Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Doğal tedavi

Doğal tedavi

Selamün aleyküm

geçen sene 1 aylık minoxil kullanımıyla başlayan saçımın %30 unu götüren ilaçtan sonra doğal tedavilere başlıcam aslında başladım 1 aydır günde 1 bardak yeşil çay haftada 1 bemik bepanten evigen 2 günde bir karanfil kürü

karanfil kadar lavantada etkili diye duydum yani internette araştırdım evde 750 mm lik şişe var yarısına kadar karanfil yarısına lavanta yapmak istiyorum 1 ayda böyle kullanmak istiyorum

1 ay sonra ısırgan yine aynı şekil karanfil+lavanta+ısırgan böyle devam etmek istiyorum sizce nasıl olur yaş 17,5

nane yağı+biberiye yağı+elma sirkesi de ekleye bilirsin..
    Tedavim Sadece Şakaklara
    hafta PAZARTESİ VE CUMA :Evin+bemiks+bepanthen+elma sirkesi+nane yağı+otacı saç bakım yağı karışımı
    kafein prostaglandin losyon

ADA ÇAYI,KETEN TOHUMU VE SOYA ürünlerinin östrojen hormonunu arttırmasıyla bir fayda sağlanabilir mi ?

Banned
    emre fayda görüyomusun nane yağı vs

Yağ kullanmak istenmiyorum çünkü yağ kullanımından sonra saç yıkanması gerekiyor saçımı ıslarıp kendiliğinden kuruması yetiyo şimdilik cevabınız için teşekürler

kardeşim fayda görmedim dersem yalan olur ama cok uzun vadede ben 6 aydan beri yağ karışımını kullanıyorum saçlarımın dökülmeyen kısımları şakaklar haricinde uzama hızı arttı şakaklarda etkisi çok yavaş ilerliyor şu an için bir şey söyleyemem ama saçları geç uzayanlar için birebir başka bir şey kullanmalarına gerek yok
    Tedavim Sadece Şakaklara
    hafta PAZARTESİ VE CUMA :Evin+bemiks+bepanthen+elma sirkesi+nane yağı+otacı saç bakım yağı karışımı

forumda bide yakı otu losyonu kullananlar vardı onlardan da bilgi alabilirsin destek tedavi için..
    Tedavim Sadece Şakaklara

dermaroller şakaklar için etkisi varmı gerçekden bazıları minoxil kadar etkisi var yazmışlar ?

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğal tedavilerde ben karanfil, ısırgan ve yakı otunu kullanıyorum. lavanta da eklersen tabi etkisini daha da etkin göreceksin.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isırgan,karanfil vb. doğal tedavileri tentür şeklinde uygulamak bitkilerin etken maddelerini daha iyi kullanmamızı sağlayabilir ben tentür yapmayı planlıyorum.

Sayfa 1/2 12 SonSon