8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: saçı içten ve dıştan beslemek

saçı içten ve dıştan beslemek

herkeze merhabalar saç derimin altında iltihaplanmadan dolayı saçlarım bi anda döküldü ve çok seyrek kaldı farkına varamadım sonra artık sivilce ve saç diplerimde acı olmaya başlayınca analiz yaptırdım ve böyle söylendi sonra capilactif saç spreyi ve şampuanı verdi 3 ay kullan bişeyin kalmaz dedi ve ilk bir ayda mükemmel sonuç aldım şimdi sormak istidiğim soru şu saçı içten ve dıştan nasıl beslememi tavsiye edersiniz yeni saçların çıkması için herkeze şimdiden teşekür ederim Allah herkeze acil şifalar versin..

Genetik değil ise zamanla çıkar diye biliyorum... Acaba yanlış mı biliyorum

aslında babam kel ama sanırım genetik değil bendeki saçlarımdaki açıklar kapanıyor dolgunlaşmaya başladı ama çok geç uzuyor malesef

bemiks+evigen+bepanthen üçlüsünü bir araştır. Birde ek olarak solgar 5mg biotin ve kimyasal olmayan şampuanlardan kullanmanı tavsiye ederim.Genetik degil ise birkaç aya eski haline döner saçların...

Alıntı remzidemir41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bemiks+evigen+bepanthen üçlüsünü bir araştır. Birde ek olarak solgar 5mg biotin ve kimyasal olmayan şampuanlardan kullanmanı tavsiye ederim.Genetik degil ise birkaç aya eski haline döner saçların...
    remzi kardeşim teşekür ederim bemiks evigen bepanthen bunları eczanelerde karıştırıp içine gerekli yağları koyup yapıyorlar bunun gerçekten faydası oldu ama nedense biotin vitamininden aylarca kullandım saçım tırnaklarımda dahi en ufak bi değişiklik göremedim solgar male multivitamin kullanmayı düşünüyorum

Ben'de hairpharma nınkini kullanmıştım 4 ay gibi bir süre ile tırnağıma bile bir etkisi olmadı Bence vitaminler sadece eksikligi olan kişilere fayda ediyor. Bir fazlası oldugunu sanmıyorum . Yine'de siz bilirsiniz. Benim hatam hairpharmanınkini kullanmış olmam olabilir . Piyasadaki en kaliteli olan ürün solgar'dı galiba yanlış hatırlamıyorsam.Solgar'dan bayağa memnunlar onu deneyebilirsiniz. Etkisiin görmeniz için en az 4 ay kullanmanız gerekiyordu sanırsam...

bazıları dediğiniz gibi aldatmaca mı herkeze aynı etkiyi sağlamıyo mu anlayamıyorum ama bide şöyle bi sorun çıktı başıma saçımı çok kurutan kepek şampuanı kullandığım zaman saçlarımda tek tel bile dökülme olmuyo fakat kaşındırıyor ama hassas saç derisi için olanı aldığım zaman içinde sls olmaya kuru saçlar için kullandığım zaman saç diplerimde tatlı bi yanma ve kaşıntı oluyor dökülüyor

Benca kafanıza bu kadar takmayın bu tarz olayları O yanma bendede oluyor arada sırada. Saç diplerim'e dokundugumda arada sırada bir sızlama vesaire oluyor.Bence bunların sebebi beslenme'den tutun , o gün ki havaya göre bile degisiyordur Siz gerekli önlemleri alın, gerisi Allah'a emanet artık Genetik ise saçlarınızı ayakta tutmak istiyorsanız , meşakatli bir yola girmişssiniz demektir.Çünkü saçlar'da genetik dökülme var ise, saçlar süerekli sevgi ve bakım ister