Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Artık İleride Saç Ektirme Düşüncesi Beni Tatmin Etmiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sizi gunumuz teknolojisiyle tatmin edecek tek sey iyi bir protez sac olur.
    Sizi anliyor ve sizin gibi dusunuyorum fakat mukemmeliyetciliginizle saclarin bagdasmadigi onkabulunu yaparsaniz sizin icin isler daha rahat ilerler.
    Maalesef cm2 basi 200 sac teli aga olan bir erkekte pek mumkun gorunmuyor suanki teknoloji ile.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hawloo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendimi kandırmak istemiyorum. Boşa zaman ve para harcamak istemiyorum. Sağlıklı vücuduma işe yaramayacak sonuçlar için zarar vermek istemiyorum.

15 yaşındaki saçlarımı geri istiyorum. Hiç jöle bile sürmediğim dağınık saçlarımı özledim. Hiç saçını taramıyor musun diyen insanları özledim. Annemin bana "huluman kafa" dediği zamanları özledim.

Ben mükemmeliyetçi bir insanım. Nasıl bir psikoloji içerisindeyim hiç kimse anlamıyor.
    Tedavilerle uğraşmak istemiyorsan,ya ekim ya protez ama ekim için cok erken,yurtdısında 250 tl ye satılıyor protez getirtirsin kullanırsın,proteze kötü diyenlere bakma kullanan ck arkadaşım var kimsede anlamıyor protez oldugunu,bakımı da ck zor değil,kalıcı bir tedavi yöntemi çıkana kadar idare edersin

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Arkadaş onu anlamadığımızı sanıyor ama en azından ben anladığımı düşünüyorum. Anlamanın ötesi hatta neyse o kadar derin konulara girmeyelim...
    Ama şunu unutma bir daha asla, hiçbir açıdan, 15 yaşındaki gibi olamayacaksın. Herkes yaşlanır...

Yeni Üye
    Kardeşim seni çok iyi anlıyoruz emin ol ben de senin gibi düşündüğüm için 16 yasımda baslayan dökülmem 19-20 gibi saçlarımı seyrekleştirdi iyice ben de proteze geçtim 20 yasımda ünide ve bölgesel bi kellik yaşamadan bunu yaptırdığım için kimse fark etmedi ve kesinlikle su an cok mutluyum yasım 22 ve 2 yıldır ilk attığın resimlerdeki gibi saçlara sahibim güzelce sekil veriyorum sadece doğru adresi bulmakta mesele istanbul ve ankara dısında kesinlikle yaptırmamanı öneririm 25-26 ya kadar bu sekilde gidip uzun dönem askerliğimden önce donörüme güvendiğim için güzel bi ekim yaptırıp askerden döndüğümde insanların sadece saçlar biraz seyrekleşmiş sanki dediği kıvama ulaşşam yeter benim için şu gençliğimin baharını güzel saçlarla ve güzel hatunlarla geçirebildiğim için çok şanslı hissediyorum kendimi hiç düşünme tabi bu yazdıklarımın hepsi maddi durumun iyiyse geçerli Allah a şükür hayatta şanslı oldugum tek konu o Herkese hayırlı forumlar Allah hepimize bu dertten kurtulmayı nasip etsin inşallah

Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi protezden uzak durun. Ben de ilerde takarım diye düşünüodum yorumları okudum bunalıma girdim hiç kullanışlı değilmiş rezil olma ihtimalin varmış fln diyorlar.eğer dökülcekse o saçlar size en iyi tavsiyem saç ekimi+scalp micropigmentasyonu. Sneijder öyle yaptı gayet de iyi duruyor. Yurtdışında popüler ztn bu smp.internette smp hishair gibi yerler yapıyor. Haa koruyabiliosanız bi 3-4 yıl daha koruyun güçlü tedaviler geliyomuş diyor sitenin araştırmacı üstadları (interlove, tosun.t).seçim sizin
    hocam protez saç yorumlarını nerede okudunuz? özelden ya da yasak değilse buraya atar mısınız? benim için nihai çözüm orası gibi geliyor

mümkün olduğunca saç ekiminden uzak durun arkadaşlar. kötü yapılmış bir ekim bütün hayatınızı mahvedebilir.

Üye
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş onu anlamadığımızı sanıyor ama en azından ben anladığımı düşünüyorum. Anlamanın ötesi hatta neyse o kadar derin konulara girmeyelim...
    Ama şunu unutma bir daha asla, hiçbir açıdan, 15 yaşındaki gibi olamayacaksın. Herkes yaşlanır...

Sağdaki fotoğrafa 17 yaşındayım. Dökülme başlangıcının 2. senesi.

