim daha sonra çöküş kasinti kepek minoxu 1 ay biraktim bu surede procapil kullandim finasterid aldim 3 ay .2.ay yanetki basladi 3. Ayda biraktim finasteridi minoxil -dutas topikal ve miracle aldim miracle 2 haftada dokulmeyi acayip azaltti.3 4 ay sonra tekrar dökülme sertlesti minoxu yuzde 7 ye cikardim. Gunasiri dutas aldim 3 4 haftada bir 5 gun ara verdim.18 yas çizgimi koyulasan bölgelerden gorebiliyorum cok sukur. 2.5 ay bitti suanda yanetkide yok şükür fotograflari en kisa surede eklemeye calisacagim

https://resimupload.sohbetgen.com/up...006_173740.jpg
    https://resimupload.sohbetgen.com/up...205_204132.jpg
    https://resimupload.sohbetgen.com/up...108_185915.jpg
    https://resimupload.sohbetgen.com/up...108_185832.jpg
    Konu Muzdarip tarafından (20.08.2017 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.

Alıntı sven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 19 yaşımda sac dokulmem başladı yada ben 19da dokulmeyi fark ettim 6 ay isirgan kuru surdum iki uc sac alin cizgimden farkli yerlerde cikti yani etki alamadim.1 yil minox kullandim ki cogunuzun bildigi gibi 6. Ay max verimi aldim daha sonra çöküş kasinti kepek minoxu 1 ay biraktim bu surede procapil kullandim finasterid aldim 3 ay .2.ay yanetki basladi 3. Ayda biraktim finasteridi minoxil -dutas topikal ve miracle aldim miracle 2 haftada dokulmeyi acayip azaltti.3 4 ay sonra tekrar dökülme sertlesti minoxu yuzde 7 ye cikardim. Gunasiri dutas aldim 3 4 haftada bir 5 gun ara verdim.18 yas çizgimi koyulasan bölgelerden gorebiliyorum cok sukur. 2.5 ay bitti suanda yanetkide yok şükür fotograflari en kisa surede eklemeye calisacagim
    Kardesim minox sende şok dökülme yaptımı ilk gelişmeleri ne zaman farkettin

Hocam gecen sene ilk kullandigimda kel kalicam sandim .) acayip dokmustü 6.ayda donguye girdim bir ay ara verip döndüm o zaman tekrar azaldi ve etkisini göstermişti su ara miracle birakmistim dokulme biraz artti hemen tekrar ekledim tedavime bundan sonrada cikartmam

Fotoğraf ekleme şansın var mı

fotoğraf ekleme imkanım yeni oldu bir hafta içinde resimleri yüklüycem . Şuanki durum ise geri dönüşlerden sonra tekrar başa sarmaya başlıyorum minoxil avodart miracle hepsine ara verdim 20 gün aradan sonra tekrar başlıycam bu aradada ısırgan otu kullanıyorum minoxdan olan kabuk kaşıntı gitti sonunda bundan sonra ısırganı bırakmadan tedavime kaldıgım yerden devam

Öncelikle ben fotoğraflarını merakla bekliyorum aynı yaşlarda dökülmemiz başlamış bende suan oral dutas kullanıyorum gün aşırı bugün minoxil alıcam içine 10 adet dut atıp kulanıcam benim daha 6 gün oldu o yüzden konu açmadım eger sonuç alırsam açıcam belli belirsiz tüyler var sanki ama bakalım yada bana öyle geliyor

Arkadaşlar fotoğraf atmadım çünkü dutasın yanetkılerını ağır bi şekilde yaşadım ama şimdi geçmeye başladı.ılaca başlama nedenim hem özel hayatım darmadıgın olmuştu hemde saçlarım çok kotulesmıstı.saçlarım lise 1 deki sınırlara kadar gelmişti fakat spor yaparken bide arginin alırken dutasın yanetkılerını tam hıssedememısım.Ikısınıde bir süre bırakınca etkileri gördüm.Demem o ki oral dutas kullanmayın.sac çıkarıyor fakat goturulerı çok daha kötü olabilir. Saçı çıkarttın bıraktın o yüzden diyosun dıyenlerınızde olabilir fakat saçlarım suan başladığım noktaya döndü.ben ne desemde siz kendi bildiğinizi yapıp kullanıcaksınızdır fakat ben soliyimde sonra uyarmadın olmasın.

minoxidil doz artışı kesinlikle fark yaratabiliyor %7-10 aralığı ve üzeri çok efektif.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxidil doz artışı kesinlikle fark yaratabiliyor %7-10 aralığı ve üzeri çok efektif.
    hocam getirteceginiz minox la bizde yuzde 7_10 arasi hazirlasak loayon eczaneden aldigim yuzde beslikler fayda saglamiyor bana aylarca losyon icindeki ilacta ne kadar etkisini koruyordur emin olamiyorum. Belkide o yuzden
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %7-10'a nasil cikarabiliriz? Minoxil Forte kullaniyorum ben, %5 o da.

Sayfa 1/2 12 SonSon