43 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 29.12.2016 Tedavime başlıyorum (loser32)

Hybrid View

Alıntı loser32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçlarımın gidişini izliyorum...

Bu pskiloji beni mahvetti mutlu anlarımda bile aklıma geldikçe deliriyorum artık.Kız arkadaşımla geleceğe dönük düşünemiyorum.1 sene sonra muhtemel şakakları alnı açılmış biri olucam o zaman ne tepki vericek acaba diye düşüne düşüne bi hal oldum.Adamlar 30 lu yaşlarında at yelesi gibi saçlarla dolaşsın biz saçlarımızı kaybetmeye devam edelim daha 19 yaşında.En yakın arkadaşlarımı bile kıskanır hale geldim artık adamların saçları dökülmüyor diye.Son çare setipiprant ve ru ile bi 6 aylık sürece giricem.

3 ay önce : http://i.hizliresim.com/LZNZNJ.png
    bugün : https://i.hizliresim.com/BAMbvV.jpg
    Sitedeki 30 lu yaşlara sor bakayım kimin at yelesi gibi saçı var herkese bakıp kendinle kıyaslamaya kalkma sendeki durum farklıdır onlar da farklı genetk meselesi bu kafaya takmaya değmez ayrıca 19 yaşındaki halimi düşünüyorum da seninkinden daha az saçım vardı ve ben o saçları 3 sefer omuzlarıma kadar uzattım 10 yıl boyunca boyadım rasta yaptırdım bi sürü işlem geçirdi o saçlarım ve şuan 35 yaşındayım gayet normal bir şekilde dökülme süreci yaşıyorum ve şu söylediklerinize özellikle böyle gür saçı olup lavaboda 50 100 tel görünce tedaviye başlıyorum diyen tipler yok mu vallahi kıçımla gülüyorum haberiniz olsun.lan daha 19 yaşındasın ne geleceğinden düşünmesinden bahsediyosun sen derslerine bak üniye bak üniyi bir bitir ondan sonra düşünürsün geleceği kızlara da fazla kafayı takma paran olursa her türlü gelirler sana la bu kadar yazdırdınız ya bana daha ne diyim bilmiyom haa valla dövesim geliyor sizin gibileri bir gidin işinize gücünüze bakın salak saçma saçınızla başınızla uğraşmayın sağlıklı gür saçların var git kız arkadaşınla dışarda dolaş eğlenmene bak manyak mısınız olum yaa yemin ederim anan baban değilim allahtan yoksa çok pis döverdim seni haa...

Neyse sen çok alınma benim son cümlelerde söylediklerime de diğer 19 luk gür saçlı genç arkadaşlaradır lafım... Senin nazarında içimi döktüm ohh rahatladım
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halilah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitedeki 30 lu yaşlara sor bakayım kimin at yelesi gibi saçı var herkese bakıp kendinle kıyaslamaya kalkma sendeki durum farklıdır onlar da farklı genetk meselesi bu kafaya takmaya değmez ayrıca 19 yaşındaki halimi düşünüyorum da seninkinden daha az saçım vardı ve ben o saçları 3 sefer omuzlarıma kadar uzattım 10 yıl boyunca boyadım rasta yaptırdım bi sürü işlem geçirdi o saçlarım ve şuan 35 yaşındayım gayet normal bir şekilde dökülme süreci yaşıyorum ve şu söylediklerinize özellikle böyle gür saçı olup lavaboda 50 100 tel görünce tedaviye başlıyorum diyen tipler yok mu vallahi kıçımla gülüyorum haberiniz olsun.lan daha 19 yaşındasın ne geleceğinden düşünmesinden bahsediyosun sen derslerine bak üniye bak üniyi bir bitir ondan sonra düşünürsün geleceği kızlara da fazla kafayı takma paran olursa her türlü gelirler sana la bu kadar yazdırdınız ya bana daha ne diyim bilmiyom haa valla dövesim geliyor sizin gibileri bir gidin işinize gücünüze bakın salak saçma saçınızla başınızla uğraşmayın sağlıklı gür saçların var git kız arkadaşınla dışarda dolaş eğlenmene bak manyak mısınız olum yaa yemin ederim anan baban değilim allahtan yoksa çok pis döverdim seni haa...

Neyse sen çok alınma benim son cümlelerde söylediklerime de diğer 19 luk gür saçlı genç arkadaşlaradır lafım... Senin nazarında içimi döktüm ohh rahatladım
    Hocam saçlarım çok 8-9 ayda bu duruma geldi normal durumdan sonuçta genetik dökülmem var ve sonumun ne olacağını 1 yıl sonra 2 yıl sonra ne olacağını tahmin edebiliyorum.Senden daha kötüleride var edebiyatı bana göre değil.Şöyle alın çizgimde kalan son 20-30 saç telini bi yere topladığımda o açılmış görüntüyle aynaya baktığımda kendimi beğenmiyorum çünkü gerçekten 2 cm lik bi alandaki saç insanı ancak bu kadar değiştirir.Yaşım 19 değilde 30 olsaydı bu süreci yaşasaydım vallahide koymazdı kel bile kalsam ama şimdi koyuyor.Tepedeki saçlarım inceldi bu sıralar tepedende saçlarım dökülmeye başladı baya.Saçımı şöyle elimle sirkeliyorum 30-40 tel saç resmen gidiyor sence nasıl görmezden gelebilirim ? Saç ektiririm dedim bir ara umrumda olmadı şakaklarımın alnımın açılması ama iyice araştırdım dönordeki iğrenç görüntüler beni ordanda tatmin etmedi yapanda greft başı 3 euro para alıyor ben nereden bulayım o parayı Tamam bu saçlar bir yere kadar korunabilir tedavi ile ama bu alın bu şakak gidecek finasteride kullananlarda bile gidiyorken ben topikal tedavilere çok umut bağlayamıyorum ama elimden geleni yapıyorum en azından saçlar gittiğinde daha büyük bir pişmanlık yaşamamak adına.Sitedekilerin at yelesi saçları olmasını zaten bekleyemeyiz hepsi kader ortağım sonuçta ama çık hocam bi dışarı allah aşkına bu kadar insan bu sorunu yaşamıyorken bizim yaşamamız koyuyor sanada koyuyodur elbet.Şuan dışardan böyle genel tablodan bakınca belki insanlar saç dökülmesi sorunu yaşadığımı bilmiyor ama bu sorun 1 sene sonra böyle olmayacak.
    Özellikle hayatımda şu sıralar hiç bir şey yolunda gitmiyorken bu saç dökülmesi beni iyice depresif yaptı.Param olsaydı belki dert etmezdim giderdim malum bi doktor var saç eken bilirsiniz reklam olmasın yazmayayım 3-4 eurodan eken giderdim ona keyfime bakardım ama parada yok işte.Neyse hocam baya yazdım kusura bakma artık yanlış bişey dediysem ama durum böyle
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men