Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: 17 Yaş garip bir dökülme !!

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Dostum konuna baktım. Saç tipimiz benzer ama benimki içce telli yumuşak ve dalgalı. Saçım dikilmiyor bile. Sende bariz yanlardan açılma var. Üstte seyreklik yanlardkai açılma ilerlediğini var sayarsak normal. Bende yanlardan açılma olmadığı için %100 erkek tipi dökülme diyemiyorum. Doğuştan olan seyrekliği kafama şimdi takmış olabilirim, stresten olabilir, saç dinlemeye girmiş olabilir. Ama dökülmenin tutarsızlığı ile bir tehiş yapamadım. En kötü ihtimali var saymaktayım. Dostum senin yaşın 22 olmuş, psikolojik olarak seni yoruyorsa dökülme, bir an önce hayatının kadını bul. Evli barklı adamların dökülme umrunda olmuyor saçının durumuda çok fena değil bence :/ Daha kötüleri bundan daha iyilerine ilerlerdi. En kötü ihtimal bir 4 yıl daha bu saçı korursun. Başarılae şimdiden..
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Yanlış anlamayın da , Doğal tedaviler her zaman başarılı olamayabiliyor.Bence en sağlamı dht önleyici ilaçlar kullanmak , onu da 22 yaşından sonra kullanabiliyoruz.Yani benim gibi 16-17 yaşında dökülmesi başlayan arkadaşlar çok şanssızlar . Boşverin bolum, Ektiririz ileride...

Yer
    Izmır
    Kişiden kişiye değişebiliyor. Konularımda doğal tedavi günlüğüme bakarsanız fark edersiniz. Doğal tedavi fark edilir bir etki yarattı.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Yer
    Izmır
    Azederm kullanıyorum 4 gündür. Saçlarım uzun olduğundan kestirmek te istemiyorum. Saçlarımın aradından parmakla sürüyorum ve yan etkidenmidir bilmem açılma başladı. Ne yapmalıyım

Sayfa 2/2 İlkİlk 12