Soldaki fotoğrafa ise 21 yaşındayım. Şuanda ise 22 yaşındayım. Şuanda üstünün yoğunluğu yanlarda kinin yarısı kadar. Ayrıca yanlar 2x uzuyorsa üstü x uzuyor. Ben 15 yaşında olmak istemiyorum zaten. Hayat yer yaşta güzeldir. Eğer bunu isteseydim sacimindoktoru sitesinde değil yasimindoktoru sitesinde olurdum. Şuan soldaki durumdan daha kötü durumdayım.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caletti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam protez saç yorumlarını nerede okudunuz? özelden ya da yasak değilse buraya atar mısınız? benim için nihai çözüm orası gibi geliyor

mümkün olduğunca saç ekiminden uzak durun arkadaşlar. kötü yapılmış bir ekim bütün hayatınızı mahvedebilir.
    abi öncelikle şunu söyliyim bu sektör leş insanlardan geçilmiyor.bu siteyi sevmemin en büyük nedeni de böyle insanlara zerre taviz verilmemesidir umarım böyle de devam eder.forum sitelerinde bakıosun adamın birinin 3-5 yorumu var hepsinde de protez saç süper harika mükemmel bla bla...bunlar için çok yaratıcı küfürlerim var benim ama yayınlamazlar.o yüzden uyanık olmak lazım.bikere çok iyi bi yerde yaptırmanız lazım ve periyodik bakımları var öyle evde yapılamaz yani merkezine gitmeniz lazım ve o saçların belli bi kullanım süresi var senede 3-7 defa yenilenir o saçlar sözün özü:ciddi bi maddi imkan gerektiriyor ve o saçlar ölü insanların saçları.ayrıca yağlı bir kafa derisine sahipseniz büyük sıkıntı yaşamanız kaçınılmazdır.banyosu havuza girmesi fln sıkıntı oluyormuş diyorlar.diyelim taktın protezi herkes beğendi sonra yapamayacağını anladın çıkarıyım dersen o kadar kolay değil.yeni görüntüne alışan insanlar eski görüntünü görürse sorarlar canını sıkarlar bakışlar üzerinden kalkmaz korkunç bi psikolojiye girersin.ben de 2 sene önce saçlarım seyrelmeye başlayınca protez yaptırır mariano di vaio gibi dolaşırım ortalıkta dedim ama işler öyle yürümüyor.caletti dostum inanın googleda hemen her sitedeki yorumları okudum ve protez saçtan uzak durma kararı aldım.inanın forumdaşlar sizi çok iyi anlıyorum ne yazık ki böyle ciddi bi sorunumuz var ve mücadele etmek zorundayız.benim fikirlerim bu yönde.son olarak; zahmetlerine ve maddi külfetine katlanırım diyen varsa protez saçın verdiği görüntüyü hiçbir tedavi de vermeyecektir.bunu da belirteyim.hayırlı günler dilerim hepinize...

Beyler bence boşuna ümitsizliğe kapılıyosunuz. Böyle dönemler oluyo evet bende de oluyo burada atıştığım zamanlar da oluyo. Fakat şöyle bi durum var artık farkındaysanız amerikanın ağzına bakmıyoruz ve birçok şirket kuruluyor ve çok büyük paralar koyuyolar ortaya. Üniversite çalışmaları da geride kaldı. Kimse sonucu hüsran olan şeye böyle para dökmez. Benim tahminimce saçlar 3 4 yıl sonra geri kazanılacak ve bu şirketlerden birkaçı farklı farklı çözüm bulacak. Bu çok büyük bir pazar eğer 3 4 yıl sonra bulunamadığını düşünürseniz bu tür araştırmalara forumlara ilaçlara tedavilere kimse inanmaz ve bu pazar çöker. Çok haber var interlove hocam paylaşacaktır zaten bikaç güne kadar. Ben de ümidimi zaman zamab kaybediyorum benim için de çok büyük dert fakat gerek yok rahat olun çok fazla koldan saldırıyolar. Ya hepsi rezil olacak ya da bu problem ortadan kalkacak..

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hawloo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sağdaki fotoğrafa 17 yaşındayım. Dökülme başlangıcının 2. senesi.

Soldaki fotoğrafa ise 21 yaşındayım. Şuanda ise 22 yaşındayım. Şuanda üstünün yoğunluğu yanlarda kinin yarısı kadar. Ayrıca yanlar 2x uzuyorsa üstü x uzuyor. Ben 15 yaşında olmak istemiyorum zaten. Hayat yer yaşta güzeldir. Eğer bunu isteseydim sacimindoktoru sitesinde değil yasimindoktoru sitesinde olurdum. Şuan soldaki durumdan daha kötü durumdayım.
    hocam bende 16 yaşındayım herhalde 22'ime geldiğimde sizin gibi saçlarım olucak sizin saçlarınız ince telli mi ?

Üye
    Alıntı Kelcocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bende 16 yaşındayım herhalde 22'ime geldiğimde sizin gibi saçlarım olucak sizin saçlarınız ince telli mi ?
    İncede var kalın da.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123