Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Spiro minoxidil saf toz ve ru olan var mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi

Spiro minoxidil saf toz ve ru olan var mı ?

Arkadaşlar toplu alımda almıştık beraber ru ve minoxidil tozum bitti yeniden alana kadar bana destek olacak yani fazla almış arkadaşım varsa bana göndermesini rica edeceğim tabi ücreti karşılığı saç derimi mahfeden forte minoxu aklıma bile getirmek istemiyorum
    Konu Miracle tarafından (26.12.2016 Saat 14:41 ) değiştirilmiştir.

Beraber almıştık hatırladım seni ben fazla almıştım uardımcı olurum sana var bende spiro ve minoxidil.

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Spiro toz bende ariyorum elinde varsa alabilirim
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

bu spiro toz u miracle losyonda aldactone yerine koku dan kaçmak için kullanıyoruz değil mi arakdaşlar? o halde bende almak istiyorum nasıl yapacagız ?

Alıntı herseyibosver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu spiro toz u miracle losyonda aldactone yerine koku dan kaçmak için kullanıyoruz değil mi arakdaşlar? o halde bende almak istiyorum nasıl yapacagız ?
    yakında alım yapıcaz bilgilerinizi iletebilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi maddi durumumu ayarlayabilirsem bi sonraki alıma ben de katılayım geçenkini kaçırmıştım burdan takipteyim.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yakında alım yapıcaz bilgilerinizi iletebilirsiniz.
    bende takipteyim nereye ne bilgisi bırakmam gerekiyor söylermisiniz lütfen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar bende azeleic as it toz istiorum elinde plan varsa gondersin ucreti neyse verelim

Yeni Üye
    Arkadaşlar oncelikle hepinize iyi günler.1,5 yildir minoxil kullanıyorum ama artik sac derimde kasinmalar ve sivilceler başladı.ppg yerine gliserinli minoxil yapmak istiyorum.ELİNDE TOZ MİNOXİDİL BULUNAN ARKADASLARDAN ALABİLİRİM.YADA TOPLU ALİM YAKİN ZAMANDAYSA LUTFEN BENİ DE ALİMA ORTAK YAPİN.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kırkel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar oncelikle hepinize iyi günler.1,5 yildir minoxil kullanıyorum ama artik sac derimde kasinmalar ve sivilceler başladı.ppg yerine gliserinli minoxil yapmak istiyorum.ELİNDE TOZ MİNOXİDİL BULUNAN ARKADASLARDAN ALABİLİRİM.YADA TOPLU ALİM YAKİN ZAMANDAYSA LUTFEN BENİ DE ALİMA ORTAK YAPİN.
    gliserin&minox hakkkinda arastirma veya deney var mi? nereden okudunuz?

Sayfa 1/2 12 SonSon