Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Emu Yağı Dikkate Alınmalı

filozof
    Guest

Smile Emu Yağı Dikkate Alınmalı

Nasıl Emu Yağı uyarır Cephe Saç Büyüme

Emu Yağı, özellikle taç veya köşe bölgelerinde saç dökülmesi daha tedavi geleneksel çok daha az duyarlı ön saç çizgisi içinde, saç büyümesini teşvik etmek onun yeteneğini ilgili sürekli pozitif anekdot raporları alır. Emu Yağı kullanmaya başladı olanlar genellikle sonunda devam uygulama ile zamanla terminal saç büyümesini olur hafta içinde saç çizgisi vellous saç büyüme başlangıcı, dikkat.

Bizim son güncelleme belirtildiği gibi, bu saç çıkma efektleri için birçok tespit ve önerilen mekanizmalar olmuştur. Emu Yağı olası hale anda bu mekanizmaların çeşitli adresleri bu çoğu tek başına biri (yoksa en) Androgenetik Alopesi) AGA için kullanılabilir topikal tedaviler. Burada detay olacak biz saç dökülmesi ve nasıl Emu Yağı etkili onları ele alabilir kurulan mekanizmalar.

Nasıl Emu Yağı saç büyümesini teşvik ve daha fazla kaybını önleyebilir.

• köklerinin etrafında Enflamasyon hasarlanma.

EMU Yağ steroid kullanımına göre daha kuvvetli olan bir anti-enflamatuar, fakat kortikosteroid farklı olarak, iltihap öncesi sitokinler ve serbest radikallerin cilt, bloklar zarar zarar vermez.

• saç köklerinin Miniturization

Emu Yağı folikül boyutunu artırır ve kalın saç üretir.

• yavaş yavaş köklerini küçültüyor AGA görülen Anajen (büyüme) Döngüsü, kısalma.

Emu Yağı folikül hücre çoğalmasını arttırır.

• Azalmış mikro-kapiller perfüzyon (kanlanma).

Emu Yağı dolaşımını artırır ve yeni kılcal damar oluşumunu kolaylaştırır.

• DHT Birikimi, 5 alfa redüktaz Etkinliği arttı.

EMU yağı yağ asitleri, 5 alfa-redüktaz ve DHT, üretim inhibitörleridir.

• Deri yağ tabakası yaşla birlikte azalır.

Emu Yağı daha sağlam oluşturarak deri yağ tabakası, büyük, daha iyi beslenmiş saç folikülleri increasese.

• ağaran saç

Emu Yağı melanogenezis, (melanin üretimi) uyarır.

• Tiner Derisi

Emu Yağı AGA etkilenen bölgelerde incedir dermis kalınlaşır.

EMU Yağı tekil etkinliği, eklenen başka saç büyüme katkı maddeleri için mükemmel bir transdermal taşıyıcıya ek olarak bu yapım tüm ticari olarak temin edilebilen, topikal yağlar ve kozmetik iyi nüfuz olduğu gösterilmiştir.

Emu Yağı saç köklerinin Sleeping "uyanır"

Emu yağı DHT etkilenen saç köklerinin üzerinde "uyanış" etkileri vardır. Emu yağı tamamen doğal doku besin ve saç derisine uygulayarak, o tekrar sağlıklı ve canlı hale yardımcı olur. Avustralya ve ABD DAÜ petrol klinik çalışmalara göre cilt hücrelerini yeniler ve sağlıklı saç büyümesini üretebilir mükemmel bir anti-inflamatuar ajandır.

Bu birinde katılımcılar günlük bazda scapls için emu yağı uygulamak istendi inceler. Her ay katılımcıların görsel analog skala kullanılarak başlarına saç miktarını kaydetti. Sonuçlar ayda kendi saç 8.1 ortalama% büyütme ve altı aylık tam çalışma süresi boyunca% 48,4 büyütme ortalama görme katılımcılarla son derece cesaret verici.

