Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Cb ve seti toplu alım gurubu

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20 gram setipiprant, 1 gram cb301 alırım...beni ıskalamayın lütfen

setipiprant bende almak istiyorum ama hazırlanışı konusunda hiç bilgim yok :/ miracle fena baş ağrısı yapmaya başladı

Alacak olanlar ne kadar alacaklarını ve iletişim bilgilerini bana iletsin mesajla arkadaşlar. Hazırlanış çok çok kolay alkol (elseve garnierde olur) + %20 dmso ppg ya da gliserin den biri bu kadar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    selamun aleykum kardeşler 10gundur foruma gırmıyorum yenı ilaçmı çıktı beni aydınlatabilecek biri varmı ??
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam ürünleri Alibaba'dan mı getiriyorsunuz? birde ödemeyi nasıl yapıyoruz toplu alsak.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı ultaran38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ürünleri Alibaba'dan mı getiriyorsunuz? birde ödemeyi nasıl yapıyoruz toplu alsak.
    alibaba değil oralardan olmaz toplu alıncak zaten temin konusunda soru sormak gereksiz ben kendim yurt dışına çıktığımda alıp getiriyorum bu yeterli
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

Alibabadan telefon kılıfı alınmaz yurtdışına çıkan bir mühendis arkadaşım var orada ki üretici ile direkt bağlantı kurup aldım sertifikalı saflık düzeyleri ölçümlü bu güne kadar ki tüm üretimler istisnasız çalıştı kaneshopta ki ürünlerde bile kalite sorunu oldu zaman zaman ama bizim aldıpımızda olmadı zira biz kilolarca almıyoruz ticari kaygı olmadan gerektiği kadar aldık ama yine de belirli miktarı talep etmezsen göndermiyor üretici yani bizim burada ki toptan satış uygun fiyat mantığı gibi düşünebilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Merhaba. Seti siparişi vermek istiyorum, yakın zamanda alım yapacakmısınız? Mesaj ile size ulaşamıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence toplu olarak toficitinip alalım kökten kurtulalım su dertten, alibabada toplu satışı var, ne dersin Miracle topikal deneriz.

ben de seti almak istiyorum

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon