Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Cb ve seti toplu alım gurubu

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey

Cb ve seti toplu alım gurubu

cb ve seti az miktarda alımı zor olduğu için tolu alım yapacağız arkadaşlar cb çok etkili bir dht blocker seti ise pge yukselten ve pgd2 baskılayan aracımız.
    cb su an gramı 90 usd gunde 10mg kadar kullanıyoruz bu alıma katılacak arkadaşlar burada toplansın lütfen cb ile ilgili ayrıntılı konu linkte sorsu olan liki okusun. Setipiprant ve Cb0301 yabetkisiz ürünlerdir bunuda dikkate alın.
    http://www.sacimindoktoru.com/showth...9210#post59210
    Konu Miracle tarafından (06.01.2017 Saat 11:11 ) değiştirilmiştir.
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tosun abi ru alımı olacak mı ve setinin fiyatı nedir ?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cb bende dusunuyorum. Muhtemelen cb alimi olsa bile 1 aya kadar ancak.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Setipiprant 13 usd/gr cb0301 90 usd/gr ru58841 15 usd/gr civarı arkadaşlar aylık tedaviler alt limit dozlardan başlayarak 55 ile 90 tl arası aylık maloluyor piyasada elde edilebilecek en güçlü tedaviler ve diğerleri ile asla mukayese edilemez almak isteyen varsa belirtsin çünkü ne alayım nerden alayım diye inanılmaz sorular geliyor.
    Konu Miracle tarafından (06.01.2017 Saat 11:25 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setipiprant 13 usd/gr cb0301 85 usd/gr ru58841 15 usd/gr civarı arkadaşlar aylık tedaviler alt limit dozlardan başlayarak 55 ile 90 tl arası aylık maloluyor piyasada elde edilebilecek en güçlü tedaviler ve diğerleri ile asla mukayese edilemez almak isteyen varsa belirtsin çünkü ne alayım nerden alayım diye inanılmaz sorular geliyor.
    miracle hocam özellikle cb 0301 in nasıl kullanılabileceğine dair biraz bilgi verebilirsen bu konuda şahsım ve birçok arkadaş adına faydalı olacağını düşünüyorum... eğer kullanım şeklini açarsanız bende katılabilirim....

Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam özellikle cb 0301 in nasıl kullanılabileceğine dair biraz bilgi verebilirsen bu konuda şahsım ve birçok arkadaş adına faydalı olacağını düşünüyorum... eğer kullanım şeklini açarsanız bende katılabilirim....
    Evet bu önemli bir konu, nasıl kullanılabileceği hakkında bir fikrimiz yok. Ayrıca kullanan bir kaç arkadaş var sanırım, onlar da sonuçları paylaşırsa daha aydınlatıcı olur.

CB0301 tıpkı ru ya da saf minoxidil gibi hazırlanır dmso aklenebilir biraz daha araştırıyorum daha alt dozlarında efektif olduğuna dair bilgiler var.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Her ikisinden de 1'er gr alırım, beni yazabilirsiniz listeye.

ben cb den alırım.
    başlangıç: 11 şubat 2016
    yaş 24
    günde 2 kere miracle losyon
    günde 2 kere min+dut
    günde 2 kere ketoral krem
    haftada 2 kere nizoral şampuan
    hergün solgar 50 mg biotin
    destek; yeşil çay,kuru üzüm,çiğ kabak çekirdeği
    04.04.2018
    şimdilik sadece cell, nizoral şampuan kullanıyorum.

cb0301 ve setipiprant alacağım bende.

Sayfa 1/3 123 SonSon