7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Rectiwa bilgi

Rectiwa bilgi

Gittiğim eczaneler de hep görür oldum artık bu ürünü ama bu sitede hiç ismi dönmüyor.Bi ara dr...... kaya adlı kişi bu ilaca laf saydırmıştı tedavi falan değil diye bende cevap olarak içinde hair forte gibi %3 procapil olduğunu söyledim ve içeriğinin hair fortedan daha zengin olduğunu söyledim ama yorumumu yayımlamadı.
    Yaklaşık 20 yorum falan gördüm foto yoktu ama kötü yorumda yoktu baktığım site de sadece kullananları yorum yazdığı bir site.
    Kullananlar varsa yorum yapabilirler mi en güvendiğim site burası çünkü

Üye
    O doktor'un hairpharma ürünleri ile bir ilişkisi olduğunu düşünüyorum. Üretim, geliştirme, reklam vs. bunlardan herhangi biri. Önerdiği ürünler minoxil'e rakip olsa da boş ürünleri kötüleyerek kendi ürünlerini satmaya çalışıyor. Rectiwa'da daha sanırsam ürüne procapil eklemiş daha önceden varmıydı hatırlamıyorum. Rectiwa'da bu iki ürüne rakip olabilir sadece. Genele bakarsak hepside boş ürünler. Paranızı çöpe atmayın.

Boş bir adam ya xpecia tablet dökülmeyi %70 durdururmuş procapil spreyle birlikte yüzde 90 oranında durdururmuş etkisi min+fin den daha fazlaymış ee o zaman dedim yan etkileri de onlardan daha yüksek olur yok yan etkileri daha az olurmuş.Kötü olan bu adam internette yardımcı olabilecek 2,3 doktordan biri bu yüzden sözüne inanan çok insan
    var.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hairforteyi 40 gün kullanan biri olarak söylüyorum beş para etmez onu bırak olan saçı da döküyor.Bu adam sahtekar arkadaşlar.burdaki üstadların yarısı kadar saç hakkında bilgi biliyorsa ben dişimi kırcam.adam "dhtyi durdurursak saçlar dökülmez" diyor.Bu cümle tamamiyle yanlış.Dht saç dökülmesinin sadece nedenlerinden biridir ama kurnaz biri yolunu bulmuş

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hairforteyi 40 gün kullanan biri olarak söylüyorum beş para etmez onu bırak olan saçı da döküyor.Bu adam sahtekar arkadaşlar.burdaki üstadların yarısı kadar saç hakkında bilgi biliyorsa ben dişimi kırcam.adam "dhtyi durdurursak saçlar dökülmez" diyor.Bu cümle tamamiyle yanlış.Dht saç dökülmesinin sadece nedenlerinden biridir ama kurnaz biri yolunu bulmuş
    Aslında Dht yi %100 bloke edilebilir ve saç dökülmeside durur olan saçlarda %100 yerine gelir bunun örnekleri zaten mevcut ama Biz hormonları tüm vücutda engellemeden bu olayı nasıl çözeriz bunun derdindeyiz. Bütün tıbbın teknolojinin gelecek emelleride yan etkileri minumuma indirip etkileri katlamak. ve sürekli kılmak. 2-3 yıl sonra bu ürünleri her yerde göreceğiz şimdilik kendi hazırladığımız losyonlara vs. yöntemlere devam onlarda birer çözüm.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında Dht yi %100 bloke edilebilir ve saç dökülmeside durur olan saçlarda %100 yerine gelir bunun örnekleri zaten mevcut ama Biz hormonları tüm vücutda engellemeden bu olayı nasıl çözeriz bunun derdindeyiz. Bütün tıbbın teknolojinin gelecek emelleride yan etkileri minumuma indirip etkileri katlamak. ve sürekli kılmak. 2-3 yıl sonra bu ürünleri her yerde göreceğiz şimdilik kendi hazırladığımız losyonlara vs. yöntemlere devam onlarda birer çözüm.
    emin misin interlove?dutasterid kullanarak saçlarını kaybeden insanlar var.sadece dhtyi baskılamak dökülmeyi tamamen durdurur mu?

Dutasteride ile saç kaybeden kişilerde azalan dht sebebi il reflex androjen sekresyonu artıp ayrıca mevcut androgen reseptörleride artabiliyor bu oldukça talihsiz bir durum bunnedenle topikalde sistemik yanıt oluşturma etkileri düşük ya da olmayan cb0301 ve ru58841 gibi etkenler kullanılır antiandrogen olarak ancak setipiprant gibi crth2 blocker lar bu durumda kullanılan bir başka güçlü etken.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .