Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
43 sonuçtan 41 ile 43 arası

Konu: 29.12.2016 Tedavime başlıyorum (loser32)

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir güncelleme daha yapayım

Miracle losyona devam ediyorum 2.losyonda bitti yeni elseveler gelince 3.sünü yapıcam.Dökülmeler bir ara yavaşlasada hala devam ediyor günde baya saç gidiyor dün duş aldıktan 4-5 saat sonra kağıda saçımı sirkeledim 20-25 tel düştü.İnanılır gibi değil 1 sene önce o kadar çok gür saçım vardıki resmen 1 senede kel kaldım , saçlarımın üstü acaip seyreldi.Saçımı 5 numara yaptım tam 1 ay önce hala seyreklik dipleri gözüküyor yani görende farkediyor saçların dökülmüş diye.Ama kelliği bir türlü kabul edemiyorum.Bir ara dedim ben kel gezmem öyle protez takarım falan diye sonra protezi araştırdım oda takılmayacak bişeymiş Bu hızla devam ederse bu dökülme ben 1 seneye kel kalırım.30 larımda bulsaydı bu beni gam yemezdim.Hem saçlarım beyazladı daha 15 yaşından itibaren hem 19 uma geldiğimde saçlarım dökülmeye başladı 20 imde resmen kel oldum.Giden saçların çoğunun siyah olmasından kalan saçlarımın beyaz görünmeside çabası.Resmen çaresizim.Her şeyi denedim ara ara seti ve ruda kullandım.Yok arkadaş saç gidiyor durmuyor.Saçlarım bide genetik dökülebilecek her yerden dökülüyor yani sadece şakak ve tepede değil bütün üst bölge dökülüyor o yüzden saç ekimide beni kurtarmayacak çünkü bu yolun sonu tamamen kellik bunun farkındayım artık.Resmen çaresizim olanlara inanamıyorum.1 senedir saçımı düşünmediğim 1 gün olmadı herhalde.Zaman zaman bu psikolojiyi yendim ama nalet her türlü kendini hissettiriyor.Birde kafa yapım o kadar kötü şekilsizki kellik rezalet yani Bu siteye şakaklarımdaki dökülme ile üye olmuştum şuan ise kelliğe doğru giden biri olarak devam ediyorum.Bu saç olayı hayatımıda çok etkiliyor resmen hiç bir şey yolunda gitmiyor.Galiba saçlarım bana 2 seçenek sunuyor ya finasteride kullan sex hayatından ol ama insanlar seni iyi görsün yada kelliğe razı gel...
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Kardeşim resmen benim yaşadıklarımı tarif etmişsin 1 sene öncesine kadar benimde çok güzel bir hayatım vardı sonra bu lanet genetiğin önüne geçemeyince bende kelleşmeye başladım ve şu sıralar son demleri yaşıyorum ve ne yapdamda durduramıyorum finas minasta çözüm olmuyor

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RU yu düzenli kullanmaya başladığımdan beri dökülmemin gittikçe azaldığını farkettim.RU kesinlikle çok kuvvetli bir anti androjen.Uyguluyorsunuz ve 10-12 saat kafa derisi inanılmaz rahat ne kaşıntı var ne yağlanma.Tedavi arayışında olan arkadaşlar için RU alımlarını kaçırmayın derim bence
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345