Boston Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde gerçekleştirilen bir çalışmada, DAÜ petrol topikal bir kontrol madde olarak mısır yağı kullanarak çift-kör bir çalışmada iki hafta uzun süre depilated farelere uygulandı. devekuşu yağı% 20 artış olan bu hayvanlarda deri büyüme actitivy tat anlamına DNA sentezine% 20'lik bir artış üretti. Ayrıca saç köklerinin çok daha sağlam ve cilt kalınlığı de artmıştı. Dr Michael Holic, MD, Ph.D. kim testler onlar da uyandı ve uykuya olmuştu saç köklerinin% 80'i saç büyüyen başladı "olduğunu keşfetti söyledi gerçekleştirdi.

Bu DAÜ yağ sürekli birçok kullanıcı hafta içinde vellous (fuzz) büyüme başlamasını yaşıyor ile frontal büyütme açısından olumlu geribildirim kazanılmış olduğunu not etmek önemlidir. Frontal saç çıkma tepe veya taç büyüme daha başarmak için çok daha zordur. Hatta "FDA" etki eder ve Propecia'yı ön yeniden büyümesini teşvik hemen hemen hiç bir etkiye sahip olduğu gösterilmiştir bileşikler.

Emu yağı cilt ve saç derisi tahriş hiçbir potansiyele sahiptir. Bu yan etkilere sahip olduğu gösterilmiştir, ve bu da tam güçte, emu yağı da var olmayan, başka bir deyişle, cilt üzerine su koyarak bulunan ile aynıdır, böylece düşük bir tahriş etme seviyelerine sahip olduğu anlamına gelmektedir. Emu yağı kimliği yapışmasına-up olmadığı gözenekleri anlamına gelir, sigara comedogenic olduğunu. Bu koruyucu yeteneği ekler ve deri ve kafa derisi anti-aging teşvik harika bir nemlendiricidir. Araştırmacılar doymuş ve doymamış yağ asitlerinin eşsiz kombinasyonu cilt ve saç sağlığını ve yenilenmesini enchance onun yeteneği için bir açıklama olabileceğini düşünüyoruz.
    Konu filozof tarafından (06.12.2014 Saat 11:48 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Adam aylar öncesinden bizim için araştırmış buraya eklemiş vallahi geçmişine rahmet...Allah razı olsun. Ben daha iki gün önce miracle hocamın sayesinde adını duydum. Bugün yaptığım araştırmalar neticesinde resmen yağlar içerisinde Pir olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle saç dökülmesi tedavisinde olması gereken bir etken diye düşünüyorum. En kısa sürede orjinal bir emu yağı temin etmeye çalışacağım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam aylar öncesinden bizim için araştırmış buraya eklemiş vallahi geçmişine rahmet...Allah razı olsun. Ben daha iki gün önce miracle hocamın sayesinde adını duydum. Bugün yaptığım araştırmalar neticesinde resmen yağlar içerisinde Pir olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle saç dökülmesi tedavisinde olması gereken bir etken diye düşünüyorum. En kısa sürede orjinal bir emu yağı temin etmeye çalışacağım.
    nerede vardır ki bu orjinal emu yağı

Banned
    shiffa home markasının ürünleri orjinal diyorlar bi bakın isterseniz

Yeni Üye
    Yağlar için önerebileceğiniz, kalite standartlarına uyan markalar var mı?

Botalife piyasadaki diğer markalara göre üst kalitedir. Tanıdığım aktarlar bana botalife tavsiye etmişti. Her aktarda bulunmuyor ama netten sipariş verebiliyorsunuz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Burada bahsi geçen 2 markaya da baktım.2 markanın da ORJİNAL olduğuna inanmadım.bilemiyorum keşke orjinal emu yağı bulabilsek.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emu yağı bi schiffa da var sanırım tr de diğer yağlarıda mecitefendiden temin ettim ben
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Omega 369 emu oil 60 ml siparis verdim. Kullanan arkadaslar uygulamayi nasil yapiyorlar? Umarim 2 aydan fazla gider yoksa maliyetli olacak.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben yabancı sitelerden felan da baktım amerikada romatizma ağrıları cilt kırışıklıkları vs bütün tedavilerde kullanılıyormuş. Mesela ağrıyan yerinize emu yagi surun anında geciriyormus. Bizde de biberiye yağı var tabi her derde deva. Bu ikisini karıştırıp surcen aslında kombo etkisi yapar

Sayfa 1/2 12 SonSon